Įkraunama...
Įkraunama...

Taurage2

QUOTE(alinute5 @ 2012 01 03, 12:26)
jei gimdymas vyksta anksčiau nei 36 sav visada siunčia į Kauną, mantaip sakė mano ginekologė, nes tauragėj neturi sąlygų tokio amžiaus naujagimiams prižiūrėt  4u.gif mano pirmąjį sūnų iš karto išvežė į Klaipėdą tik gimusį, nes buvo kilę sveikatos problemų  4u.gif


sako, kad veztu i kauna, bet neveza schmoll.gif maniske gimti sugalvojo 35 sav., klausiau tai gal i kauna ves, gavau atsakyma, kad ne, trg priklauso klp ir veze i klp gimdyti.
Atsakyti
na jo, čia įdomiai su tais vežimais doh.gif kai pirmojo laukiaus, tai sakė, jei kokios komplikacijos, veža į Kauną, nes su Kaunu dirba, o gimusį vaiką išvežė į Klaipėdą - buvo iškviestas reanimobilis iš Klaipėdos (gimė laiku, tik šiaip kilo bėdų) blush2.gif Šio nėštumo metu tai pati gydytoja siuntė mane konsultacijoms į Kauną (problemų buvo su mano pačios sveikata) konsultacijoms, kur gimdyt - čia ar Kaune vien dėl vaiko 4u.gif Tad šįkart teko laimė išbandyt Kauno klinikas 4u.gif
Žodžiu, nesuprasi čia jų wub.gif
Atsakyti
O net nezinojau kad tam paciame pastate , na jau dabar zinosiu. Aciu merginos uz info, butinai reiks pasidometi ir apsilankyti pas gydytoja Urbanaviciu.
Atsakyti
QUOTE(AstukasM @ 2012 01 02, 18:19)
aciu uz paratimus ir patirties pasidalinimu, bet manau cia nuo organizmo priklauso, mano drauge ir turejo 2 CP pirmas nebuvo planuotas nes galvojo kad pati pagimdys, o kai pradejo matyti kad vaikelis uzdus tada greit dare CP, aisku buvo komplikaciju nes kai gimde buvo karta vasara, o antra vaikuti kai CP dare jau po 3 dienu isleido namo ir ji jautesi tikrai puikiai, manau cia kiekvienai skirtingai buna.

Labas 4u.gif labai svarbu nusiteikimas,galvojau daug kartų,kokio gimdymo norėčiau:ne naktį,kad kaklelis gerai darytųsi,skausmo nebijojau,žinojau,kad nuskausminamaisiais nepasinaudosiu,prieš stūmimą akušerė aiškiai pasakė,kas po ko bus ir ką reikės daryti,situacija buvo visiškai kitokia,nei gimdant dukrą prieš gerą dešimtmetį,buvo toks momentas,kad nesuprantu,kas vyksta,nes kaip sakau su dukra to nebuvo,akušerė pamačiusi mano veido išraišką iškart suprato ir pasakė,kad žinau,kad yra tempimo jausmas,arba pakenti,arba kerpam,sakau pakentėsiu,tai truko tik akimirką.(Vadinasi,su dukra mane kirpo,bet dukra vistiek gimė su gimdymo trauma. verysad.gif) Plyšimas buvo,bet mažas,sakė galėjo ir nesiūti,bet kad geriau gytų susiuvo,viso labo tik vienas kabinimas.Per visą gimdymą stengiausi galvoti pozityviai,kaip sakiau po poros valandų buvau kaip ridikėlis.
AstukasM nestuke.gif jei turėsi kokių klausimų(patirties turiu sočiai ir visokios) lotuliukas.gif rašyk į AŽ,nes retai čia užsuku
Atsakyti
po cezario operacijos savijauta tokia ŠŠŠŠŠŠ, kad geriau jau tikrai gimdyt pačiai wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TYNNA: 17 sausio 2012 - 16:29
QUOTE(AstukasM @ 2012 01 02, 19:11)
Aciu mergytes uz info. kazkaip man sirdis jaucia kad ir man teks gimdyti klp, net jau pradejau dometis apie klp ginekologus. Pas mus cia trg kazkaip sunku ir susitarti ir apsilankyti pas gydytojus kurie priima gimdymus.

tai kad labai nesunku pas Narbutienę papulti... užsiregistruoji ir tiek...

