Įkraunama...
Įkraunama...

Taurage2

QUOTE(wilmaa @ 2011 05 18, 16:22)
as ne nestuke  biggrin.gif  as tik padedu merginoms kai galiu smile.gif nes trg gimdziau pati ir turiu giminaite akusere kuri dirba trg  ax.gif o ievutiki nzn ar kalbejo ar dar neprisiruose  smile.gif pati nestuke matau smile.gif trg gimdysi?

tai kad tu ne ,tai zinau mirksiukas.gif uzsuku vis cia mirksiukas.gif
o as nzn del gimdymo,planai pakolkas tauragej,nebent kazkas ivyktu tokio,kad reiketu vaziuoti.
dukra gimdziau tauargej,tai kazkaip nebuvo taip baisei cia.aisku,yra aspektu kurie mane nervino,bet seip,visumoj viskas ok cia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 18 gegužės 2011 - 16:24
QUOTE(Fifux'e @ 2011 05 18, 18:23)
tai kad tu ne ,tai zinau mirksiukas.gif uzsuku vis cia mirksiukas.gif
o as nzn del gimdymo,planai pakolkas tauragej,nebent kazkas ivyktu tokio,kad reiketu vaziuoti.
dukra gimdziau tauargej,tai kazkaip nebuvo taip baisei cia.aisku,yra aspektu kurie mane nervino,bet seip,visumoj viskas ok cia 4u.gif

as sunu gimdziau Vilniuje nes tuo metu gyvenom ir dirbom Vilniuje. O dukra trg gimdziau, nors turejau gimdyti Svedijoje, ale iesjo taip kad teko gristi i lt.. Tai palyginimui galiu pasakyti, kadman asmeniskai trg labiau patiko tiek prieziura, tiek pats personalas... Vln irgi nebuvo blogai, tikrai ne schmoll.gif tik tiek, kad ten labai jau daug gimdanciu tai viskas "konvejeriu" vyksta ir akuseres piktos laksto o tai visur nespeja, nes gimdanti ne as viena, o dar kelios uz sienos doh.gif bet tiek trg tiek vln viskas buvo gerai ir abiem gimdymaisbuvau lb patenkinta ax.gif o kastau nepatiko trg?
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2011 05 18, 16:44)
as sunu gimdziau Vilniuje nes tuo metu gyvenom ir dirbom Vilniuje. O dukra trg gimdziau, nors turejau gimdyti Svedijoje, ale iesjo taip kad teko gristi i lt.. Tai palyginimui galiu pasakyti, kadman asmeniskai trg labiau patiko tiek prieziura, tiek pats personalas... Vln irgi nebuvo blogai, tikrai ne  schmoll.gif tik tiek, kad ten labai jau daug gimdanciu tai viskas "konvejeriu" vyksta ir akuseres piktos laksto o tai visur nespeja, nes gimdanti ne as viena, o dar kelios uz sienos  doh.gif  bet tiek trg tiek vln viskas buvo gerai ir abiem gimdymaisbuvau lb patenkinta  ax.gif  o kastau nepatiko trg?

vienintelis gal minusas tas,kad kai keiciasi sesutes ir gydytojai,ne visada pasizuri kas ju pacientas.man atsidarinejant kakleliui sutiko kraujotaka ir pradejo visas kunas tirpti,negalejau ne judeti,ne kazka daryti.atbegus sesele ziuri mane tokiom akim blink.gif ir klausia-tai tau su sirdim gal blogai doh.gif sako vyras tai kortele paskaitykit ir pamatysit lotuliukas.gif tai tada biski ir pacios soka ten turejo,akd istikro nepaziurejo,jog turiu tu bedu...bet viskas praejo gerai,tai man jau kaip ir pamirstas reikalas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 05 18, 18:50)
vienintelis gal minusas tas,kad kai keiciasi sesutes ir gydytojai,ne visada pasizuri kas ju pacientas.man atsidarinejant kakleliui sutiko kraujotaka ir pradejo visas kunas tirpti,negalejau ne judeti,ne kazka daryti.atbegus sesele ziuri mane tokiom akim blink.gif ir klausia-tai tau su sirdim gal blogai doh.gif sako vyras tai kortele paskaitykit ir pamatysit lotuliukas.gif tai tada biski ir pacios soka ten turejo,akd istikro nepaziurejo,jog turiu tu bedu...bet viskas praejo gerai,tai man jau kaip ir pamirstas reikalas ax.gif

