Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

QUOTE(*Ricco* @ 2012 08 26, 08:39)
Pasiskaičiau daugiau info ir vis tik nusprendžiau, kad gal neskubėsiu su tuo brangiu kremu. Yra tikrai daug pigesnių priemonių. Labiausiai užsimaniau pamėginti Alpha Hydrox Spot Light Targeted Skin Lightener, bet jį tik iį USA galima siųstis  g.gif , gal kas žino kaip tą padaryti? Radau Ebay, galiu įrašyt anytos adreą iš Anglijos ir jai atsiųs, bet gal sakau yra paprastesnių būdų? Gl dar kokių atsiliepimų kas parašytų  4u.gif Nes noriu tikrai greito efekto  4u.gif

per tarpininkę , arba universiteto vaistineje antram aukšte nueiti paprašyti neostatos geli nuo demiu ir į jį įmašyti hidrohinono 2%, jie daro tai pagal recepta bet jeigu gražiai paprašyt (arba pasakyt kad jau nadojate bet beigesi ) tai parduodos(bent jau anksčiau ax.gif )

Atsakyti
QUOTE(julkanos @ 2012 08 26, 09:09)
per tarpininkę , arba universiteto vaistineje antram aukšte nueiti paprašyti neostatos geli nuo demiu ir į jį įmašyti hidrohinono 2%, jie daro tai pagal recepta bet jeigu gražiai paprašyt (arba pasakyt kad jau nadojate bet beigesi ) tai parduodos(bent jau anksčiau  ax.gif )


Ačiū už atsakymą, kadangi iki kol perskaičiau jūsų atsakymą radau amazon.co.uk tai jau ir nusipirkau tą priemonę, jie siunčia į Lietuvą, savaitės bėgyje turėčiau gauti. O kitam kartui keliausiu į vaistinę 4u.gif

Tikrai džiaugiuosi, kad sugalvojau pasidomėti internete prieš leidžiant didelius pinigus. Kažkodėl manau, kad nenusivilsiu. Nors lankstuke apie apie Spot Cream rašoma, kad įeina medžiagos pakeičiančios hidrochinoną, pradžiai pamėginsiu su juo.
Ir dar klausimą turiu, ar galimą tuos kremus tepsti visą veidą, nes pas mane yra daug strazdanų ir taškuoti tik tas vietas nelabai įmanoma 4u.gif Ar geriau apsiriboti pigmentinėmis dėmėmis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Ricco*: 26 rugpjūčio 2012 - 08:37
QUOTE(*Ricco* @ 2012 08 26, 09:31)
Ir dar klausimą turiu, ar galimą tuos kremus tepsti visą veidą, nes pas mane yra daug strazdanų ir taškuoti tik tas vietas nelabai įmanoma  4u.gif Ar geriau apsiriboti pigmentinėmis dėmėmis?

Mano veidas irgi jau žemėlapį primena doh.gif , bet stengiuosi taškuoti tik konkrečias vietas. Priežastis tokia, kad vienais metais balinančiu kremu tepiau visą veidą (ten buvo silpnesnis, baltarusiškas), tai visas veidas tolygiai ir nušviesėjo, ir dėmės, ir sveika oda, o kontrastas liko tas pats. Rezultate man tai atrodė dar bjauriau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 08 23, 12:28)


Kiek suprantu sitas kremukas ir strazdanas balina?
Atsakyti
QUOTE(Nekantri* @ 2012 08 26, 10:08)
Kiek suprantu sitas kremukas ir strazdanas balina?


