Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ir kur švęsti vaikų gimtadienius?

QUOTE(anaid79 @ 2006 02 09, 20:23)
Mes šventėm gimtadienį Akropoly,vaikų šaly"EUROPOJ".Dukrytei ir jos draugėms labai patiko.Vaikai ir pavalgė,ir prisidūko.Be to buvo ir "meškinas",kuris su jais užsiiminėjo.Kadangi mūsų gimtadienis vėlų rudenį,tai švenčiam uždaroj patalpoj,o šiaip,manau,geriausia švęsti gamtoje:ir pigu,ir linksma  thumbup.gif

Gal galetum apie kainas parasyt? g.gif
Ar pvz tortą reik patiem pirkt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lengvute @ 2004 08 20, 20:02)
Dauguma švenčia arba namie, arba pramogų centruose (mauglyje, akropolyje, išdykėlių saloje), o gal kas šventėte kurioje nors kavinėje, pasidalinkit įspūdžiais, rekomenduokit  wink.gif
Šventėm Makdonaldse, bet ten tik mažiems vaikams įdomu  sad.gif , dar galvojom Čili picerijoj švęst, bet ten labai ankšta, nenoriu  dry.gif
Mes šventėme Laukiniuose vakaruose, kol buvo maži vaikai, jiems ten patiko, o dabar švęsim vyresnėlės gimtadienį Prospere, ten galima ne tik užsakyti personažą, bet ir poniais pajodinėti  thumbup.gif , na, bet kai atšvęsim, tada jau pasakysiu, vertėjo ar ne, teiravausi Medininkuose, ten daro irgi vaikams gimtadienius su personažu, bet meniu kainos  ohmy.gif  g.gif , anksčiau darydavo gimtadienius Mambo picerijoj, bet dabar žada ten pertvarkas, nepriima užsakymų, o man reikės greit numatyti ir jaunėlės gimdienio vietą, vaikai namie nenori  huh.gif
Tiesa, kažin, ar Amatininkuose nedaro gimdienių?
Tiesa, dar yra maža Žiogelio kavinė su laipynėm, Nykštukų kavinė (ten jau įrengtas apačioj vaikų kambarys), kas ten šventėt, irgi papasakokit, ar vertėjo  wink.gif ?
Vienoj kavinėj tai teiravaus, daro vaišes, bet personažų jokių neturi, kur gaut tada personažų???


Man 13 metų. Švenčiau Nykštuko kavinėje, šokių salėje. Iš ties patiko. Buvo atskiras stalas, galėjome leistis muziką, pusantros valandos su mumis užsiėminėjo RAGANA biggrin.gif . Apačioje kamuoliukuose nebuvome, nes vis gi jau nelabai ir mažos, tai ten būtų viskas sulūžę biggrin.gif ir aš iš savo gimtadienio nenorėjau sušilusių vaikų bandos. Norėjau "deramo" gimtadienio.

