Įkraunama...
Įkraunama...

Kur gavote geriausią būsto paskolos pasiūlymą?

QUOTE(aidencija @ 2012 05 15, 11:54)
Bet tai kai aš užpildysiu paraišką abiejuose bankuose, jie man pateiks pasiūlymus su savo maržomis nustatytomis, tada aš galėsiu su jais derėtis, kad jas pamažintų? Nebus per vėlu jau tada?
Papildyta:
Tai Jūs jau įvertinimią turite?
Paraiškas pildote identiškomis sąlygomis visuose bankuose?
Aš mąstau vienam pildyti Lt, kitame Eu. Nežinau, kiek čia logikos mano tokiame mąstyme  g.gif
Papildyta:

Busto draudimo įmoka priklauso pagrinde nuo kavdratūros, metų ir iš ko jis pastatytas (t.y. rąstinis, blokinis, plytinis).
Metinė įmoka draudžiant tik būstą svyruoja nuo 100-1.000 Lt, priklausomai kokia Jūsų kvadratūra.
Apdrausti eilinį butą kainuoja apie 100-200 Lt.  Namas dažniausiai brangiau.

mes vertinimą turim, bet aš siunčiau užklausimą internetu, o šiandine eisiu jau su vertinimu. visiems bankams pildom identiškoms sąlygom, nes paskui nežinau kaip palygint reikės kas ką siūlo g.gif
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 15, 10:54)
Bet tai kai aš užpildysiu paraišką abiejuose bankuose, jie man pateiks pasiūlymus su savo maržomis nustatytomis, tada aš galėsiu su jais derėtis, kad jas pamažintų? Nebus per vėlu jau tada?


būtent tada ir deriesi. Nes ką kalba-siūlo, kol konkrečiai paraiškos neužpildei, tai yra tik abstrakčiai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo san: 15 gegužės 2012 - 12:54
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 15, 13:00)
mes vertinimą turim, bet aš siunčiau užklausimą internetu, o šiandine eisiu jau su vertinimu. visiems bankams pildom identiškoms sąlygom, nes paskui nežinau kaip palygint reikės kas ką siūlo  g.gif


Buvau kol kas tik preliminariai pasiskaiciuoti be vertinimo. tai DNB siulo eurais ir fixuoti 2 metams, Swedas siulo imti litais. Pasimetusi as visai. Su kuo tik teko konsultuotis, visi sako, kad cia loterija ar Litais ar Eurais g.gif
Antra diena galvoje sukasi LT-Eurai, Eurai-LT doh.gif
Taip pat del termino, DNB siulo imti kuo ilgesniam jaunam zmogui, kad ir 25-30 m. nes pas juos salygos, kad kai turi pinigu ne maziau 2000 Lt gali inesti. Swedas siulo iki 20 m doh.gif
Man jau ta faze, kad nieko nebesuprantu, kas geraiu, LT-Eurai, ilgas-trumpas terminas g.gif
Pasikliauti, ka jos ten bankuose kalba - baisu...
Net nenumaniau, kad bus taaip sudetinga schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 15, 19:18)
Buvau kol kas tik preliminariai pasiskaiciuoti be vertinimo. tai DNB siulo eurais ir fixuoti 2 metams, Swedas siulo imti litais. Pasimetusi as visai. Su kuo tik teko konsultuotis, visi sako, kad cia loterija ar Litais ar Eurais  g.gif
Antra diena galvoje sukasi LT-Eurai, Eurai-LT  doh.gif
Taip pat del termino, DNB siulo imti kuo ilgesniam jaunam zmogui, kad ir 25-30 m. nes pas juos salygos, kad kai turi pinigu ne maziau 2000 Lt gali inesti. Swedas siulo iki 20 m  doh.gif
Man jau ta faze, kad nieko nebesuprantu, kas geraiu, LT-Eurai, ilgas-trumpas terminas  g.gif
Pasikliauti, ka jos ten bankuose kalba - baisu...
Net nenumaniau, kad bus taaip sudetinga  schmoll.gif

na man DNB ta pati ka ir jums siule ax.gif o tas klausimas eurai ar liai-ir mums buvo-bet mes jau apsisprendem imti eurais-swed jau atmetem-nes jie didziausia % siulo, DNB priimtinas, db dar laukiam Seb atsakymo ir eisiu dar i Danske ax.gif man dar DNB patiko-kad fiksuojant 2 metams palukanos tokios pat kaip ir imti pvz db kintamas 4u.gif Seb mums netinka, nes fiksuoja 5 metams ir palukanos beveik 1% dideja 4u.gif tai imam kintamas, bet dar laukiam ka konkreciai pasiulys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 15, 19:32)
na man DNB ta pati ka ir jums siule  ax.gif o tas klausimas eurai ar liai-ir mums buvo-bet mes jau apsisprendem imti eurais-swed jau atmetem-nes jie didziausia % siulo, DNB priimtinas, db dar laukiam Seb atsakymo ir eisiu dar i Danske  ax.gif man dar DNB patiko-kad fiksuojant 2 metams palukanos tokios pat kaip ir imti pvz db kintamas  4u.gif Seb mums netinka, nes fiksuoja 5 metams ir palukanos beveik 1% dideja  4u.gif tai imam kintamas, bet dar laukiam ka konkreciai pasiulys  4u.gif


