Įkraunama...
Įkraunama...

Kur gavote geriausią būsto paskolos pasiūlymą?

QUOTE(INEXS @ 2012 02 10, 09:40)
Sveikutes. Man dnb dave 80% busto paskolos ir 2metam 2,87% moket, bet po dvieju metu marza liks 2,06. Nezinau net ka daryt.


Dirbau anksčiau su paskolomis: Buvo keli atvejai, kai keičiau klientams sutarties sąlygas, t.y. maržą į mažesnę pagal jų prašymą. Kad prašymas būtų patenkintas, neturi būti skolų niekam, t.y. reikia pareigingai mokėti ir susimokėti sąlygų keitimo mokestį. Marža sumažinama tuo atveju, jeigu kiti klientai, t.y. nauji gauna mažesnę, negu Jums patvirtinta smile.gif Taigi, kol kas galite rinktis tokią maržą, o laikui bėgant galėsit ją pasikeisti 4u.gif
Atsakyti
Noreciau imti paskola, buvau keliuose bankuose, bet nelabai suprantu apie tas marzas, pastovias, kintamas palukanas ir pan. Kodel vieno banko paskola yra geriau nei kito? Pas juos skiriasi marzos ar palukanos? I ka atkreipti demesi?
Atsakyti
QUOTE(marielit @ 2012 02 17, 18:05)
Noreciau imti paskola, buvau keliuose bankuose, bet nelabai suprantu apie tas marzas, pastovias, kintamas palukanas ir pan. Kodel vieno banko paskola yra geriau nei kito? Pas juos skiriasi marzos ar palukanos? I ka atkreipti demesi?


Kreipkites i paskolu brokerius, labai graziai paaiskins viska, su konkreciais skaiciais.
kiekveinas bankas turi savo salygas, pvz del isankstinio grazinimo, paskolu mokejimo atidejimu ir pan. taip pat visi duoda skirtingas marzas, o EURIBOR ar VILIBOR nepriklauso nuo banko. bendra palukanu norma susideda is banko marzos + ..BORAS
Atsakyti
QUOTE(aurumas @ 2012 02 17, 18:18)
Kreipkites i paskolu brokerius, labai graziai paaiskins viska, su konkreciais skaiciais.
kiekveinas bankas turi savo salygas, pvz del isankstinio grazinimo, paskolu mokejimo atidejimu ir pan. taip pat visi duoda skirtingas marzas, o EURIBOR ar VILIBOR nepriklauso nuo banko. bendra palukanu norma susideda is banko marzos + ..BORAS


O tas marzas galima rasti internete? Buvau dviejuose bankuose, bet vis tiek nelabai aisku.. blush2.gif Kuo didesne marza, tuo geriau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marielit: 17 vasario 2012 - 18:57
QUOTE(marielit @ 2012 02 17, 18:56)
O tas marzas galima rasti internete? Buvau dviejuose bankuose, bet vis tiek nelabai aisku..  blush2.gif Kuo didesne marza, tuo geriau?



marzas bankas taiko konkretiems klientams pagal ju lojaluma arba naudojamus banko produktus. kuo daugiau ju produktu turi - tuo mazesne marza. Bankas bandys jums isiulyti visokias investavimo sutartis del realiai tik procento dalies mazesnes marzos, bet neapsigaukite - ir neimkit jokiu kaupiamuju draudimu ar 3 pakopos pensiju.

Marza zinoma kuo mazesne tuo gerese. Kaip minejau jau, kad galutine palukanu norma yra suma EURIBOR ir banko marzos.

jei dabar euribor 3 menesiu yra ~1.045%, jums bankas pasiulo marza tarkim 1.5 %, tai ateinancius tris menesius mokesite 2.46 %, po triju menesiu bus perskaiciuojama su nauju euriboru.