QUOTE(alinute5 @ 2012 01 03, 13:26)
jei gimdymas vyksta anksčiau nei 36 sav visada siunčia į Kauną, mantaip sakė mano ginekologė, nes tauragėj neturi sąlygų tokio amžiaus naujagimiams prižiūrėt  4u.gif mano pirmąjį sūnų iš karto išvežė į Klaipėdą tik gimusį, nes buvo kilę sveikatos problemų  4u.gif

manau, kad teisingai daro, kad siunčia į Klp ar Kns... jei žino, kad patys nesusidoros, tai vaiko ir mamos labui privalo taip daryt....
Atsakyti
Kad pas ja privaciame kabinete pastoviai telefono niekas nekelia, o ir mobilaus nekelia.
jau nusprendziau kad gimdysiu tikrai ne taurageje. Kazkaip keistai gydytojai elgiasi, klausi kas kas bus, pas ka tek gimdyti o pasako kad likus meneiui iki gimdymo viska aptarsim, kazkokia nesamone.
Atsakyti
QUOTE(AstukasM @ 2012 01 20, 21:00)
Kad pas ja privaciame kabinete pastoviai telefono niekas nekelia, o ir mobilaus nekelia.
jau nusprendziau kad gimdysiu tikrai ne taurageje. Kazkaip keistai gydytojai elgiasi, klausi kas kas bus, pas ka tek gimdyti o pasako kad likus meneiui iki gimdymo viska aptarsim, kazkokia nesamone.


zinok bijo ka prizadeti ir mazu anksciau sugalvosi gimdyti. as tariausi su urbonavicium, tai jis man pasake ateik 37 sav tada viska aptarsim, bet deja nespejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AstukasM @ 2012 01 20, 21:00)
Kad pas ja privaciame kabinete pastoviai telefono niekas nekelia, o ir mobilaus nekelia.
jau nusprendziau kad gimdysiu tikrai ne taurageje. Kazkaip keistai gydytojai elgiasi, klausi kas kas bus, pas ka tek gimdyti o pasako kad likus meneiui iki gimdymo viska aptarsim, kazkokia nesamone.



QUOTE(*Lapute* @ 2012 01 20, 21:29)
zinok bijo ka prizadeti ir mazu anksciau sugalvosi gimdyti. as tariausi su urbonavicium, tai jis man pasake ateik 37 sav tada viska aptarsim, bet deja nespejau smile.gif

bet visi trg taip kazkodel g.gif nes zinau kelias drauges irgi taresi,tai tik 37 sav liepe ateiti ir pasnekes apie tai g.gif
Atsakyti
Merginos, kiek žinau Narbutienė nuo sausio 9 iki 20 dienos buvo išvykusi, tikriausiai dėl to ir nekelė ragelio. Pati esu susitarusi su ja. Dėl gimdymo susitarėm gruodį o gimdymo terminas jau po savaitės. taigi normalu juk visgi tik nuo 38 savaitės Tauragėje priima gimdymus. jei gimdymas prasideda anksčiau siunčia į Klaipėdą ar Kauną. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TYNNA @ 2012 01 17, 17:20)
po cezario operacijos savijauta tokia ŠŠŠŠŠŠ, kad geriau jau tikrai gimdyt pačiai wink.gif


mano savijauta po CP buvo puiki thumbup.gif , išlaeido iš ligoninės kaip po normalaus gimdymo, nei pūliavo, nei temp. buvo, jaučiausi puikiai, ir džiaugiuosi kad neteko kentėti sąrėmių ( aišku CP darė , nes dukrytė sėdėjo nestuke.gif pilvelyje)
Atsakyti
QUOTE(JurGa & UgnĖ @ 2012 01 30, 09:41)
mano savijauta po CP buvo puiki  thumbup.gif , išlaeido iš ligoninės kaip po normalaus gimdymo, nei pūliavo, nei temp. buvo, jaučiausi puikiai, ir džiaugiuosi kad neteko kentėti sąrėmių ( aišku CP darė , nes dukrytė sėdėjo  nestuke.gif  pilvelyje)



na kalbama ne apie temperatūra ir žaizdos supūliavimą blush2.gif bet, sutikit, gi skauda, kai į pirštą įsipjauni blush2.gif o čia nemaža skylė padaryta ir vis tik skauda,kai reikia keltis iš lovos ir eiti bei rūpintis kūdikėliu ax.gif nebent yra kas juo rūpinasi ir pačiai nereikai nei keltis nei jo apiprausti ax.gif
man teko "laimė" turėti 2 CP, blink.gif negaliu sakyti, kad buvo labai blogai, ir ligoninėse tikrai ilgai nelaikė niekas (tik Kaune palaikė kol siūlus reikėjo išimt, kad nereiktų čia eiti maldaut,kad kas juos išimtų blush2.gif ), nu bet vis tiek savijauta ne kokia, ir pjūvį skauda ilgokai, o vieta jautri būna ilgai, kaip kam - man gerus metus blush2.gif
Atsakyti