O tai kokias Jums sliule DMB 2 metams fixuotas Eurais? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 15, 20:26)
O tai kokias Jums sliule DMB 2 metams fixuotas Eurais? g.gif  g.gif

2,89 % o jums? cia be jokiu ju produktu, as net saskaitos ju banke neturiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliukas28: 15 gegužės 2012 - 19:28
[quote=egliukas28,2012 05 15, 20:26]
2,89 % o jums? cia be jokiu ju produktu, as net saskaitos ju banke neturiu ax.gif

2,9. Tokia faina man konsultante papuole. Sako nezinau ka Jums patarti, LT ar Eurais. Bet sako jei as dabar imciau, tai imciau kuo ilgesniam laikotarpiui Eurais ir fixuociau 2 metams. Gundo mane sitas variantas. Kai as megstu pastovuma, tai cia sau 2 metus ramiai sedesi mokedama ta pacia suma.
Litais bijau g.gif
Atsakyti
Cia is perskaityto straipsnio:
"Dėl paskolų sakiau ir sakysiu: jeigu pasitikite litu ir jei pajamas gaunate litais, imkite paskolas eurais. Aš litu pasitikiu ir pats naudojuosi šia optimalia formule." G. Nauseda
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 15, 22:48)
Cia is perskaityto straipsnio:
"Dėl paskolų sakiau ir sakysiu: jeigu pasitikite litu ir jei pajamas gaunate litais, imkite paskolas eurais. Aš litu pasitikiu ir pats naudojuosi šia optimalia formule." G. Nauseda


As manau, kad paskola reikia, imti ta valiuta, kuria gauni pagrindines pajamas. Kas zino, jei pvz po 5 metu butu atsietas litas nuo euro, tai litas nuvertetu ir pasiemusiems paskolas eurais reiketu grazinti didesne suma, nei kad butu paskola litais..
Papildyta:
QUOTE(Donna felice @ 2012 05 08, 20:27)
tai va kai Danske suzinojo kad DnB duoda 1,55 marza, pasiule 1,5  mirksiukas.gif  tada parasiau visiems bankams, kad aciu imu is Danske ir sulaukiau skambucio is Swed'o kad gali sumaiznti marza dar 0,2 smile.gif)
tai dabar Swed'as litais siulo 0,4 marza. Tik litais kazkodel man labai neramu imti ir grazinimas pries laika pas juos yra ribotas tai butu sunkumu su perfinansavimu. Dabar suku galva ka daryt... doh.gif
mes imsin 3 men kintamas, nes taip palukanos gaunasi maziausios, o kiek konsultavausi tai jeigu imi ilgam laikotarpiui tuos svyravimus jauti taip pat kaip ir 6 men.


Mes paemem is Swedbank litais su 6 menesiu kintamom palukanom. Pirmiausia del to, kad pajamas gaunam litais.
Issiderejom, kad jie vienasaliskai negali keisti marzos ir kad paskola galim grazinti be jokiu baudu.
Dar vienas labai svarbus dalykas - gyvybes draudimas, nezinau kaip kitiems, bet man yra visiskai naturalu, kad paemus busto paskola butina apsidrausti gyvybe - kad nelaimes atveju antroji puse neliktu su skola. Swedbank gyvybes draudimo pasiulymas po lengvu derybu tapo geresnis daugiau nei dvigubai nei kitu banku ar gyvybes draudimo imoniu.

Bankai lankstus, jei su jais protingai ir argumentuotai kalbi, aisku, kartais reikia ir emocijomis suzaisti.
Atsakyti
QUOTE(Eimoshka @ 2012 05 15, 23:44)
As manau, kad paskola reikia,  imti ta valiuta, kuria gauni pagrindines pajamas. Kas zino, jei pvz po 5 metu butu atsietas litas nuo euro, tai litas nuvertetu ir pasiemusiems paskolas eurais reiketu grazinti didesne suma, nei kad butu paskola litais..
Papildyta:
Mes paemem is Swedbank litais su 6 menesiu kintamom palukanom. Pirmiausia del to, kad pajamas gaunam litais.
Issiderejom, kad jie vienasaliskai negali keisti marzos ir kad paskola galim grazinti be jokiu baudu.
Dar vienas labai svarbus dalykas - gyvybes draudimas, nezinau kaip kitiems, bet man yra visiskai naturalu, kad paemus busto paskola butina apsidrausti gyvybe - kad nelaimes atveju antroji puse neliktu su skola. Swedbank gyvybes draudimo pasiulymas po lengvu derybu tapo geresnis daugiau nei dvigubai nei kitu banku ar gyvybes draudimo imoniu.

