Įkraunama...
Įkraunama...

Taurage2

QUOTE(Bluko @ 2012 09 05, 09:00)
Šiemet tikrai neišsikels, geriausiu atveju pavasarį  smile.gif
O jeigu sugrįžtant prie šitos temos, tai visai neseniai gimdžiau Trg pas gyd. Narbutiene, ir likau viskuo patenkinta  smile.gif , labai šaunus ir paslaugus aptarnaujantis personalas, puikus vaikų gydytojas Daukša. Tad manau, pasirinkusios gimdyti Tauragėje tikrai nesigailėsite.


Labai smagu skaityti grazius kometarus, kad yra patenkintu prieziura Tauragej... Tikiuosi as ta pati galesiu pasakyti gruodi 4u.gif

Tik gaila, kad gimdymo namai vis dar nebus perkelti, naiviai tikejausi, kad prireikus galesiu gauti epidura......Pirma kart lauktis buvo lengviau, nezinojau kas per skausmas, nereikejo ir bijoti...dabar siek tiek kitaip... g.gif
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2012 09 05, 14:31)
Labai smagu skaityti grazius kometarus, kad yra patenkintu prieziura Tauragej... Tikiuosi as ta pati galesiu pasakyti gruodi 4u.gif

Tik gaila, kad gimdymo namai vis dar nebus perkelti, naiviai tikejausi, kad prireikus galesiu gauti epidura......Pirma kart lauktis buvo lengviau, nezinojau kas per skausmas, nereikejo ir bijoti...dabar siek tiek kitaip... g.gif

Antrakart paprastai viskas buna greiciau ir sklandziau. Neprireiks ne epiduro mirksiukas.gif To ir linkiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzinyte: 05 rugsėjo 2012 - 12:58
QUOTE(#tagra# @ 2012 09 04, 17:35)

Gal kuri zino ar gimdymo namai jau persikele i centrine ligonine...buvo kalbeta, kad rudeni jie issikelia.... g.gif

tikrai ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2012 09 05, 13:31)
Labai smagu skaityti grazius kometarus, kad yra patenkintu prieziura Tauragej... Tikiuosi as ta pati galesiu pasakyti gruodi 4u.gif

Tik gaila, kad gimdymo namai vis dar nebus perkelti, naiviai tikejausi, kad prireikus galesiu gauti epidura......Pirma kart lauktis buvo lengviau, nezinojau kas per skausmas, nereikejo ir bijoti...dabar siek tiek kitaip... g.gif

Aš tai taip labai džiaugiuosi, kad gimdžiau Tauragėje ir būtent I. Narbutienės priežiūroje. Mums su vyru tai buvo aukščiausio lygio aptarnavimas mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2012 09 03, 10:35)
Kai kuriose šalyse (ES) yra normalu gimdyve su kūdikiu namo išleisti praėjus 3/4 val po gimdymo. LT ir taip sakyčiau net labai "šokinėjama" apie gimdyves  smile.gif

Siaip, kiek esu skaiciusi, kad po 6 val isleidzia... Ir lygtai klausiau, ar yra kam taip buve, o ne apie "sokinejima"... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2012 09 05, 13:31)
Labai smagu skaityti grazius kometarus, kad yra patenkintu prieziura Tauragej... Tikiuosi as ta pati galesiu pasakyti gruodi 4u.gif

Tik gaila, kad gimdymo namai vis dar nebus perkelti, naiviai tikejausi, kad prireikus galesiu gauti epidura......Pirma kart lauktis buvo lengviau, nezinojau kas per skausmas, nereikejo ir bijoti...dabar siek tiek kitaip... g.gif

As irgi kazkaip jau be baimes "isbandysiu" savo jegas Taurages GN.

