Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ir kur švęsti vaikų gimtadienius?

QUOTE(picolo @ 2008 08 24, 23:15)
Mergaites, kas zino kas per sokolado fabrikas Trakuose?gal kontaktus kokius turite?
Mazylio gimtadienis arteja visai gera ideja kilo man
dar galima svesti leles teatre



Sveiki,
o leles teatre svesti, tai turima minty, kad pakviesti vaikucius ziureti spektakli ar kaip?
Atsakyti
Klaipėdos mamytės, okur jūs švenčiate vaikų gimtadienius, mums bus 9 metai, o ką nuveikt net neįsivaizduoju g.gif doh.gif , gal patarsite????
Atsakyti
QUOTE(picolo @ 2008 08 24, 22:15)
Mergaites, kas zino kas per sokolado fabrikas Trakuose?gal kontaktus kokius turite?
Mazylio gimtadienis arteja visai gera ideja kilo man
dar galima svesti leles teatre


www.ajsokoladas.lt
visa info rasi. ax.gif
Atsakyti
laba 4u.gif


Pasiulykite varijantu, kur galima svesti Klaipedoje vaiko gimse, arteja 5metukai, namie tikrai nebenoriu schmoll.gif
Papildyta:
Kazin kaip MCdonalde, ar kas sventete ten vaiku gimse
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruxs: 02 rugsėjo 2008 - 17:45
na Kaune rugsejo 20d. sves mano dukriukas McDonalde, tai po gimtadienio galesiu komentuot placiau...pradzia paliko nebloga ispudi...nes atkrito kvietimu ieskojimas,man tiesiog dave ju tiek kiek as paprasiau, beje labai grazus kaip dvipuse atvirute..beliko tik surasyt, kam, kada, kelinta valanda ir kas pasiraso... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta75 @ 2008 08 25, 11:13)
Sveiki,
o leles teatre svesti, tai turima minty, kad pakviesti vaikucius ziureti spektakli ar kaip?

taip i spektakli 4u.gif
Atsakyti
O mano būsimas penkiametis tai užsimanė Megiuke švęsti ir nori personažo - va ir atkrito galvos skausmas thumbup.gif Dar užsakiau tortą Kempiniuką, paruošiu gal kokią loteriją ir ko ne vaikų balius mirksiukas.gif Senelius tai namo pasikviesim pietų, nes namie lauks didelė dovana biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indruxs @ 2008 09 02, 19:45)
laba  4u.gif
Pasiulykite varijantu, kur galima svesti Klaipedoje vaiko gimse, arteja 5metukai, namie tikrai nebenoriu  schmoll.gif
Papildyta:
Kazin kaip MCdonalde, ar kas sventete ten vaiku gimse


Mes esame svete MCdonalde 4 m. savo dukrytes gimtadieni. Esame gime vasara tai mums labai patiko. Ten pasivaisinom, 4u.gif suvalgem torta, kieme pasizaidem, apziurejo kaip gaminamas maistas virtuveje, o poto dar visus vaikus nuvedem i Akropoli pasiausti zaidimu kambari, tai visi vaikai buvo laimingi. 4u.gif
Atsakyti
Nu paskaičius šitą temą tikrai galimą rasti daug gerų idėjų gimtadienio šventei surengti.
Atsakyti
o manoji 6-ąjį gimtadienį užsimanė boulinge švęsti smile.gif Ir taškas. Jokie kiti variantai netinka. Bet man nuo to tik geriau, kiek galvojimo atkrinta lotuliukas.gif
Atsakyti
O kaip man atšvęsti dukrytės 3- ąjį gimtadienį, kai pas mus giminėje dar tik pusbroliuką metukų turi ir 3 mėnesių broliuką?
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2008 09 12, 21:10)
O kaip man atšvęsti dukrytės 3- ąjį gimtadienį, kai pas mus giminėje dar tik pusbroliuką metukų turi ir 3 mėnesių broliuką?


O tai draugai dar neturi vaikų, nes mes kažkaip gimines kvietėme tik į pirmąjį gimtadienį,o poto seneliai ateina per tikrąją gimimo dieną pasveikinti na,o visas balius vyksta su draugu vaikuciais ir pusbroliais atskirai mirksiukas.gif
Atsakyti