paskaiciuokite norima suma norimam periodui palukanas - www.burbulas.lt
Atsakyti
Bet as buvau dviejuose bankuose ir nezinau, kokios ju marzos smile.gif Nors gal realiai nera tokio didelio skirtumo kokiam banke ta paskola imti, vis tiek jei pasirenki sistema, pagal kuria nustatomos palukanos ir t.t., gal nepermokesi siaubingai? Ar verta atsizvelgti ir i bankus?
Atsakyti
QUOTE(marielit @ 2012 02 17, 19:07)
Bet as buvau dviejuose bankuose ir nezinau, kokios ju marzos smile.gif Nors gal realiai nera tokio didelio skirtumo kokiam banke ta paskola imti, vis tiek jei pasirenki sistema, pagal kuria nustatomos palukanos ir t.t., gal nepermokesi siaubingai? Ar verta atsizvelgti ir i bankus?



nezinau kodel, bet man sake neritinkti swedbanko, berods ju palukanos skaiciuojamos is triju kintamuju, visai kitaip nei nuo likusiu banku..
o visi kiti bankai +/- ta pati siulo
Atsakyti
QUOTE(aurumas @ 2012 02 17, 19:12)
nezinau kodel, bet man sake neritinkti swedbanko, berods ju palukanos skaiciuojamos is triju kintamuju, visai kitaip nei nuo likusiu banku..
o visi kiti bankai +/- ta pati siulo


jum gal paprasčiausiai taip pasirodė kaip darbuotoja prakalbo apie, viliborus, euriborus, maržas ir rizikos premijas, bet tai tik žodžių žaismas, nes palūkanos susideda iš (euriboro arba viliboro plius marža (dar kitaip vadinamas rodiklis priklausantis nuo Jūsų rizikos, kurią vertina pats bankas ir mažina lojalumas) ax.gif
Atsakyti
Bet pvz jei pasiskolinu is banko 150 000 tai per 30 m realiai kiek sumokeciau? Keliasdesimt tukstanciu daugiau?
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2012 02 17, 19:18)
jum gal paprasčiausiai taip pasirodė kaip darbuotoja prakalbo apie, viliborus, euriborus, maržas ir rizikos premijas, bet tai tik žodžių žaismas, nes palūkanos susideda iš (euriboro arba viliboro plius marža (dar kitaip vadinamas rodiklis priklausantis nuo Jūsų rizikos, kurią vertina pats bankas ir mažina lojalumas)  ax.gif


taip skaiciouja visi bankai, bet ne SWEDBANK, jis dar itraukia valstybes rizikos rodikli.

as jau paskola paemes.. smile.gif siandien pirma imoka buvo ax.gif , dar 239 liko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2012 02 17, 19:18)
jum gal paprasčiausiai taip pasirodė kaip darbuotoja prakalbo apie, viliborus, euriborus, maržas ir rizikos premijas, bet tai tik žodžių žaismas, nes palūkanos susideda iš (euriboro arba viliboro plius marža (dar kitaip vadinamas rodiklis priklausantis nuo Jūsų rizikos, kurią vertina pats bankas ir mažina lojalumas)  ax.gif


Tai gal tada reiketu imti savo banke (SEB), nes ten ilgiausiai turiu saskaita ir ten perveda atlyginima? g.gif Bet vienas turto brokeris yra minejes, kad SEB banke apgaudineja klientus, tai ir zinok dabar doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marielit @ 2012 02 17, 19:20)
Bet pvz jei pasiskolinu is banko 150 000 tai per 30 m realiai kiek sumokeciau? Keliasdesimt tukstanciu daugiau?


tarkim kintamos palukanos ir palukanu vidurkis 4%:

http://www.burbulas....s...Skaičiuoti

š viso per 30 metus sumokėta palūkanų 90250 lt. Paskolos suma 150000 lt, palūkanų norma 4 %
Papildyta:
QUOTE(marielit @ 2012 02 17, 19:22)
Tai gal tada reiketu imti savo banke (SEB), nes ten ilgiausiai turiu saskaita ir ten perveda atlyginima?  g.gif Bet vienas turto brokeris yra minejes, kad SEB banke apgaudineja klientus, tai ir zinok dabar  doh.gif biggrin.gif


Negyvenam barbiu pasaulyje, cia visi bankai apgaudineja. Nera geru banku.
Druagai turi paskola SEB banke, ir ju dar neapgavo per tuos 5 metus, kiek jie ju klientai.
Atsakyti