As kaip tik labai dziaugiuosi, kad nebus perkelta ir tikiuosi, kad ir kova dar vis bus senosiose patalpose. Nes, bendroj ligoninej, ten gi tiek bacilu, visokiausiu is visu skyriu, visi vaiksto tais paciais koridoriais ir t.t. Dar plius lankymas kai galimas siais laikais, gi buna nesusiprateliu, guliu ligoninej ir ateisiu i kita skyriu aplankyt, arba aplankysiu ir ligoni ir gimdyve tuo paciu atejimu... o cia, atskirai, tik akuserija- ginekologija. Kaip sakoma, po manes nors ir tvanas, tai pabusiu tikra lietuve ir labai tikesiuosi, kad kova teks gimdyt dar atskirose patalpose. Kas del epiduro, jei labai labai labai bijai ir galvoji kad tau jo tikrai reiks, tarkis su anesteziologu, kad tu ji issikviesi kai gimdysi. Juk per CP daro epidura, atvaziuoja jie, tai ir tu, vaziuoji gimdyt bet susitarus su anesteziologu, kad jis atvyks, kaip ir problema isspresta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebukle: 06 rugsėjo 2012 - 11:20
QUOTE(Dzinyte @ 2012 09 05, 13:45)
Antrakart paprastai viskas buna greiciau ir sklandziau.

Nebūtinai, būna ir ilgiau bei sudėtingiau. Aišku, idealu jei taip nebūna smile.gif

QUOTE(Dzinyte @ 2012 09 06, 11:57)
Siaip, kiek esu skaiciusi, kad po 6 val isleidzia... Ir lygtai klausiau, ar yra kam taip buve, o ne apie "sokinejima"...  4u.gif

Akivaizdu, kad teko porą dienų paskaitinėti, kad galėtumėt paklibinti mano postą smile.gif Tačiau teorija ir praktika kartais nesutampa tongue.gif

Į klausimą ar yra KAM taip buvę - atsakau: YRA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Artemidė ~: 06 rugsėjo 2012 - 11:31
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2012 09 06, 13:19)
Nebūtinai, būna ir ilgiau bei sudėtingiau. Aišku, idealu jei taip nebūna smile.gif
Akivaizdu, kad teko porą dienų paskaitinėti, kad galėtumėt paklibinti mano postą smile.gif Tačiau teorija ir praktika kartais nesutampa tongue.gif

Į klausimą ar yra KAM taip buvę - atsakau: YRA

Aisku, kad buna ir sudetingiau, todel ir rasiau, kad paprastai trumpiau ir lengviau, o ne visada.
Ne pora dienu... tiesiog nuotaikos, bei laiko nebuvo cia prisesti. Bet, kaip supratau, jums nebuvo...tai kaip ir nera apie ka diskutuoti mirksiukas.gif tongue.gif
P.s. Nu, bet ziuriu, prie kiekvieno mano posto kabinates, prie kiekvieno zodzio... Ko as jums uzkliuvu? unsure.gif Negi negalesiu cia ne zodzio parasyti, nesulaukusi jusu interpretaciju? verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzinyte: 06 rugsėjo 2012 - 12:31
QUOTE(Dzinyte @ 2012 09 06, 13:23)
Aisku, kad buna ir sudetingiau, todel ir rasiau, kad paprastai trumpiau ir lengviau, o ne visada.
Ne pora dienu... tiesiog nuotaikos, bei laiko nebuvo cia prisesti. Bet, kaip supratau, jums nebuvo...tai kaip ir nera apie ka diskutuoti  mirksiukas.gif   tongue.gif

Terminas PAPRASTAI reiškia - dažniausiai. Kalbant apie gimdymo eigą jis netinka smile.gif

Žinot ar spėjat? smile.gif Kalbant apie supratimą, aš irgi daug ką supratau apie jūsų požiūrį šia temą smile.gif O jei manote, kad nėra apie ką diskutuoti - tai kam pradedate diskusiją mastau.gif Be to jūs klausimas skambėjo: Ar žinote kam yra tekę - tai ir atsakymas mano buvo Į klausimą mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Dzinyte @ 2012 09 06, 13:23)
P.s. Nu, bet ziuriu, prie kiekvieno mano posto kabinates, prie kiekvieno zodzio... Ko as jums uzkliuvu?  unsure.gif   Negi negalesiu cia ne zodzio parasyti, nesulaukusi jusu interpretaciju?  verysad.gif  verysad.gif

P.s. forumas viešas - čia dalyvės diskutuoja aptardamos vienus ar kitus pasisakymus, sutikdamos ar prieštaraudamos išreikštai nuomonei.
Aš jūsų net nepažįstu, jūs man neužkliūvate. Galite rašyti čia lygiai tiek pat, kiek ir kitos, tame tarpe ir aš. O interpretuojate ir jūs mano postus - bet man neatrodo, jog prie manęs kažkas, t.y. jūs, kabinėjatės rolleyes.gif Gal manęs tiesiog nekamuoja paranoja?

