Įkraunama...
Įkraunama...

Kur gavote geriausią būsto paskolos pasiūlymą?

QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 30, 13:35)
o kokia Jūsų marža?padarykit spaudimą bankui, pasakykit kad turit mažesnį pasiūlymą iš kito banko, gal pamažins dar, nes man Seb sakė, kad nenorim prarast kliento, ir db labai mažai kas ima tas paskolas, tai jie kovoja dėl klientų  4u.gif


1,81 pas mane DNB
Atsakyti
O kaip dabar duoda paskolas, noriai ar nelabai noriai?
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2012 05 30, 13:44)
O kaip dabar duoda paskolas, noriai ar nelabai noriai?


Jei turite pradinį įnašą, t.y. reikia ne visos sumos būstui, esate dirbanti ir neprasižengusi, manau, duos paskolą.
Žiūri jie daug ką, kur dirbi, kiek laiko, kokia alga, koks išsilavinimas ir t.t.
Atsakyti
dnb pranešus , kad gavom kito banko geresnį pasiūlymą, jie sumažino marža nuo 1,81 iki 1,65 ir sutarties sudarymo mokestis 200lt biggrin.gif nebežinau ką daryt, vėl rašyt SEB kad turim geresnį pasiūlymą ? g.gif mums seb būtų palankiau, nes mano viskas Seb yra, bet DNB geresnės sąlygos 4u.gif
Atsakyti
Siandien gavau atsakyma is SEB'o, kaip ir tikejaus mara buvo didziausia - pasiule berods 1.93..
Esu ju klientas jau kokius 10 metu, tai net isizeidziau biski. Esu net specialiai indeli pas juos padejes kad tik geresnes salygas pasiulytu.. Issakiau ką galvojau, sako palaukit dar perziuresim.. Ir is anksciau minetos marzos pasiule 1,65 (cia sako jau galas ka galime pasiulyti). Na ziuresim, laukiu kad Danske atsakymo, ir DNB perziuretos marzos (pries tai siule 1,81).
Papildyta:
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 30, 14:11)
dnb pranešus , kad gavom kito banko geresnį pasiūlymą, jie sumažino marža nuo 1,81 iki 1,65 ir sutarties sudarymo mokestis 200lt  biggrin.gif  nebežinau ką daryt, vėl rašyt SEB kad turim geresnį pasiūlymą ? g.gif mums seb būtų palankiau, nes mano viskas Seb yra, bet DNB geresnės sąlygos  4u.gif


aisku rasykit, kas per klausimas...
Atsakyti
QUOTE(skrilis @ 2012 05 30, 14:13)
Siandien gavau atsakyma is SEB'o, kaip ir tikejaus mara buvo didziausia - pasiule berods 1.93..
Esu ju klientas jau kokius 10 metu, tai net isizeidziau biski. Esu net specialiai indeli pas juos padejes kad tik geresnes salygas pasiulytu.. Issakiau ką galvojau, sako palaukit dar perziuresim.. Ir is anksciau minetos marzos pasiule 1,65 (cia sako jau galas ka galime pasiulyti). Na ziuresim, laukiu kad Danske atsakymo, ir DNB perziuretos marzos (pries tai siule 1,81).
Papildyta:
aisku rasykit, kas per klausimas...


Bet tada jau gaunasi žaidimas, manau. O kas per daug, tas nebesveika. Čia mano asmeninė nuomonė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 30, 13:14)
Bet tada jau gaunasi žaidimas, manau. O kas per daug, tas nebesveika. Čia mano asmeninė nuomonė smile.gif


Cia kuria prasme?
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 30, 14:14)
Bet tada jau gaunasi žaidimas, manau. O kas per daug, tas nebesveika. Čia mano asmeninė nuomonė smile.gif

vienas bankas nori priktraukti klientą, kitas išlaikyti, o man reikia kuo geresnių sąlygų, traigi-reik žiūrėt kur geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 05 30, 14:19)
Cia kuria prasme?


