Įkraunama...
Įkraunama...

Kur gavote geriausią būsto paskolos pasiūlymą?

QUOTE(Donna felice @ 2012 05 03, 20:13)
kai rasote prasau rasykite marzas, o ne bendras palukanu normas, taip tiesiog lengviau skaityti ir nereikia dar atimineti pas visus bankus vienodo euriboro ar viliboro..Cia siaip ne i tema  blush2.gif

o kodel Jus norite nustatyti fiksuotas 5 metu? mes bandysim imt kaip tik 3 men kintamas. dabar daugiau taip ima, nes euribor mazesnis 3 men nei 6 men. o per ilga laikotarpi tas ant to pacio gaunasi  su svyravimais.

tai man panasiai siulo DNB su metu kintamosiomis tai 1,3 marza+ 1m euribor 1,29, čia tik žodžiu, žiūrėsim ka oficialiai pasiūlys.
SEB pasiūlė žodžiu 1,6 marža + 6mėn euribor 1,29 lygu 2,6 proc. O su fiksuotom litais apie 3,5 proc. laukiu pasiūlymu oficialiu ir galvosiu, dėl visa ko nunešiau į SWEDBANK bet man ten nlb patinka tie du kintamieji ir tai, kad bruka tik litais imti ir pan ...
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2012 05 03, 21:33)
Swedo pasiūlymas nedomina dėl to papildomo kintamojo  ax.gif

del Swedo tai man is pradziu irgi atrode ten labai sudetinga ir viskas neaisku, bet pastudijavus supratau, kad ten kaip tik neblogas variantas su tais kintamaisiais, nes tas rizikos faktorius keiciasi atvirksciai proporcingai nei viliboras. Tarkim jus turit fiksuota marza, tada viliboras dideja, automatiskai ta kita sudedamoji dalis mazeja ir atvirksciai. Visi bankai turi ta dali, tik jos nerodo atskirai, o itraukia i bendra marza. Tai kai tarkim SEB marza duoda 1,6, Swedas tuo paciu 0,6 plius tas rizikos faktorius 0,38, viso marza gaunasi 0,98..neblogai sakyciau ir net labai. ir plius su tuo kintamuoju apsisaugai nuo didejancio vilibor.
TIK Swed turi kita blogaja puse - gali vienasaliskai keisti sutarties salygas, jeigu veluoju sumoketi imoka 15 dienu per 2 metus. blink.gif va sitas mane stabdo, nes nezinai kada gyvenime kas gali nutikti ir po to 2 metus mokesi 1 procentu didesne marza.

del mano paskolos mes imam 30 metu, suma 250 000 Lt, 80 procentu viso buto kainos.
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 05 04, 00:16)
del Swedo tai man is pradziu irgi atrode ten labai sudetinga ir viskas neaisku, bet pastudijavus supratau, kad ten kaip tik neblogas variantas su tais kintamaisiais, nes tas rizikos faktorius keiciasi atvirksciai proporcingai nei viliboras. Tarkim jus turit fiksuota marza, tada viliboras dideja, automatiskai ta kita sudedamoji dalis mazeja ir atvirksciai. Visi bankai turi ta dali, tik jos nerodo atskirai, o itraukia i bendra marza. Tai kai tarkim SEB marza duoda 1,6, Swedas tuo paciu 0,6 plius tas rizikos faktorius 0,38, viso marza gaunasi 0,98..neblogai sakyciau ir net labai. ir plius su tuo kintamuoju apsisaugai nuo didejancio vilibor.
TIK Swed turi kita blogaja puse - gali vienasaliskai keisti sutarties salygas, jeigu veluoju sumoketi imoka  15 dienu per 2 metus.  blink.gif  va sitas mane stabdo, nes nezinai kada gyvenime kas gali nutikti ir po to 2 metus mokesi 1 procentu didesne marza.

del mano paskolos mes imam 30 metu, suma 250 000 Lt, 80 procentu viso buto kainos.



