Įkraunama...
Įkraunama...

Naudingų žaislų TOP 10

Mano dukra 3,5 metu labiausiai megsta piesimo lenta, paspirtuka, leliu vezimeli, mobilius telefonus visokiu rusiu biggrin.gif ir knygutes (paveiksleliu vartymui ir pasaku klausymui).
Sunus 7 menesiu megsta kamuolius, vaira su visokiais garsais ir viska, ka galima kist i burna biggrin.gif Kaledu senelio uzsisakem stumduka - paspiriama masina.
Atsakyti
Savo sunenui praeitau kaledu proga padovanojau zaisla stova zaislas stovas Na brolio zmona buvo labai juo patenkinta. Kai vaikui duodavo su tuo stovu zaisti, tai galedavai kelias valandas ramiai sau ka nors veikti. tai mastau gal ir man kaledu senelio tokios dovanos uzsiprasyti smile.gif
Atsakyti
galvoju dukrai nupirkti lovyte lelems migdyti, tik idomu ar susidomes ja? g.gif jai 2,6 m.
Atsakyti
Manau tikrai susidomes , nes kiekvienos mazos mergaites noras buti "mama" daro savo, juk kiekviena supuodavom leles nuo paciu pirmuju dienu wub.gif
O mano demesi vakar patrauke viena maza vos einanti mergaiciuke, kuri nesesi panasu grojanti rankinuka lotuliukas.gif Jatus kokia jinai laiminga buvo, nereikejo jai jokiu parduotuviu, jokiu kitu zaislu, niekas neidomu buvo, tik ejo oriai iskelusi galva ir nesesi savo grojanti rankinuka lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
savo krikstasuniui pusantru metuku kaledom nupirkau lego kaladeles dideles, tikiuosi patiks smile.gif cia toks kaip ir lavinamasis skaityciau tai gal bus naudingas smile.gif nelabai sugalvojom daugiau su kriksto teveliu ka padovanoti, jis tai sake kad vaikysteje tai buvo megiamiausias jo ziasla, tai tikimes kad ir si karta tai pasiteisins biggrin.gif
Atsakyti
man irgi lego labai patinka.. o siaip dar rekomenduociau medines kaladeles... ju visur ieskojau, o paskui radau internete smile.gif
Atsakyti
- Piramidė su "baronkom" (įvairių gamintojų)
- Didelis kamuolys mankštelei
- Įvairūs žaislai, kur reikia įdėti figūrėles į atitinkamos formos išpjovas
- Nedūžtantys ir neaštrūs buities daiktai (puodų dangčiai, mediniai šaukštai, plastikiniai dubenėliai ir pan.)
-Kambaryje kabinamos sūpynės
-Fischer price kalbantis šuniukas
-Mašina - paspirtukas
-Knygutės
labiausiai nereikalingi minkšti žaislai, netyrintys jokių funkcijų, apart dulkių kaupimo
Papildyta:
QUOTE(_Ice_Tee_ @ 2009 12 09, 00:16)
Manau tikrai susidomes , nes kiekvienos mazos mergaites noras buti "mama" daro savo, juk kiekviena supuodavom leles nuo paciu pirmuju dienu  wub.gif
O mano demesi vakar patrauke viena maza vos einanti mergaiciuke, kuri nesesi panasu grojanti rankinuka  lotuliukas.gif Jatus kokia jinai laiminga buvo, nereikejo jai jokiu parduotuviu, jokiu kitu zaislu, niekas neidomu buvo, tik ejo oriai iskelusi galva ir nesesi savo grojanti rankinuka  lotuliukas.gif 
user posted image


turėjom tokį rankinuką. gan ilgai žaidė.
Atsakyti
Musu mergytei 1,5 metukai ir ji gana daznai zaidzia su minstais zaisliukais (nustebau, kad visiems jie labai nepraktiski ir nereikalingi)...tai kaciuka pasiemusi miauksi, tai suniuka nesiojasi, duoda pavalgyti jiems lotuliukas.gif
Vienas is idomesniu uzsiemimu - vartyti knygutes, dabar turim topine...Knygute apie meskiuka, bet ant kai kuriu pakietintu lapu yra dar atverciamas mazas lapukas, uz kurio islenda koks nors gyvunelis...tai kai pasiimam vartyti, gal 10 kartu reikia vis is naujo ir jokios kitos knygos nedomina doh.gif
O labiausiai domina pakraustyti mamos spinta, batus, teptukus... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skyeyes: 16 gruodžio 2009 - 23:37
Is visu zaisliuku mano mazoji labiausiai zaidzia su FP bezdzionele:
user posted image
Siaip ir labai fainus garsus leidzia ir skatina ropoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuosytia @ 2009 12 11, 21:57)
savo krikstasuniui pusantru metuku kaledom nupirkau lego kaladeles dideles, tikiuosi patiks smile.gif cia toks kaip ir lavinamasis skaityciau tai gal bus naudingas smile.gif nelabai sugalvojom daugiau su kriksto teveliu ka padovanoti, jis tai sake kad vaikysteje tai buvo megiamiausias jo ziasla, tai tikimes kad ir si karta tai pasiteisins biggrin.gif

o tu nepagalvojai, kad vaikas dar per mazas lego, nes ten yra labai smulkiu detaliu. Sakau is patirties kaip tik vakar krikstasuni is kliniku parveze nes buvo prarijas maza detale jam 2m. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(++++ @ 2009 12 18, 23:57)
o tu nepagalvojai, kad vaikas dar per mazas lego, nes ten yra labai smulkiu detaliu. Sakau is patirties kaip tik vakar krikstasuni is kliniku parveze nes buvo prarijas maza detale jam 2m. verysad.gif


Tai, kad yra Lego Duplo, ten raso, kad tinka berods nuo 1,5 metuku ir nera mazu detalyciu...
O del mazu detaliu apskritai, tai baisu, kad vaikas gali praryti... doh.gif Ne be reikalo ant daugumos zaislu raso, kad nuo triju metu unsure.gif
Atsakyti
mano mažoji labiausiai patenkinta kol kas lavinamuoju kilimėliu- labai pasiteisinęs pirkinys thumbup.gif
Atsakyti