P.S. Viskas šiame gimtadienyje priklauso nuo kompanijos.
Atsakyti
Padekit kaip surengti gimtadieni namie ketvirtokei mergaitei? dabar jai bus 11 metu 4u.gif ji pasikvies savo drauges.... bet ka jiems veikti? a padaryti kad vaikams butu smagu? nes kai tik gimtadienis budavo namie visi vaikai budavo atskirai: kas zaidzia kompiuteriu, kas zaidzia barbemis, kas ziuri televizoriu ar pan... doh.gif praejusius du metus svente gimtadieni ne namie... buvo smagu... ka suplanuoti? kokiu zaidimu ar pan.. gal padaryti sokius bet berniuku nebus labai daug...
Prasau padekit verysad.gif verysad.gif padekit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
na, mes matyt dviese tokios mąstytojos būsim lotuliukas.gif
Mano sūnui kitą mėnesį taip pat 11 metelių sueis... mirksiukas.gif
jau dabar draugų prisikvietė... blink.gif
Papuošiu kambarį balionais, o vaikam fantazijos nestinga - tegul susimąsto ką nors patys g.gif ( turiu minty žaidimus ).
Atsakyti
jei būtų tik mergaitės patarčiau daryti pižamų vakarėlį.Veiksmas turėtų vykti ant grindų.Daug pagalvėlų, žvakių, smilkalų.Nebūtinai reikia žaidimų.Mergaitėm labai patinka burtai.Aš dariau taip:visos mergaitės liko nakvoti. Atnešdavau joms išpuoštus pieno kokteilius.[uškandžiai buvo jau kambarį]Kiekvienai padariau masažą su kvepenčiais aliejais.Skambėjo jų pamėgta muzika.Kol jos būrėsi pagaminau ledus su vaisiais.Tortas , arbata.Labai daug galima prigalvoti kai žinai ką tavo vaikui patinka.Po vakarėlio visos sugulę kalbasi kol užmiega.Ryte karšti sumuštiniai ir arbata į lovą.
Atsakyti
pas mano dukrą gimtadenyje bus ir berniukų ir mergaičių... bei kelios mergaitės bus 12,13,14 metų o daugelis iš klasės taip pat kaip ir ji 11metų. bei bus berniukų pusbroliai, klasiokai ir pan... visimes rūpi skirtingi dalykai todėl visai ir nežianu.... dukra pati nežino... nes kaip rašiau kai būna gimtadieniai namie... verysad.gif reikia pagalbos wink.gif
Atsakyti
Visada kai tik būna gimtadienis namie (taip buvo prieš 2metus) vienas vaikas žiūri televizoriu, kitas žaidžia lėlėmis, kitas žaidžia kompiuteriu.... Na, o mano dukra nieko nedaro sau sėdi pakampėm.... Jai būna labai neįdomu ir daugeliui jos draugių ir draugų... verysad.gif ka veikti per gimtadienį? kokius žaidimus sugalvoti? nežinau visai... nenoriu, kad mano dukrai per jos gimtadienį būtų neįdomu ir liūdna... praėjusiais ir užpraitais mano dukrai buvo smagu, nes užpraitais metais gimtadienis buvo EuroOpoje vaikams buvo smagu išskyrus vyresnioms mergaitėms ir dukros vyresniajam pusbroliui mergaitei buvo 13 pusbroliui 12metų. pernai gimtadienis buvo klube "Amerika pirtyje" vedė flintas. taip pat mergaitei ir vienam pusbroliui buvo neįdomu (o kitam pusbroliui labai patiko 4u.gif ) šiemet bus dar daugiau vyresnių mergaičių... ir dar keletas berniukų iš jos klasės.
Tai vat ką suplanuoti, kad visiems būrų linksma, gera, smagu, įdomu? ir kad patiktu mano DUKRAI.... kad nebūtų taip kaip senesni gimtadieniai...
iškarto ačiū už pagalbą 4u.gif
Papildyta:
gimtadenyje bus mergaičių iš klasės, berniukų iš klasės, pora mergaičių iš grupės (jos vyresnės), geriausia jos drauge (ji 4 metais už mano dukra vyresnė) ir du pusbroliai.
Atsakyti
Per 13 draugės gimtadienį padarė tokį žaidimą(aišku, jei žino - netiks). Tai va, įveri ilgą ilgą siūlą į adatą ir tegu kiekvienas svečias persiveris per rūbą, tada tą rūbą tegu nusirengia ir jį išperka užduotimi. Man pusnuogei teko bėgti į kiemą ir šaukti tris kart valio doh.gif blush2.gif Šiaip buvo labai linksma. Galima visokių tokių prigalvot.
Dėl šokių tai nežinau g.gif Aš jų būčiau nelabai norėjusi, bet jei tarp draugų yra jai patinkantis, tada tinka 4u.gif
Atsakyti
4u.gif aš kiek skambinau tam "Mažąjam genijui", tai telefonas buvo išjungtas. Išklausiau "Vijolinos" pasiūlymus, g.gif ir po to pagalvojau, kad jei sugebu surengti vakarėlius kitiems žmonėms, tai savo vaikui tikrai kažką sugalvosiu bigsmile.gif Ir žinote, nors kaip visada pritrūko laiko, bet vakarėlis(tiksliau visa diena) buvo thumbup.gif. Bent jau taip sakė išvažiuodami svečiai. O vaikai tai labai dar nenorėjo išeiti, nors skirstėsi tikrai jau nelabai vaikišku metu. Buvo daugybė balionų, kaukių balius, įvairūs žaidimai, dešrelės ant laužo, smagus pasidūkimas ant tvenkinio ledo ir fejerverkai. thumbup.gif
Atsakyti
Bet gi dukrelė jau nebe tokia maža, kad mama už ją turėtų viską organizuoti. Mama gali prisidėti tiek prie vaišių organizavimo, o vaikai tegul patys mąsto kas jiems įdomu. Tegul susirenka visi su kaukėmis, kiekvienas sugalvoja kokį įdomų prisistatymą, paskui galima pažaisti kokių žaidimų (pvz. tokių kaip jau erborista minėjo). Dukra gali būti pasipuošusi princese. Tada ji jausis tikra vakaro karaliene. Na, o po prisistatymų, žaidimų galima ir šokius padaryti, kurių metu galima rinkti gražiausiai šokančią porą, originaliausios kaukės šeimininką ir t.t. bei įteikti simbolines dovanėles. Svarbu sukurti gerą atmosferą - daug balionių, dekoracijų ir, manau, kad viskas turėtų būti labai gerai. Sėkmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatita: 03 kovo 2006 - 11:39
QUOTE(Renatita @ 2006 03 03, 12:32)
Bet gi dukrelė jau nebe tokia maža, kad mama už ją turėtų viską organizuoti. Mama gali prisidėti tiek prie vaišių organizavimo, o vaikai tegul patys mąsto kas jiems įdomu. Tegul susirenka visi su kaukėmis, kiekvienas sugalvoja kokį įdomų prisistatymą, paskui galima pažaisti kokių žaidimų (pvz. tokių kaip jau erborista minėjo). Dukra gali būti pasipuošusi princese. Tada ji jausis tikra vakaro karaliene. Na, o po prisistatymų, žaidimų galima ir šokius padaryti, kurių metu galima rinkti gražiausiai šokančią porą, originaliausios kaukės šeimininką ir t.t. bei įteikti simbolines dovanėles. Svarbu sukurti gerą atmosferą - daug balionių, dekoracijų ir, manau, kad viskas turėtų būti labai gerai. Sėkmes  mirksiukas.gif


Tame ir bėda, kad reikia sugalvoti įvairius žaidimus, kad patiktų visų amžių vaikams. O dėl tų princesių. Ji galvoja, kad visos "gražuolės" tik taip rengiasi, pustosi, maivosi, vaidina ir pan. Todėl ji tikrai to nenori.
Reikia pasiūlymų kokius gimtadienio žaidimus surengti... ar pan. ar ką padaryti.
Atsakyti
QUOTE(tudla @ 2006 01 24, 15:36)
mano sūneliui tuoj metukai, gal kas žinot kur rasti pasakų personažų?kuriuos galima pasikviesti į namus. parašyit kokį adresiuką ar tel.;nr.


Ar tikrai metukų vaikui reikia pasakų personažo g.gif ? Nebijai, kad gali išsigąsti ir pradėti verkti, ir nebenorės jokios šventės, nei vaikas, nei tu?
Na, čia tik mano nuomone. Kiekvienas savo vaiką pažįsta geriausiai 4u.gif .
Atsakyti