P.s.s. Dzinyte, jei Jus taip erzina mano rašliava - yra tokia paprasta f-ja SM, blokuoti dalyvį wink.gif Ir nematysit mano postų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Artemidė ~: 06 rugsėjo 2012 - 12:47
QUOTE(Dzinyte @ 2012 09 02, 16:15)
Geras, o jau taip buvom isivaziave...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Dar prisiminiau dalykeli, gal vel kokia diskusija isiubuos  rolleyes.gif 
...

QUOTE(Dzinyte @ 2012 09 06, 13:23)
...
P.s. Nu, bet ziuriu, prie kiekvieno mano posto kabinates, prie kiekvieno zodzio... Ko as jums uzkliuvu?  unsure.gif  Negi negalesiu cia ne zodzio parasyti, nesulaukusi jusu interpretaciju?  verysad.gif  verysad.gif

Ne i tema, bet zinokit Dzinyte, jus gal pailsekit, isgerkit kokiu medetku arbatos unsure.gif As labai draugiskai 4u.gif nes toks vaizdas, kad pati musat, pati rekiat... unsure.gif
Norejau dar paklaust, bet irnesakyk.gif matau kad sunku jums apie buvusius gimdymus kalbet ramiai. Tik idomu, po kokio gimdymo jums teko i palata savo kojom eit unsure.gif

Ir kaip dabar padetis GN, imanoma gaut vienviete palata? Nes kai atsimenu savo pirma gimdyma, kai turejau "kaimyne", kuri po gimdymo jautesi puikiai ir net negirdejo savo vaiko 3 val. verkiancio ir dar tie lankytojai, netik pas tave bet ir pas kaimyne... kazkaip nesinori pogimdyvinej palatoj turet kaimynes schmoll.gif tiesa, gimdziau pries tai Vilniaus GN.
O gimdykloj, duoda ta kamuoli? Nes man su antru, labai padejo tas kamuolys per saremius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2012 09 06, 14:20)
Ir kaip dabar padetis GN, imanoma gaut vienviete palata? Nes kai atsimenu savo pirma gimdyma, kai turejau "kaimyne", kuri po gimdymo jautesi puikiai ir net negirdejo savo vaiko 3 val. verkiancio ir dar tie lankytojai, netik pas tave bet ir pas kaimyne... kazkaip nesinori pogimdyvinej palatoj turet kaimynes schmoll.gif tiesa, gimdziau pries tai Vilniaus GN.
O gimdykloj, duoda ta kamuoli? Nes man su antru, labai padejo tas kamuolys per saremius thumbup.gif

Yra viena mokama vienvietė palata (7nr berods), kitos dvivietės - bet guldo po vieną, pakol gali. Kai gimdyvių daugiau - įkelia "draugę" . Todėl būsi viena ar su kaimyne priklausys nuo to ar bus laisva mokama (jei ją imsi) ir nuo gimdyvių skaičiaus tu metu 4u.gif
Dėl kamuolio negaliu atsakyti, nes kai aš gimdžiau - niekas nesiūlė: ar todėl, kad nebuvo, ar šiaip nesiūlė - nežinau ax.gif Per sąrėmius anksčiau duodavo masažuoklį strėnoms biggrin.gif (man jis nepadėjo)
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2012 09 06, 14:26)
Yra viena mokama vienvietė palata (7nr berods), kitos dvivietės - bet guldo po vieną, pakol gali. Kai gimdyvių daugiau - įkelia "draugę" . Todėl būsi viena ar su kaimyne priklausys nuo to ar bus laisva mokama (jei ją imsi) ir nuo gimdyvių skaičiaus tu metu  4u.gif
Dėl kamuolio negaliu atsakyti, nes kai aš gimdžiau - niekas nesiūlė: ar todėl, kad nebuvo, ar  šiaip nesiūlė - nežinau  ax.gif Per sąrėmius anksčiau duodavo masažuoklį strėnoms  biggrin.gif (man jis nepadėjo)

o tai negalima tos dvivietej antros lovos issipirkt, jei butu mokama palata uzimta unsure.gif
hihihi.gif reiks savo kamuoli vestis smile.gif nors gal galima butu ir ekskursija i GN isiprasyt, pasiziuret gimdykla, palatas... reiks pasidomet, kaip ten su tom "ekskursijom" g.gif
Atsakyti