nu jooo... aisku tadu kad biskiuka buvo nemalonu... as jautri pencilinui esu, tai jau rekiau visiems tiek vln tiek trg kad zinotu lotuliukas.gif turbut galvojo kad nesveika as kad vis ta patik kitam daktarui atejus kartoju blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2011 05 18, 17:02)
nu jooo... aisku tadu kad biskiuka buvo nemalonu... as jautri pencilinui esu, tai jau rekiau visiems tiek vln tiek trg kad zinotu  lotuliukas.gif  turbut galvojo kad nesveika as kad vis ta patik kitam daktarui atejus kartoju  blink.gif  lotuliukas.gif

bet zinai,va kaip as nesakiau,nes maniau kad mato kas koetrelej parasyta ir seip nesureiksmindavau as cia tos ligos,nes buna ir blogiaubet ,tai va ir buna paskui kuriozu ax.gif geriau jau rekti tada visiems biggrin.gif
db irgi sakiau ginei reikia pasakyti,akd kortelej net pabraugtu man sia diagnoze lotuliukas.gif
ir del stuburo suzinojau,akd turiu bedu,bet manau gal gimdymui nebus kliutis g.gif gine tai paziurejo rimtai i ta dziagnoze..... g.gif
sake ir pas kardialoga sius veliau,pries gimdyma,akd tikrai pasakytu,jog del sirdies galiu gimdyti ir viskas ok yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 05 18, 20:26)
bet zinai,va kaip as nesakiau,nes maniau kad mato kas koetrelej parasyta ir seip nesureiksmindavau as cia tos ligos,nes buna ir blogiaubet ,tai va ir buna paskui kuriozu ax.gif geriau jau rekti tada visiems biggrin.gif
db irgi sakiau ginei reikia pasakyti,akd kortelej net pabraugtu man sia diagnoze lotuliukas.gif
ir del stuburo suzinojau,akd turiu bedu,bet manau gal gimdymui nebus kliutis g.gif gine tai paziurejo rimtai i ta dziagnoze..... g.gif
sake ir pas kardialoga sius veliau,pries gimdyma,akd tikrai pasakytu,jog del sirdies galiu gimdyti ir viskas ok yra 4u.gif

na tegul istiria, blogiau nebus mirksiukas.gif ir ziurek dar cezari suplanuos tau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2011 05 18, 18:59)
na tegul istiria, blogiau nebus  mirksiukas.gif  ir ziurek dar cezari suplanuos tau smile.gif

manykim kad ne rolleyes.gif
akiu gydytoja palaimino,gimdyti leido ax.gif veliau ziuresim ka kiti sakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 05 18, 21:43)
manykim kad ne rolleyes.gif
akiu gydytoja palaimino,gimdyti leido ax.gif veliau ziuresim ka kiti sakys 4u.gif

nenoretum cezario? rolleyes.gif as kazkaip irgi nenorejau nei su pirmu nei su antru cezario.. ir neteko isbandyti epiduro man, buvau abu gimdymus nusiteikusi be ju issiversti ir pavyko ax.gif nors trg ir nedaro epiduro, nebent extra atvejis tuomet iskviecia anestziologa is ligonines 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2011 05 19, 09:39)
nenoretum cezario?  rolleyes.gif as kazkaip irgi nenorejau nei su pirmu nei su antru cezario.. ir neteko isbandyti epiduro man, buvau abu gimdymus nusiteikusi be ju issiversti ir pavyko  ax.gif nors trg ir nedaro epiduro, nebent extra atvejis tuomet iskviecia anestziologa is ligonines  4u.gif