o jus nebaugina faktorius, kad ta "nereiksminga detale" gali nustatyti pats bankas g.gif jei kituose bankuose - marza yra marza ir zinai kokia ji, euriboras irgi ne atskiro banko kompetencijos reikalas. O cia... vien tiek del to ne uz ka neimciau is swed net jei dvigubai siulomi skaiciukai skirtusi irnesakyk.gif juk siandien pakisai klientui mazesne sudedamaja marza, rytoj pakelei... na negi begsi si kita banka tada doh.gif ne taip paprasta wink.gif
Atsakyti
na kagi pasidalinsiu ir as info DNB su produktais savo nusileido nuo 2 iki 1,7 eurais 6 menesiu, kai pasakiau tai sebas nusileido nuos 2,43 iki 1,93 su visom paslaugom, tai ziuresim kas geriau pasiulys smile.gif
Atsakyti
blink.gif ei pasakykit ar be nordea kas nor dar kredituoja 85 proc?
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 05 03, 23:16)
Visi bankai turi ta dali, tik jos nerodo atskirai, o itraukia i bendra marza.

Tai tame ir esmė. Maržą tai užsifiksuoji.
Papildyta:
QUOTE(minte @ 2012 05 04, 20:01)
blink.gif ei pasakykit ar be nordea kas nor dar kredituoja 85 proc?

Seb ir DNB naują statybą tikrai.
Atsakyti
QUOTE(minte @ 2012 05 04, 20:01)
blink.gif ei pasakykit ar be nordea kas nor dar kredituoja 85 proc?

mum seb seną statybą kredituoja 85% ax.gif
Atsakyti
QUOTE(minte @ 2012 05 04, 20:01)

SEB bankas.. ir nesvarbu statybos metai.. taip mums sake, kai buvome pokalbyje.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja30: 05 gegužės 2012 - 10:10
QUOTE(karra @ 2012 05 04, 14:44)
o jus nebaugina faktorius, kad ta "nereiksminga detale" gali nustatyti pats bankas  g.gif  jei kituose bankuose - marza yra marza ir zinai kokia ji, euriboras irgi ne atskiro banko kompetencijos reikalas. O cia... vien tiek del to ne uz ka neimciau is swed net jei dvigubai siulomi skaiciukai skirtusi irnesakyk.gif  juk siandien pakisai klientui mazesne sudedamaja marza, rytoj pakelei... na negi begsi si kita banka tada  doh.gif  ne taip paprasta wink.gif

man dnb bankas vakar davė galutinį atsakymą, be jokių produktų ne nieko eurais maržą pasiūlė 1,76 proc., sakyčiau didoka ar ne? o finansuoja 80 proc., senos statybos, o seb bankas finansuoja 85proc., senos statybos. Su swedbanku is vis idomiai, mes esam dviese ir jie pasakė, kad mums pragyvenimui turi likti 2500lt. g.gif nesamonė, kažkokia....
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2012 05 04, 15:44)
o jus nebaugina faktorius, kad ta "nereiksminga detale" gali nustatyti pats bankas  g.gif  jei kituose bankuose - marza yra marza ir zinai kokia ji, euriboras irgi ne atskiro banko kompetencijos reikalas. O cia... vien tiek del to ne uz ka neimciau is swed net jei dvigubai siulomi skaiciukai skirtusi irnesakyk.gif  juk siandien pakisai klientui mazesne sudedamaja marza, rytoj pakelei... na negi begsi si kita banka tada  doh.gif  ne taip paprasta wink.gif

tas kintamas faktorius yra dvieju paskutiniu metu vidurkis, kuris per paskutinius 5 metus beveik nesikeite. taip kad bankas neims taip ir nepakeis jo kita diena.
Atsakyti
na va turiu visu banku atsakymus:
Swedbank - 0,6 marza litais.
Danske - 1,6 marza eurais su gyvybes draudimu, be draudimo 1,7
SEB - 1,79 marza eurais
DnB- 1,55 marza eurais.

paskola 30 metu, 250 000 Lt, 3 men kintamos palukanos. 80 proc finansavimas.
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 05 07, 14:09)
na va turiu visu banku atsakymus:
Swedbank - 0,6 marza litais.
Danske - 1,6 marza eurais su gyvybes draudimu, be draudimo 1,7
SEB - 1,79 marza eurais
DnB- 1,55 marza eurais.

paskola 30 metu, 250 000 Lt, 3 men kintamos palukanos. 80 proc finansavimas.

kuriame banke imsite? smile.gif
Atsakyti