Įkraunama...
Įkraunama...

Kur gavote geriausią būsto paskolos pasiūlymą?

QUOTE(ptashka @ 2011 11 28, 11:56)
Nemineti bankas gali daug ko, kliento interesuose turi buti pasidometi smile.gif

Sveikos, mes paskola emem pries metus is DNB nord, tai inesti mes galime bet kada ir bet kokia suma, bet nemazesne nei 2000lt g.gif
Apie marza tai cia is vis juokai, jie is pradziu viena zadejo, 1,8 pries metus cia buvo geras pasiulymas, bet kai jau viskas buvo paruosta, galiausiai kai mes jau laukem sutartes, paskambino is banko kad marza duoda 2,06 fiksuota visam laikui. Mazdaug jau nebuvo kur trauktis, nes jau avansa inesem uz buta, tai sutikom su tokia marza, tai neapsigaukyt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo misheliina2: 06 gruodžio 2011 - 02:33
QUOTE(misheliina2 @ 2011 12 06, 03:32)
Sveikos, mes paskola emem pries metus is DNB nord, tai inesti mes galime bet kada ir bet kokia suma, bet nemazesne nei 2000lt  g.gif

Mazdaug jau nebuvo kur trauktis, nes jau avansa inesem uz buta, tai sutikom su tokia marza, tai neapsigaukyt ax.gif

O taip įrašyta ir sutartyje?

Avansą buvot iš savo lėšų įnešę? Tai jokia čia apgavystė jei taip, nes sutartis kaip ir nepasirašyta, o jei jūs užpildėt tik paraišką paskolai gauti, tas sąlygas visas dar peržiūri atskira komisija, kuri turbūt įvertino rizikingumą ir maržą padidino.
Atsakyti
QUOTE(Bellina @ 2011 12 06, 10:32)
O taip įrašyta ir sutartyje?

Avansą buvot iš savo lėšų įnešę? Tai jokia čia apgavystė jei taip, nes sutartis kaip ir nepasirašyta, o jei jūs užpildėt tik paraišką paskolai gauti, tas sąlygas visas dar peržiūri atskira komisija, kuri turbūt įvertino rizikingumą ir maržą padidino.

drinks_cheers.gif Butent, nes pas mus irgi pradzioje buvo kalba apie 0.7 marza, o po komisijos nuosprendzio gavom 0.8. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoduke` @ 2011 12 06, 09:58)
drinks_cheers.gif Butent, nes pas mus irgi pradzioje buvo kalba apie 0.7 marza, o po komisijos nuosprendzio gavom 0.8. mirksiukas.gif


O čia kuriam banke ir kada tokią maržą siūlė?
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bellina: 06 gruodžio 2011 - 10:19
QUOTE(Sidharta @ 2011 12 06, 11:05)
O čia kuriam banke ir kada tokią maržą siūlė?

Swedbank'e iki lapkricio 1 dienos. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bigsmile @ 2011 12 05, 19:30)
Idomu, kaip su tom baudom uz refinansavima, nes pas mus marza irgi keisis neuzilgo. Sutartyje irasyta, kad apie keiciama marzos dydi pranesama pries 2 men, ir tame laikotarpyje gali grazinti visa paskolos suma be jokiu baudu. Tai tikriausiai per ta laika ir galiu ieskotis kito banko, kuris refinansuotu. Suprantu, kad kas kainuoti gali, tai nauja paskolos sutartis su kitu banku?

Atidžiai išstudijuokite sutartį, nes pas mane parašyta, jog palūkanų keitimo dieną aš galiu sumokėti dalį kredito be baudos tik su sąlyga, jog dengiama ne kito banko lešomis.
Atsakyti
Mes irgi šiuo metu geriausio kredito paieškose ir man kyla klausimas, kaip visgi Nordea ir DNB duoda mažas maržas, kai Sebas ir Swedas ne....
Mano nuomone (pasitarus su zinovais) imti sweda su 3 kintamaisiais - nepatartina, nes perdaug nenuspėjamų faktorių, kai jų paprašėme perskaičiuoti į du kintamus - jų pasiūlymas buvo visiškai nekonkurencingas, vadinasi tuose 3 kintamuosiuose yra paslėpta banko saugiklių - uždarbio, kad ir kaip patraukliai atrodytų jų 3-jų kintamų pasiūlymas.
Gal kas turi kokių nuomonių dėl Nordea ir DNB mažų skaičių???
Atsakyti
QUOTE(ritka @ 2011 12 06, 19:20)
Gal kas turi kokių nuomonių dėl Nordea ir DNB mažų skaičių???

Vieno banko vadybininkė pasakojo, jog Nordea savo sutartyje yra numačiusi maržos pakėlimą 2proc kaip baudą už vėlavimą mokėti ar kitokį sutarties sąlygų nevykdymą. Krizės metu, kai litinės įmokos buvo labai stipriai šoktelėjusios, Nordea taip baudė ne vieną klientą. Pvz. vieną kartą pavėlavo - 2proc, tada po poros mėn. vėl pavėlavo susimokėti - dar 2proc. Ir taip, sakė, kai kuriems klientams buvo iki beprotiškų aukštumų marža pakelta unsure.gif
Žinoma, visi tikimės, kad mes nebūsime tie, kurie vėluoja... Bet niekada negali žinoti kokia velniava dar tą Lietuvą užklups smile.gif

DnB sutartis man pasirodė labai smulkiai išdėstyta (ne šrifto prasme biggrin.gif) Kai kur gal kiek painoka, bet vietos interpretacijoms nėra daug.

Imant būsto kreditą mums kaip bankai patikimiausi pasirodė SEB ir DnB. Ateityje matysim ar neapsirikome smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edi22 @ 2011 12 07, 09:14)

emiau is nordeos paskola 2010 pradzioje, tirkai nera sutartyje paminetu 2 proc blink.gif isvis, pirma kart girdziu.
Atsakyti
QUOTE(minha @ 2011 12 07, 09:28)
QUOTE(Edi22 @ 2011 12 07, 09:14)

emiau is nordeos paskola 2010 pradzioje, tirkai nera sutartyje paminetu 2 proc blink.gif isvis, pirma kart girdziu.

Rankos kirsti tikrai neduosiu, nes sutarties neskaiciau. Sakau tik tai, ka girdejau is keletos zmoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritka @ 2011 12 06, 18:20)
Mes irgi šiuo metu geriausio kredito paieškose ir man kyla klausimas, kaip visgi Nordea ir DNB duoda mažas maržas, kai Sebas ir Swedas ne....
Mano nuomone (pasitarus su zinovais) imti sweda su 3 kintamaisiais - nepatartina, nes perdaug nenuspėjamų faktorių, kai jų paprašėme perskaičiuoti į du kintamus - jų pasiūlymas buvo visiškai nekonkurencingas, vadinasi tuose 3 kintamuosiuose yra paslėpta banko saugiklių - uždarbio, kad ir kaip patraukliai atrodytų jų 3-jų kintamų pasiūlymas.
Gal kas turi kokių nuomonių dėl Nordea ir DNB mažų skaičių???


Mes ėmėm iš Nordea šį pavasarį. Marža buvo 1,7 +mėnesio euribor. Paskolą grąžinti gali kad ir visą palūkanų perskaičiavimo dieną, tik reikia užpildyti prašymą.
Atsakyti