Įkraunama...
Įkraunama...

Naudingų žaislų TOP 10

Maniškiui geriausias žaislas tikras mobilus telefonas ir stiklainiukai nuo tyrelių. doh.gif Iš žaisliukų patinka įv. mašinos, vandens žaisliukai ir grojantys (grojančios knygutės, kiaulė bankininkė, ELC būgnas). thumbup.gif
Vyresniajam patinka skaityti knygas, žaidžia su mašinom valdomom nuotoliniu būdu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūrė: 13 vasario 2009 - 18:53
QUOTE(Cikadelė @ 2008 04 09, 22:04)
-knygos, knygos ir dar šimtą kartų knygos thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

, bet minimaliai unsure.gif gal dar per maža g.gif

sveikos 4u.gif

mums irgi tik knygos drinks_cheers.gif


Papildyta:
QUOTE(dooovile @ 2009 02 04, 09:48)

O va FP lietuviskai kalbanti shuniuka nusipirkom visai be reikalo doh.gif  - gal pora valandu paspaudinejo ir nuo to laiko sedi tas shuniukas lentynoje nepaliestas doh.gif  verysad.gif  baisiai gaila, nes man atrode toks nerealus zaislas: ir kalbina, ir daineles dainuoja... ech  doh.gif

maniškės jis irgi baisiai nežavi....kaip ir visi kiti grojantys...paspaudo truputį ir numeta bigsmile.gif
kažkaip net keista buvo kai toks išgirtas šuniukas nepadarė įspūdžio....o taip laukiau gimtadienio jau galvojau kai padovanosiu šunį biggrin.gif ....ir nieko schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(vilma1978 @ 2008 12 27, 18:23)
O linksmiausia yra kraustyti stalčius ir spinteles clap.gif

jooooo drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Smagu skaityti kad jūsų vaikučiai turi mėgstamus žaisliukus.Na o mano partizanui neįdomus nė vienas žaislas.Na nebent duočiau veikiantį kompiuterį pažaist,tai gal pasėdėtu ramiai pusę valandos.Jau pavargau nuo paieškų kas jį sudomintu doh.gif .Knygutes plėšo,mašinas laužo,lego net nejudina,FP šuniukas reikalingas pamėtymui.Tai taip ir karstosi,grūdasi per dienų dienas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškutė 74 @ 2009 02 16, 19:33)
Sveikos  4u.gif
Smagu skaityti kad jūsų vaikučiai turi mėgstamus žaisliukus.Na o mano partizanui neįdomus nė vienas žaislas.Na nebent duočiau veikiantį kompiuterį pažaist,tai gal pasėdėtu ramiai pusę valandos.Jau pavargau nuo paieškų kas jį sudomintu doh.gif .Knygutes plėšo,mašinas laužo,lego net nejudina,FP šuniukas reikalingas pamėtymui.Tai taip ir karstosi,grūdasi per dienų dienas  doh.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif ...
Ir aš vis ieškau to vienintelio biggrin.gif
Atsakyti
megsta paspalvint (gal 10min) lotuliukas.gif
klausytis pasaku
kartais lego sudeda nama
Kaledoms gavo nuo senelio marble run, liko tikrai patenkintas. ten susistato pakilos, kaskart galima jas kitaip sudelioti ir leidziasi stikliniai kamuoliukai thumbup.gif
labai megsta, vis issitraukia ir praso sudet, po to leidineja
o siaip duksta su suniu, tiksliau niurko ji rolleyes.gif
http://s536.photobuc...rent=images.jpg
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2009 02 16, 18:39)
maniškės jis irgi baisiai nežavi....kaip ir visi kiti grojantys...paspaudo truputį ir numeta bigsmile.gif
kažkaip net keista buvo kai toks išgirtas šuniukas nepadarė įspūdžio....o taip laukiau gimtadienio jau galvojau kai padovanosiu šunį biggrin.gif ....ir nieko schmoll.gif

o as irgi galvojau pirmam gimtadieniui gal padovanot g.gif

o siaip tai mes irgi dar neturim megstamiauso zaisliuko schmoll.gif mano spinduleliui tai geriausia yra distanciniai, telefonai ir panasus daiktai doh.gif jei jau ant lovos yra toks daiktas tai kiti zaislai nebereikalingi ir dar kiek piktumo kai atimu doh.gif
Atsakyti
lavinamasis kilimelis, kaladeles ivairios smile.gif
Atsakyti
Mūsų labiausiai vykęs žaislas - mašina-paspirtukas. Jau metus laiko turi ir nebūna nei dienos, kad ant jos neužliptų, nepavažiuotų ar nepagrotų. Super dalykėlis thumbup.gif FP kalbantis ir dainuojantis lietuviškai šuniukas iš pradžių labai sudomino, po to buvo padėtas ramiai gal porą savaičių, o dabar vėl juo labai džiaugiasi. Bet labiausiai patinka, kai dainuoja. Tad ką tas šuniukas kalba net nesiklauso lotuliukas.gif Bet turbūt antrą kartą jo nepirkčiau, vistik ne iš pigiųjų blush2.gif , o nauda nedidelė.
Atsakyti
Mano sūneliui įdomiausi yra piešimo reikmenys, labai patinka turėti filmą ir jo keletą herojų(pvz. filmas „Ratai“ ir jis turi daugumą mašinyčių iš to filmo, tai žino kas ką sako maždaug kas nutinka, įdomu), konstruktoriai, kaladėlės, robotai. (labai patinka žaislai, kuriuose kas nors sukasi, išsišauna, groja, ar šiaip leidžia kokius nors garsus ar signalus), oir šiaip be pliušinuko (Vardu Tedis ax.gif ) Neišgyventumėm. blush2.gif Geriausių firmų negalėčiau įvardinti, bet visada perku tik gerus žaislus. Kiekvieną vaiką domina vis kitokie žaislai ir žaidimai. Pažiūrėk ką vaikas žaidžia, kas jam patinka, o nuėjusi į parduotuvę pati pamatysi kuri žaislas geras, o kuris ne. smile.gif
Atsakyti
Mano dukrytei, pats geriausias draugas yra lietuviškai kalbantis šuniukas. Jie kartu ir šoka, ir dainuoja (savo kalba) ir žurnalus skaito smile.gif
Antroje vietoje įvardinčiau stalčių bei snintelių "tvarkymą" doh.gif
Atsakyti
1. Knygutes (ivairiausios - nuo paprastu iki visokiausiu elektroniniu) thumbup.gif
2. Indai (kartais ir zaisliniai) doh.gif
3. Piesimas (cia gal daugiau kaip zaidimo rusis), flomasteriai, piestukai, kreideles, magnetine piesimo lenta ir pan.
4. Kamuoliukai
5. FP Little people, gyvuneliai, figureles
6. Leliu vezimelis
7., 8., 9., 10. visi like zaisliukai (deliones, lavinamieji ir t.t.) 4u.gif
Atsakyti
nu musu merginai,tai kaip tikrai seimininkei-namu apyvokos daiktai: indai,sluostes, sepetys grindims valyti,mobilus telefonas ir neatsiejama gyvenimo dalis-kompiuteris thumbup.gif
Atsakyti