Įkraunama...
Įkraunama...

Taurage2

labai jums linkiu ramiu ir sveiku vaikuciu 4u.gif kazkaip pastebejau, kad daziniausiai vaikai buna skirtingi.. kiek draugiu turi po antra vaikiuka, tai priesingybe pirmajam vaikuciui.. ax.gif tas pats ir mano atveju: sunus naktimis miegodavo daug geriau nei dukra...
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2011 07 04, 14:33)
labai jums linkiu ramiu ir sveiku vaikuciu  4u.gif kazkaip pastebejau, kad daziniausiai vaikai buna skirtingi.. kiek draugiu turi po antra vaikiuka, tai priesingybe pirmajam vaikuciui.. ax.gif tas pats ir mano atveju: sunus naktimis miegodavo daug geriau nei dukra...

o as noriu kad db mano lelius butu toks pat kaip mano mergina blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
labai tikiuosi, kad bus ramus ir nenervuotas, nes pati buvau rami si nestuma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alegro @ 2011 07 05, 19:19)
labai tikiuosi, kad bus ramus ir nenervuotas, nes pati buvau rami si nestuma blush2.gif

kazi tai veikia vaikely g.gif
as su dukra buvau veikli,judri,tik kai reikejo gimdyti sustojau....bet dukra sakyciau buvo gera maza wub.gif
db veiklos irgi netruko,tik db pradejau ramesni perioda,kuris tesis tik savaite,po to vel bus triju savaiciu maratonas per "kopas" lotuliukas.gif bet tikiuosi,akd mano lelius bus geras cool.gif
Atsakyti
as ne veikla turejau omeny, o nervine busena. Gerai nusiteikus ir veikli mama labai gerai veikia vaikeli, o va verkianti ir pastoviai nervinej itampoj gyvenanti, tai didele zala doh.gif doh.gif doh.gif tuo esu isitikinus simtu procentu.
Gerai, kad yra noro ir jegu veikti. As irgi dar noreciau pabuti aktyvi, bet deja jau dvi savaites esu prie lovos prirista, ir dar dvi liko. Na, bet palyginus su pirmu nestumu, tai cia maza smulkmena ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alegro: 06 liepos 2011 - 10:24
QUOTE(Alegro @ 2011 07 06, 10:13)
as ne veikla turejau omeny, o nervine busena. Gerai nusiteikus ir veikli mama labai gerai veikia vaikeli, o va verkianti ir pastoviai nervinej itampoj gyvenanti, tai didele zala doh.gif  doh.gif  doh.gif tuo esu isitikinus simtu procentu.
Gerai, kad yra noro ir jegu veikti. As irgi dar noreciau pabuti aktyvi, bet deja jau dvi savaites esu prie lovos prirista, ir dar dvi liko. Na, bet palyginus su pirmu nestumu, tai cia maza smulkmena ax.gif

na taip-as sutinku su tavim drinks_cheers.gif pozityvus mastymas daug ka gali drinks_cheers.gif
Atsakyti
na, nieks nerasot,nieks nesiruosiat gimdyt tongue.gif man liko 5 dienos pagal grafika ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IN @ 2011 07 12, 22:22)
na, nieks nerasot,nieks nesiruosiat gimdyt tongue.gif man liko 5 dienos pagal grafika ax.gif

as galvojau jau issilukstenai,del to ir neuzsuki bigsmile.gif biggrin.gif o pasirodo dar ne biggrin.gif
vezima isigijai koki nors?
Atsakyti
nea, dar neissilukstenau lotuliukas.gif jau baisu ziuret koks pilvas, atrodo tuojsprogsiu ir sienas aptaskysiu.

Isigijau vezima is SM ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IN @ 2011 07 13, 12:44)
nea, dar neissilukstenau lotuliukas.gif jau baisu ziuret koks pilvas, atrodo tuojsprogsiu ir sienas aptaskysiu.

Isigijau vezima is SM ax.gif

na gal nesprogsi lotuliukas.gif

o koki prikai? 4u.gif
Atsakyti
peg perego ax.gif

gali buti kad siandien lukstensiuosi, nes pernakt pilva, nugara skaudejo, ryte kas 15-10min nuo 6 valandos skauda.Jeigu nebus "loznaja trevoga"tai kentesiu siandien doh.gif
Atsakyti
QUOTE(IN @ 2011 07 14, 06:10)
peg perego ax.gif

gali buti kad siandien lukstensiuosi, nes pernakt pilva, nugara skaudejo, ryte kas 15-10min nuo 6 valandos skauda.Jeigu nebus "loznaja trevoga"tai kentesiu siandien doh.gif

laikom uz jus kumstukus mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti