Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

Man tai ir į lauką šiemet išlįst nereikėjo, tik dienos pailgėjo ir pigmentinės išryškėjo... ir net atsirado kur nebuvo. Nu saulės tikrai nelabai matė... vakare tik...
Man visi visi su dideliu SPF kemša poras, tai va po spuogų dar ir tų dėmių atsirado.
Vis tiek pasiteisino labiausiai su normaliu SPF apsauga su mineralais... o vidurdienį stipręsniu ant probleminių vietų papildomai dar užtepus. Tada veidas nelieka baltas, dėmės neišryškėja, bet aišku kažkiek vistiek matosi.
Balint nesiruošiu daugiau, po kiekvieno balinimo tik daugėja tų dėmių... va neiškenčiau šiemet... ir turiu jau verysad.gif , kelių metų saugojimosi darbas nuplaukė tskant.
Man snapas nuo ūsų neapsaugo, vos skruostus tik, labai jau plačių brylių reikia kad apsaugotų skrybelė, nepatogu vėjuotais orais, nebent kaubojišką kokę įsitaisius jei pagal stilių patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pichouette @ 2012 04 11, 14:16)
O jei dar vakarais pasitepliociau alpha hydroksu, ar nebeverta terliotis kai jau silteja orai...

Siūlyčiau nebetept iki rudens, aš jau mečiau 4u.gif
QUOTE(bytte @ 2012 04 11, 16:45)
Man snapas nuo ūsų neapsaugo, vos skruostus tik, labai jau plačių brylių reikia kad apsaugotų skrybelė, nepatogu vėjuotais orais, nebent kaubojišką kokę įsitaisius jei pagal stilių patinka ax.gif

Gal riterio šalmas padėtų? g.gif
Aš jau maniakiškai, po darbo prieš išvažiuodama namo, pasitepu tuo SPF30 pieštuku visas dėmes - jis kažkiek baltos spalvos palieka, tai viso veido netepu. Bent jau esu tikra, kad dėmės saulei nepasiekiamos.

O rudenį rimtai galvosiu apie kokią procedūrą, gal dermabraziją bent pamėgint? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 04 11, 21:24)


Gal riterio šalmas padėtų? g.gif
Aš jau maniakiškai, po darbo prieš išvažiuodama namo, pasitepu tuo SPF30 pieštuku visas dėmes - jis kažkiek baltos spalvos palieka, tai viso veido netepu. Bent jau esu tikra, kad dėmės saulei nepasiekiamos.


o kas ten do piestukas?
Atsakyti
QUOTE(zibba @ 2012 04 12, 09:15)
o kas ten do piestukas?

Badger Company All Season Face Stick Sport Sunscreen SPF 35 http://www.iherb.com...-4-g/23456?at=0
Atsakyti
Bet kol sulauksim to piestuko uzsisake tai saule nukepins veida doh.gif nors isivaizduoju kaip patogu, gal kazko panasaus yra LT, g.gif
galvoju kad avene uzkims poras ir paskui nuplauks sau...nes ka turiu is Aveno viskas pakankamai riebu , (pati paklausiau pati atsakiau blush2.gif )

gal kas is brangiuju priemoniu kokiu Chaneliu bandet, kazkur forume skaiciau kad labai gerai saugo, panos i siltus krastus vaziuoja ir visai nedega o koks nepamenu cool.gif
Atsakyti
Mane kol kas gelbsti rytais veido kremas su spalva ir su SPF, vakare, grįžtant iš darbo, nusimozoju tuo pieštuku. Jis neriebus, bet toks... kaip pieštukiniai klijai, sausokas, puikiai laikosi ant odos. Aišku, lieka balta, tai pirštais įtrinu, kad neatrodyčiau kaip su kauke doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kaip norėtųsi nueit į soliariumą ax.gif , bet pypt.. doh.gif baisu, kad vėl tos pigmentinės dėmės neišryškėtų verysad.gif . Dabar veidukas kaip ir susitvarkęs normaliai, vis dar panaudoju kremuką..padeda mirksiukas.gif , tik va kažin, kad su tuo soliariumu ax.gif . Jaučiu, kad teks ten nesilankyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mukumuku @ 2012 04 23, 21:07)
Kaip norėtųsi nueit į soliariumą  ax.gif , bet pypt..  doh.gif baisu, kad vėl tos pigmentinės dėmės neišryškėtų  verysad.gif . Dabar veidukas kaip ir susitvarkęs normaliai, vis dar panaudoju kremuką..padeda  mirksiukas.gif , tik va kažin, kad su tuo soliariumu  ax.gif . Jaučiu, kad teks ten nesilankyt  unsure.gif