Teoriškai turėtų balinti. Praktiškai, bent jau aš, visiškai jokių rezultatų nesulaukiau.
Atsakyti
Idomu butu isgirsti ispudzius tu moteru,kurios daresi tokias proceduras kaip kreoterapija,mezoterapija ,valyma glikolio rugstim.Pasidalinkit savo patirtim ,kaip pigmentacija ,gal neatsinaujino ,ar tapo daug sviesesne ? Ateina ruduo ,pats laikas uzsiimt sviesinimu smile.gif
Atsakyti
Laba visoms,
esu strazdane pauglysteje labai nervindavausi ir visada stengiausi kaip imanoma jas balinti. Kies esu isbandziusi (ivairus kremai, lazeriai, neskaitant jau visu liaudies priemoniu) didziausiais efektas pylingai su glikolio rugstim (neostrata priemonemis) zadu si rudeni isbandyti O.D.A. priemones.
Kremai labiausiai patiko irgi neosratos (yra tokia naktine zele man atrodo kad yra ten hidrochinono). dieniniai kremai su hidrochinonu nepatinka, nes kvapas ne koks.
Lazeris - efektas buvo ( bet ne labai greitas) o dar po proceduros buni dar labiau strazdanota kelias dienas vaizdas nekoks doh.gif
ir pinigeliai per dideli doh.gif
labai gaila, kad efektas buna tik iki vasaros, nors ir saugausi saulytes, bet ji mane isbuciuoja vistiek.

pinigu ir rezultato santykis pylingai su rugstim pas kosmetologes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ametise @ 2012 09 09, 15:16)
Idomu butu isgirsti ispudzius tu moteru,kurios daresi tokias proceduras kaip kreoterapija,mezoterapija ,valyma glikolio rugstim.Pasidalinkit savo patirtim ,kaip pigmentacija ,gal neatsinaujino ,ar tapo daug sviesesne ? Ateina ruduo ,pats laikas uzsiimt sviesinimu  smile.gif

atsinaujina, jeigu nesisaugoma saules.
Atsakyti
QUOTE(cikada7 @ 2012 08 24, 00:10)
Gal kas bandete Clinique Even Better Clinical Dark Spot Corrector? Kokie atsiliepimai?

Sunaudojau beveik visa buteliuka, visiskai jokio rezultato.. Dabar nusipirkau neostratos, kol kas jokio poveikio, bet dar tik kelios dienos kaip naudoju. Tik nelabai patinka gelio isigerimas i oda, lieka tokie kaip kliju gabaliukai, lupasi.
Atsakyti
Sveiki. As bandziau cell Fusion C Advanded Mela Treatment balinantis seruma. Poveiki pajutau sunaudojus buteliuka. Jo uzteko apie 3men, tepiau ryte/vakare.
siuo metu naudoju Ericson Laboratoire Nutri-Perfect SPF 30 dienai ir Ericson Laboratoire Melano-Repair nakciai. Siuos naudoju tik pora savaiciu, tad efekto didesnio nepastebejau
Atsakyti
sveikos. papasakosiu ir as savo pigmentiniu demiu istorija. po virsutines lupos depiliacijos, netiketai apsiniaukusi vasaros diena pavirto i nezmoniskai karsta su spiginancia saule... festivalis, laukas, nei kepures, nei kremo... zodziu, jauciu per koki pusvalandi drauge sako tu nusivalyk virs lupos, kazkuo issitepei...
tai va, trecius metus turiu tuos "usus"... vasara isryskeja, ziema va normaliai, nesimato beveik... naudoju dabar even beter clinique krempudra. patinka man ji, bet nezinau ar sviesina... neperskaiciau dar visos temukes, bet kaip suprantu ner tokio stebuklo kad ant visam isnaikint tuos usus? ir visas gyvenimo vasaras dabar kaip vampyrei reiks saules bijot??? doh.gif
Atsakyti
Vakar buvau pas dermatologę - ne dėl pigmentacijos, bet ji iš karto pastebėjo, kad veidas dėmėtas, sako, o kaip čia jūs nesusitvarkot, gi reikia išnaikint. Į mano liūdną pastabą, kad niekas negelbėja, kategoriškai pasakė, kad tikrai tikrai galima išnaikint, ir kad mes tą padarysim bigsmile.gif
Pradžiai labai rekomendavo Lumixyl, pasigūglinau - atsiliepimai feri, bet ir kaina įspūdinga, tai nutariau apsiriboti mažu kiekiu pabandymui, užsisakiau travel kit, žiūrėsiu, ar bus koks efektas.
Gal kas bandėt tą Lumixyl? g.gif
Atsakyti