Įkraunama...
Įkraunama...

Taurage2

QUOTE(Fifux'e @ 2011 06 06, 09:42)
laba merginos mirksiukas.gif

labas, kur prapuolus buvai? smile.gif maniau, kad iskepei jau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilmaa: 06 birželio 2011 - 09:11
QUOTE(wilmaa @ 2011 06 06, 09:10)
labas, kur prapuolus buvai?  smile.gif maniau, kad iskepei jau  lotuliukas.gif

sventojoj atostogavom su vyro pusesere ir vaikuciais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 06 06, 11:16)
sventojoj atostogavom su vyro pusesere ir vaikuciais thumbup.gif

ai tesa... visai pamirsus buvau doh.gif matyt ir man per karscius smegenys isdziuvo lotuliukas.gif ir mes prie juros tupejom keleta dienu, ale nugara nusvilau vaikus beganydama o priekis db sviesesnis nei nugara doh.gif tai atrodau kaip tropiku papuga lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2011 06 06, 09:22)
ai tesa... visai pamirsus buvau  doh.gif matyt ir man per karscius smegenys isdziuvo  lotuliukas.gif  ir mes prie juros tupejom keleta dienu, ale nugara nusvilau vaikus beganydama o priekis db sviesesnis nei nugara  doh.gif  tai atrodau kaip tropiku papuga  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

na musm nebuvo taip karsta ten,kaip kitur ax.gif vejas toks didelis,akd su megstiniais buvo dienu kai salom blink.gif bet nieko-kai man degintis nereikia,ji irgi saugosi saules,tai mums buvo pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 06 06, 11:26)
na musm nebuvo taip karsta ten,kaip kitur  ax.gif vejas toks didelis,akd su megstiniais buvo dienu kai salom blink.gif bet nieko-kai man degintis nereikia,ji irgi saugosi saules,tai mums buvo pats tas thumbup.gif

thumbup.gif as db su mazaja balkone tupiu, tai nuo 5nio pas mus karstis baisus doh.gif o dar svedijoje ilgasis savaitgalis nuo 3nio prasidejo ir tik ryt vel i darbus visi keliaus ax.gif varysim snd i shopping centra nes nuo snd svedijoje prasideda "sommar rea" didziosios vasaros nuolaidos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2011 06 06, 09:36)
thumbup.gif  as db su mazaja balkone tupiu, tai nuo 5nio pas mus karstis baisus  doh.gif o dar svedijoje ilgasis savaitgalis nuo 3nio prasidejo ir tik ryt vel i darbus visi keliaus  ax.gif varysim snd i shopping centra nes nuo snd svedijoje prasideda "sommar rea" didziosios vasaros nuolaidos  lotuliukas.gif

shopingai smagu thumbup.gif
man patikdavo airijoje lotuliukas.gif
cia lt tai kainos nenormalios,tai net nekisu nosiu i parduotuves-nebent jau lb kazko reikia doh.gif
Atsakyti
sveikos, jau matau, kad cia tema pasidare ne apie gydytojus, o pasiplepejimas tarp kaimynu biggrin.gif
kas liepa gimdys, ir pas ka ruosiates?
ir dar ne i tema-gal kas zinot kur pigiai vezima gera gaut? Tauragej nieks nepardavineja, idomu, kur isaugtus vezimus mamos deda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alegro @ 2011 06 18, 09:31)
sveikos, jau matau, kad cia tema pasidare ne apie gydytojus, o pasiplepejimas tarp kaimynu biggrin.gif
kas liepa gimdys, ir pas ka ruosiates?
ir dar ne i tema-gal kas zinot kur pigiai vezima gera gaut? Tauragej nieks nepardavineja, idomu, kur isaugtus vezimus mamos deda g.gif

labas mirksiukas.gif del vazimo, tai mes turim isaugta supama vezima BRIO is svedijos. Jis yra taurageje, bet beda tame kad mes siuo metu esam Svedijoje... bet sitos firmos vezimukai thumbup.gif niekada daugiau nepirkciau kitokio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alegro @ 2011 06 18, 07:31)
sveikos, jau matau, kad cia tema pasidare ne apie gydytojus, o pasiplepejimas tarp kaimynu biggrin.gif
kas liepa gimdys, ir pas ka ruosiates?
ir dar ne i tema-gal kas zinot kur pigiai vezima gera gaut? Tauragej nieks nepardavineja, idomu, kur isaugtus vezimus mamos deda g.gif

na del vezimu,tai reikejo prikti,kai buvo 50proc ispadravimas gustinoj-tikrai apsimokejo manau thumbup.gif

o del gimdymo,tai nesitarsiu su nieko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 06 18, 10:10)
na del vezimu,tai reikejo prikti,kai buvo 50proc ispadravimas gustinoj-tikrai apsimokejo manau thumbup.gif

o del gimdymo,tai nesitarsiu su nieko ax.gif

nepatiko man Gustinoj vezimai, sunkus, gremezdai tokie, ir tik gulimi arba tik sedimi. Noriu lengvo ir manevringo, kompaktisko, kad daug vietos neuzimtu ir butu viename ir gulimas ir sedimas.
As irgi su niekuo nesitariu, uz menesio gimdyt turiu, ziuresim ka likimas duos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alegro @ 2011 06 18, 19:12)
nepatiko man Gustinoj vezimai, sunkus, gremezdai tokie, ir tik gulimi arba tik sedimi. Noriu lengvo ir manevringo, kompaktisko, kad daug vietos neuzimtu ir butu viename ir gulimas ir sedimas.
As irgi su niekuo nesitariu, uz menesio gimdyt turiu, ziuresim ka likimas duos blush2.gif

o tu nueik i komisa,ten buvo bent jau neblogu,kur as net noreciau wub.gif

o kaip gimdymui nusteikus? bigsmile.gif dukra kaip matau turi jau....kokio amziaus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 19 birželio 2011 - 14:04
aha,dukryte turiu 5 metukuuzsisake dabar dar viena, jau nesiruosiau antro gimdyti, bet dukrytes gaila, tai aukojuosi.Dabar sako bus berniukas, gimdyt nenuiteikus visai biggrin.gif butu geriau negimdyt,bet jauciu neiseis taip tongue.gif

buvaukomise kur prie muzikos mokyklos neissirimkau irgi doh.gif gal pati nezinau ko noriu blush2.gif
Atsakyti