Neikit, jei nenorit paryškėjusių dėmių 4u.gif
Pernai pati eksperimentavau, prieš išvažiuodama į pietus atostogų, maniau - oda užsigrūdins... Šuds su bruknėm gavosi, išryškėjo dėmės po soliariumo, o po atostogų - dar labiau doh.gif
Mėginsiu pratintis prie savęs neįdegusios...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 04 23, 22:15)
Neikit, jei nenorit paryškėjusių dėmių 4u.gif
Pernai pati eksperimentavau, prieš išvažiuodama į pietus atostogų, maniau - oda užsigrūdins... Šuds su bruknėm gavosi, išryškėjo dėmės po soliariumo, o po atostogų - dar labiau doh.gif
Mėginsiu pratintis prie savęs neįdegusios...



mes irgi gegužės gale išsrendam į Kretą, tai ten tepsiuos daug kremo nuo saulės, gal kažkaip apsisaugosiu nuo tų bjaurybių dėmių doh.gif .
Ačiu Jums už patarimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mukumuku @ 2012 04 23, 21:32)
mes irgi gegužės gale išsrendam į Kretą, tai ten tepsiuos daug kremo nuo saulės, gal kažkaip apsisaugosiu nuo tų bjaurybių dėmių  doh.gif .
Ačiu Jums už patarimą  4u.gif

Gegužę dar turėtų būti nieko, tik kremą visur su savimi turėkite, kad po maudynių, ar paprakaitavus ir nusišluosčius veidą, vėl tepteltumėt, bent jau tas vietas, kur dėmių būta.
Man pernai rugpjūtį, prie plieskiančios saulės ir +40 niekas nepadėjo, nors maniakiškai kremu nuo saulės tepliojausi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 04 23, 22:35)
Gegužę dar turėtų būti nieko, tik kremą visur su savimi turėkite, kad po maudynių, ar paprakaitavus ir nusišluosčius veidą, vėl tepteltumėt, bent jau tas vietas, kur dėmių būta.
Man pernai rugpjūtį, prie plieskiančios saulės ir +40 niekas nepadėjo, nors maniakiškai kremu nuo saulės tepliojausi doh.gif



Eina sau doh.gif ..kaip sunku su jomis..
O kaip dabar jūsų veidukas? ar šaltuoju sezonu susitvarkė?..man tai taip smile.gif , nes naudojau ir dar dabar patepu NEOSTRATA kremu,kuri dar sumaišiau su 2% hidrohinonu..man jis veiksmingas mirksiukas.gif .
Ką jūs tepėt?..ar dar tepat?
Atsakyti
QUOTE(mukumuku @ 2012 04 23, 21:37)
Eina sau  doh.gif ..kaip sunku su jomis..
O kaip dabar jūsų veidukas? ar šaltuoju sezonu susitvarkė?..man tai taip  smile.gif , nes naudojau ir dar dabar patepu NEOSTRATA kremu,kuri dar sumaišiau su 2% hidrohinonu..man jis veiksmingas  mirksiukas.gif .
Ką jūs tepėt?..ar dar tepat?

Tikrai sunku. Man labiausiai baisu dėl to, kad jos plinta, juk viskas prasidėjo nuo kelių dėmių ant kaktos, smilkinio ir skruostikaulių, o per keletą metų ujau beveik visa kakta nusėta, abu smilkiniai, "ūsai" atsirado... doh.gif
Per žiemą tepiau Apha Hydrox kas vakarą, pabluko tiek, kad lengvai pasipudravusi mineraline pudra, galiu rodytis žmonėms. Šiuo metu netepu nieko, bet nekišu nosies į lauką be SPF.
O rudenį galvoju apie kokią radikalesnę procedūrą, gal IPL g.gif
Atsakyti