Bankai lankstus, jei su jais protingai ir argumentuotai kalbi, aisku, kartais reikia ir emocijomis suzaisti.


Man ir Swedas vienareikmiskaisiulo Lt su 6 men kintamomis. Bet kadangi jie labaibruka Lt, tai man ir kyla klausimas, gal geriau imti Eurais. O koks Jusu terminas? Budas anuitetas ar linijinis?
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 16, 07:35)
Man ir Swedas vienareikmiskaisiulo Lt su 6 men kintamomis. Bet kadangi jie labaibruka Lt, tai man ir kyla klausimas, gal geriau imti Eurais. O koks Jusu terminas? Budas anuitetas ar linijinis?

bent jau mums iš Swed eurais imti neapsimoka-pasiūlė didžiausią įmoką, vadinasi ir procentas didžiausias doh.gif
Atsakyti

Sveiki, buau pradingus trumpam..remonto rupesciai. Del paskolos jau nusprendem - imam i DnB eurais. 30 metu. gavom 1,5 marza blush2.gif tai labai dziaugiuosi.

QUOTE(Kunkuls @ 2012 05 14, 12:29)
dar norejau pasiteiraut gal kas susidure su busto draudimu? ta prasme kai imi banka ir ta busta ikeiti bankui? draugai minejo kad pries 4 metus beveik 3000lt sumokejo..

del draudimo galima rinktis bet kuria bankui tinkancia draudimo bendrove. As irgi teikiau siulymus keletui ir rinkausi is tu, kurios pasiule pigiausia darudimo varianta. Metine imoka gavosi 215 Lt.

QUOTE(Eimoshka @ 2012 05 16, 00:44)
As manau, kad paskola reikia,  imti ta valiuta, kuria gauni pagrindines pajamas. Kas zino, jei pvz po 5 metu butu atsietas litas nuo euro, tai litas nuvertetu ir pasiemusiems paskolas eurais reiketu grazinti didesne suma, nei kad butu paskola litais..
Papildyta:
Mes paemem is Swedbank litais su 6 menesiu kintamom palukanom. Pirmiausia del to, kad pajamas gaunam litais.
Issiderejom, kad jie vienasaliskai negali keisti marzos ir kad paskola galim grazinti be jokiu baudu.
Dar vienas labai svarbus dalykas - gyvybes draudimas, nezinau kaip kitiems, bet man yra visiskai naturalu, kad paemus busto paskola butina apsidrausti gyvybe - kad nelaimes atveju antroji puse neliktu su skola. Swedbank gyvybes draudimo pasiulymas po lengvu derybu tapo geresnis daugiau nei dvigubai nei kitu banku ar gyvybes draudimo imoniu.

Bankai lankstus, jei su jais protingai ir argumentuotai kalbi, aisku, kartais reikia ir emocijomis suzaisti.

paziurekite ar issiderejote vienasaliskai nekeisti marzos, ar salies rizikos faktoriaus, nes marzos visuose bankuose niekas negali keisti, taip ir Swedw jie marzos neikeicia, bet turi kita faktoriu - salies rizikos, kuri gali keisti kaip tik sirdis geidzia smile.gif
ir ar tikrai neturite baudu del prieslaikinio grazinimo? abejoju..speju kad nera baudu jeigu grazinate iki tarkim 30 proc. paskolos, jie duoda ribas prieslaikinio grazinimo.

As irgi labai ilgai masciau imti litais ar eurais, bet nusprendziau imti eurais. paskaiciavau, kad eurais dar euriboras greiciau mazeja dabar nei viliboras. Siaip su kuo konsultavausi visi sake imti 3 men kintamas, nes per ilga laikotarpį gaunasi tas pats efektas del svyravynu tik palukanos zymiai masesnes gaunasi. Euriboras 3 men tik 0,687, todel bendros palukanos su 1,5 marza gaunasi 2,187. Tuo tarpu imant kas 6 men, bendros gautusi 2,475. skirtumas akivaizdus mirksiukas.gif
Papildyta:
ir dar patarimas toms, kurios ruosiasi imti paskola..svarbiausia domekites marza, o ne bendromis palukanomis, nes kita dali palukanu sudaro euribor ar vilibor, kuris visur yra vienodas. Del jo nesusideresit. Tik marza jums turi buti aktuali. Va sitoj vietoj ir spauskit banka. Dar labai ziurekit refinansavimo galimybe ir prieslaikini grazinima. Aktualus ir sutarties sudarymo mokestis, kuris bankuose svyruoja nuo 300-550 Lt.

Bankai kovoja del klientu, todel nevenkite sakyti, kad kitas bankas jums siulo tokias ir tokias salygas, jie tada is naujo svarstys jusu varianta. Aisku pasakyti konkrecia marza gales tik tada kai uzpildysite paraiska ir pateiksite visus banko reikalaujamus dokumentus.
Atsakyti