Įkraunama...
Įkraunama...

Naudingų žaislų TOP 10

As pirmą vietą šiuo metu skiriu Playshool konstruktoriui- dygliuotoms kaladėlėms. Masažuoja pirštukus ir reikia "įjungti" fantaziją konstruojant. 2-a vieta Mega blocs pusiau mediniam konstruktoriui -ferma.Taipogi topo viršūnėje įvairios knygelės thumbup.gif thumbup.gif . O smėlio dėžė-be konkurencijos drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dabar pradėjom ant šaligatvio kreidutėmis piešti, labai patinka wub.gif
Atsakyti
Suniukas Radau anadien parduotuvej toki suniuka, tai pasirodo pirmas Lietuvoje snekantis zaisliukas, galvoju savo seses vaikuciui nupirkti 4u.gif manau visai smagus ir svarbiausia musu gimta kalba smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sange: 09 gegužės 2009 - 19:38
QUOTE(Sange @ 2009 05 09, 17:38)
Suniukas Radau anadien parduotuvej toki suniuka, tai pasirodo pirmas Lietuvoje snekantis zaisliukas, galvoju savo seses vaikuciui nupirkti 4u.gif  manau visai smagus ir svarbiausia musu gimta kalba  smile.gif


sveiki smile.gif

as buvau Vilniuj lapkricio menesi, tai jau sita zaisliuka galima buvo nusipirkti Rimi, idomu, kodel raso kad tik nuo balandzio 25 d. g.gif

seip tikrai smagus, mano berniukui patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mzheartless @ 2009 05 10, 00:39)
sveiki  smile.gif

as buvau Vilniuj lapkricio menesi, tai jau sita zaisliuka galima buvo nusipirkti Rimi, idomu, kodel raso kad tik nuo balandzio 25 d.  g.gif

seip tikrai smagus, mano berniukui patinka  biggrin.gif

O pas jus suniukas sneka Lietuviu kalba? Nes mane tas ir sudomino, kad Kotrynos puslapyje teigiama, jog suniukas snekese lietuviu kalba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruteliux @ 2009 05 10, 18:44)
O pas jus suniukas sneka Lietuviu kalba? Nes mane tas ir sudomino, kad Kotrynos puslapyje teigiama, jog suniukas snekese lietuviu kalba  ax.gif

Gal Kotryna kiek ir pavelavo, mano nemazai draugiu ta suniuka dovanojo savo vaikuciams kaledu proga, ir tie suniukai tikrai vaikuciu labai mylimi. Nesenai klausiau ar pasiteisino pirkinys, sake tikrai taip mirksiukas.gif
As ji 'ciupinejau' sausio menesi Vilniaus Panoramoje, Rududu parduotuveje, tikrai lietuviskai kalbantis suniukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuke @ 2009 05 10, 21:57)
Gal Kotryna kiek ir pavelavo, mano nemazai draugiu ta suniuka dovanojo savo vaikuciams kaledu proga, ir tie suniukai tikrai vaikuciu labai mylimi. Nesenai klausiau ar pasiteisino pirkinys, sake tikrai taip mirksiukas.gif
As ji 'ciupinejau' sausio menesi Vilniaus Panoramoje, Rududu parduotuveje, tikrai lietuviskai kalbantis suniukas  wub.gif


Tai matyt ankciau Kotryna buvo isemusi siuniuka is apyvartos ir dabar vel sugrazino smile.gif Bet jo vaikuciai labai labai ji myli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruteliux @ 2009 05 10, 15:44)
O pas jus suniukas sneka Lietuviu kalba? Nes mane tas ir sudomino, kad Kotrynos puslapyje teigiama, jog suniukas snekese lietuviu kalba  ax.gif

aha, lietuviu thumbup.gif, dar labai nustebus buvau tongue.gif
Atsakyti
o sneka be akcento? smile.gif normaliai? ar ten visoks snypstimas, duzgimas ir kiti nekokybiski dalykai girdisi?
Atsakyti
QUOTE(artist_e @ 2009 05 11, 10:13)
o sneka be akcento? smile.gif normaliai? ar ten visoks snypstimas, duzgimas ir kiti nekokybiski dalykai girdisi?

Labai fainai sneka visgi kokybiskas zaislas, matyt, lietuviai "igarsino" svaru, grazu ir nelauzyta kalbele thumbup.gif
Atsakyti
O mes siandien nupirkom vaikui Vtech stumduka. Suuuuperinis zaislas! Vaikas visa vakara zaide biggrin.gif labai gerai, kad ten panele nusiima ir vaikas gali sedeti spaudineti knopkytes, o tadapradeda sviesos zybcioti ir groja muzika thumbup.gif
Atsakyti
Patarkit, kas tiktų labai judriam 10 mėn berniukui, kuris nemėgsta jokių žaislų unsure.gif Šiuo metu kažkiek žaidžia tik su mašinyte paspirtuku unsure.gif
Atsakyti