nzn net....as esu labiau isitikinus,kad naturalus gimdymas yra vaikeliui daug geriau nei cp rolleyes.gif mane laiko kai kas durna del to,bet as manau taip ir viskas ax.gif o epiduros ir as su dukra neturejau-nenorejau. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 19 gegužės 2011 - 15:43
QUOTE(Fifux'e @ 2011 05 19, 17:42)
nzn net....as esu labiau isitikinus,kad naturalus gimdymas yra vaikeliui daug geriau nei cp rolleyes.gif mane laiko kai kas durna del to,bet as manau taip ir viskas ax.gif o epiduros ir as su dukra neturejau-nenorejau. 4u.gif

as kaip tik manyciau, kad nelabai jau protingos moterys kurios praso cezario NES ANOT JU NERA REIKALO KENTETI IR DRASKYTI KITO GALO lotuliukas.gif aisku as nekalbu apie tas, kurioms tai yra butina ar bijo del kazkokiu sveikatos priezasciu... kas butina tai reikia ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2011 05 19, 16:07)
as kaip tik manyciau, kad nelabai jau protingos moterys kurios praso cezario NES ANOT JU NERA REIKALO KENTETI IR DRASKYTI KITO GALO  lotuliukas.gif aisku as nekalbu apie tas, kurioms tai yra butina ar bijo del kazkokiu sveikatos priezasciu... kas butina tai reikia  ax.gif  4u.gif

biggrin.gif na as irgi taip mastau-jei reikia dle sveikatos bedu ir pn-tada viskas ok,bet seip-gimdyti tik paciom 4u.gif
sunkus darbas,galbut ir zygdarbis,bet taip jau gamta sudeta ir viskas....tad as uz naturaluma 4u.gif
o juolab kai megeja as paskiatineti-tai as daugiau minusu iaziuriu cp negu naturaliame gimdyme 4u.gif
as pvz esu naturaliste-man kuo amziau chemijos,kuo maziau s...i save,tuo yra geriau,bet retas mane supranta lotuliukas.gif as nenaudoju duso zeles,tik sampunas.mano kosmetika:aliejus kurnui,medus kaip prausiklis,dantu pasta soda ir pn....bet daug kam atrodo kaip akmens amzius-bet as samoningai tai darau.....kai mokiausi apie visa bruda,tai man baisu i save kisti.o kai turiu giminiu chemiku,tai isvis daug ka priklausau ir oda siausiasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 05 19, 18:11)
biggrin.gif na as irgi taip mastau-jei reikia dle sveikatos bedu ir pn-tada viskas ok,bet seip-gimdyti tik paciom 4u.gif
sunkus darbas,galbut ir zygdarbis,bet taip jau gamta sudeta ir viskas....tad as uz naturaluma 4u.gif
o juolab kai megeja as paskiatineti-tai as daugiau minusu iaziuriu cp negu naturaliame gimdyme 4u.gif
as pvz esu naturaliste-man kuo amziau chemijos,kuo maziau s...i save,tuo yra geriau,bet retas mane supranta lotuliukas.gif as nenaudoju duso zeles,tik sampunas.mano kosmetika:aliejus kurnui,medus kaip prausiklis,dantu pasta soda ir pn....bet daug kam atrodo kaip akmens amzius-bet as samoningai tai darau.....kai mokiausi apie visa bruda,tai man baisu i save kisti.o kai turiu giminiu chemiku,tai isvis daug ka priklausau ir oda siausiasi lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif visiskai su tavimi sutinku 4u.gif as irgi nenaudoju jokiu s...,nemesgtu prisiteplioti ant saves bet ko, kas db labai populiaru lotuliukas.gif naturalumas pats geriausias dalykas, o su chemijom nieko nepakeisi, na nebent sugadinsi dar lotuliukas.gif
Atsakyti