Įkraunama...
Įkraunama...

Taurage2

QUOTE(pasauliosaule @ 2011 03 21, 16:10)
aciu uz pasisakymus smile.gif

no problem mirksiukas.gif
Atsakyti
as pas stripeikiene lankiausi nestuke kai buvau, na nieko blogo apie ja pasakyt negaliu, niekada per visus apsilankymus nebuvo pikta, visada kas neiaisku paaiskindavo, kiekviena karta darydavo tyrimus, ir echoskopa israsydavo kai paprasydavau, o niekada nieko nedaviau jai nei pinigu nei jokiu sokoladu.

o su narbutiene tai per gimdyma teko susidurt ir man, deja, blogos nuotaikos. kadangi buvo komplikaciju siokiu tokiu tai ja pasikviete pasitarimui, tai sauke ir ant manes pora kartu, kai dare kaklelio masaza ir kai jau ant operacinio stalo gulejau kai kateteri i slapimtakius vede kad kam as cia i prieki traukiuos juk tuoj nuo stalo nukrisiu, atseit nezino koks "malonumas" kai ji iveda....

o del gydytoju tai stripeikiene turi but tikrai nes ji buvo atejus manes apziuret kazkuria diena, ir dar kazkoks vyriskis turi buti. o del babiliaus tai kazin ar jo nebera, as pas ji gimdziau, saunus daktariukas thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 03 20, 17:06)
o va klausima turiu tau-ar ji daro tyrimus nemokamai tau ar apti mokiesi uz juos? 4u.gif nes man pas batutiene jau paciai reikia moketis uz viskas,nes sake jai neapsimoka moketu uz nestukes g.gif

Batutiene dirba ir klinikoj "Seimos pulsas". Ejau pas ja privaciai iki nestumo, o kai pastojau, ji pati pasiule persirasyti i seimos pulsa (prie siauliu banko), ten ir uz konsultacijas moketi nereikia ir uz tyrimus thumbup.gif o gydytoja tai ta pati mirksiukas.gif

QUOTE(pasauliosaule @ 2011 03 20, 17:52)
tai turbūt teks poliklininkoj eit smile.gif o poliklininkoj žinau tik Stripeikienę ir Vidrienę, o apie jas įvairios čia nuomones skaičiau doh.gif oi kiek daug klausimų kyla juk pirmas kartą nėštumą planuojam  smile.gif

Pas Vidriene tai neiciau... schmoll.gif buvau pora kartu pas ja nuejus, tai ji pastoviai susiraukusi, nieko nepaklausi. Kai pasakydavau, kad ieskojau info apie savo bedas internete, tai labai nepatenkinta budavo, atseit: medicinos niekas dar eksternu nebaige... Zodziu, "buk kvaila, ir neklausinek, nesidomek, ka su tavim darosi". Be to, kiekviena karta jos isvados vis kitokios budavo. Po tokiu jos bajeriu, is karto nuejau pas Batutiene ir labai tuo dziaugiuosi drinks_cheers.gif
O Stripeikiene... net nezinau... paauglystej buvo mama pas ja nuvedus, bet pati pas ja eiti nepanorau, matyt, kazkas isliko, kad buvo netaip doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzinyte @ 2011 03 29, 23:03)
Batutiene dirba ir klinikoj "Seimos pulsas". Ejau pas ja privaciai iki nestumo, o kai pastojau, ji pati pasiule persirasyti i seimos pulsa (prie siauliu banko), ten ir uz konsultacijas moketi nereikia ir uz tyrimus  thumbup.gif  o gydytoja tai ta pati  mirksiukas.gif


tai zinau...bet man ji tokio varianto nesiule 4u.gif
o ir reiektu tada seimos gdyytoja keisti..tai as to nenoriu 4u.gif
o is esmes,man kazkaip jau ir gerai-susitaikiau su ta mintim kad kas menesi sveikatai reikes isleisti apie 50 lt (gines konsultacija ir tyrimai) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 03 30, 13:42)
tai zinau...bet man ji tokio varianto nesiule 4u.gif
o ir reiektu tada seimos gdyytoja keisti..tai as to nenoriu 4u.gif
o is esmes,man kazkaip jau ir gerai-susitaikiau su ta mintim kad kas menesi sveikatai reikes isleisti apie 50 lt (gines konsultacija ir tyrimai) mirksiukas.gif

jooo, reiktu ir seimos gydytoja keisti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 03 20, 17:04)
paprasiau jos pazymos apie nestuma,nes mano gine tada sirgo,o ji mans ako-nerasysiu,nes dar aborta pasidaryti blink.gif tai vyras jai sako-as tau paciai aborta padarysiu blink.gif  doh.gif  lotuliukas.gif ir isejom doh.gif  lotuliukas.gif


Geras, prajuokinot thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Flo @ 2011 04 08, 13:51)
Geras, prajuokinot  thumbup.gif  thumbup.gif

db tai jokinga,tada nebuvo taip biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
pries pora savaiciu teko paguleti taurages gimdymo namuose, tai galiu tik pagirti visa ten dirbanti kolektyva... prieziura buvo labai gera, visi labai demesingi ir paslaugus... taigi jokiu nusiskundimu... nemanau, kad kur kitur prieziura butu buvusi geresne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TYNNA @ 2011 04 20, 18:56)
pries pora savaiciu teko paguleti taurages gimdymo namuose, tai galiu tik pagirti visa ten dirbanti kolektyva... prieziura buvo labai gera, visi labai demesingi ir paslaugus... taigi jokiu nusiskundimu... nemanau, kad kur kitur prieziura butu buvusi geresne smile.gif

nu va kaip faina thumbup.gif
Atsakyti
sveikos! o kazin kaip eitu susitarti su urbanavicium del planinio cezario? gal kuri zino? ar jis apsiimtu operuot, kai jau 38sav yra ir gal zinot kiek kainuoja pas ji privatus gimdymas, jei as ji samdyciau planiniam cezariui?
Atsakyti
QUOTE(ievutiki @ 2011 05 08, 20:32)
sveikos! o kazin kaip eitu susitarti su urbanavicium del planinio cezario? gal kuri zino? ar jis apsiimtu operuot, kai jau 38sav yra ir gal zinot kiek kainuoja pas ji privatus gimdymas, jei as ji samdyciau planiniam cezariui?

o kodel tu nori cezario? jei gali pati pagimdyti (nera jokiu kliuciu), tai nemanau, kad apsiims operuoti...
aisku cia tik mano nuomone, bet girdejau, kad musu gydytojai tokiu dalyku nepropaguoja, nebent yra svarbi priezastis kodel negali pagimdyti pati...
bet aisku gali bandyti tartis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ievutiki @ 2011 05 08, 19:32)
sveikos! o kazin kaip eitu susitarti su urbanavicium del planinio cezario? gal kuri zino? ar jis apsiimtu operuot, kai jau 38sav yra ir gal zinot kiek kainuoja pas ji privatus gimdymas, jei as ji samdyciau planiniam cezariui?

taurages ligonone tokiu dalyku pradejo vengti,nes siekia palankios nauajgimiui ligonines statuso mirksiukas.gif
bet jei labai reikia-megink su juo kalbeti-per galva neduos lotuliukas.gif
Atsakyti