Na paduodame paraiškas, o tada pirmyn atgal, pirmyn atgal per bankus. Čia matote kaip kam. Aš tai nueičiau į vieną, į kitą, žiūrėčiau ką siūlo, tada pasakyčiau konkurentam kas ką duoda, tada sulaukusi ats. imčiau tą, kuris duoda ne tik mažiau, bet plius ir kitas sąlygas geresnes.
Pati dirbu tokioje sferoje, kur klientai laksto ratais po visas bendroves, paskui vėl grįžta su mažesne kaina, vėl išbėga ir vėl grįžta. Gal todėl pati taip nesielgiu.
Kiekvienam savo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 30, 14:21)
vienas bankas nori priktraukti klientą, kitas išlaikyti, o man reikia kuo geresnių sąlygų, traigi-reik žiūrėt kur geriau  4u.gif


Na gal ir tiesa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 30, 14:28)
Na paduodame paraiškas, o tada pirmyn atgal, pirmyn atgal per bankus. Čia matote kaip kam. Aš tai nueičiau į vieną, į kitą, žiūrėčiau ką siūlo, tada pasakyčiau konkurentam kas ką duoda, tada sulaukusi ats. imčiau tą, kuris duoda ne tik mažiau, bet plius ir kitas sąlygas geresnes.
Pati dirbu tokioje sferoje, kur klientai laksto ratais po visas bendroves, paskui vėl grįžta su mažesne kaina, vėl išbėga ir vėl grįžta. Gal todėl pati taip nesielgiu.
Kiekvienam savo  4u.gif
Papildyta:
Na gal ir tiesa smile.gif

o kodėl jie iš kart nesiūlo gero varianto, tikisi kad klientas iš kart užkibs ir į kitą banką neis-šiais laikais kiekveinas žiūri kur geriau, jei maržą mažina, vadinasi yra iš ko mažinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 30, 14:34)
o kodėl jie iš kart nesiūlo gero varianto, tikisi kad klientas iš kart užkibs ir į kitą banką neis-šiais laikais kiekveinas žiūri kur geriau, jei maržą mažina, vadinasi yra iš ko mažinti  4u.gif


Tai sakau, mane ir nervina tie jų žaidimai. Atrodo duok iškart ką gali ir viskas.
Matot, jei Jūs iš didmiesčio, jum gerai, galite paiderėti. Pas mus kai galima rinktis tik iš 3 esamų bankų, sudėtingiau.
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 30, 13:28)
Na paduodame paraiškas, o tada pirmyn atgal, pirmyn atgal per bankus. Čia matote kaip kam. Aš tai nueičiau į vieną, į kitą, žiūrėčiau ką siūlo, tada pasakyčiau konkurentam kas ką duoda, tada sulaukusi ats. imčiau tą, kuris duoda ne tik mažiau, bet plius ir kitas sąlygas geresnes.
Pati dirbu tokioje sferoje, kur klientai laksto ratais po visas bendroves, paskui vėl grįžta su mažesne kaina, vėl išbėga ir vėl grįžta. Gal todėl pati taip nesielgiu.
Kiekvienam savo  4u.gif
Papildyta:
Na gal ir tiesa smile.gif


Taigi jus kovojate del geresniu salygu SAU. Ne Petrui, ne Jonui, o SAU. Ir ganetinai ilgam laikui. Todel nesuprantu, koks cia zaidimas.
As pati irgi dirbu tokioje sferoje, netgi tokioje pacioje, ir neisivaizduojat, kaip pa smus laksto ir ko reikalauja klientai. Ziurim, nagrinejam, patrauklus ar ne, ar reikia mums tokio. Tada sprendziam.
Todel manau labai svenkintina, kad ir Lietuvoje zmones ima nebetyleti, o reikalauja tuo skatindami konkurencija ir nora ta klienta tureti bei galu gale gerbti. Ko trukuma ir parodo tai, kad pirmines pasiulytos salygos dazniausiai buna zenkliai blogesnes negu tai, ka zmogus sugeba issidereti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ptashka: 30 gegužės 2012 - 13:42