Įkraunama...
Įkraunama...

Sausainiu namukas

QUOTE(Muske @ 2008 12 20, 13:59)
Pasidemonstruosiu ir as su savo nameliu krikstaduktei  blush2.gif
user posted image


SUPER!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2008 12 20, 14:07)
Koks fainas wub.gif

Aciu 4u.gif

QUOTE(*tiute* @ 2008 12 20, 14:13)
SUPER!!! wub.gif

Dekui uz pagalba 4u.gif ir pagyras ax.gif
Atsakyti
MUSKE.... swoon.gif swoon.gif swoon.gif good.gif good.gif good.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 20, 18:09)
MUSKE.... swoon.gif  swoon.gif  swoon.gif  good.gif  good.gif  good.gif


Aciu aciu smile.gif Krikstaduktei tai labiau patiko saldainiu traukimas is namelio biggrin.gif
Atsakyti
o mano namukas sulūžo... netyčia užkliuvau ir kritau su viskuo... va tau ir po visų grožių... dabar galvoju ką čia padarius... pats meduolis skanus, pamaniau dar patrupint ir bandyt kažką daryt panašaus į viengungio džiaugsmą tipo... bet papuošt žiemiškai... tik va nesugalvoju su kuo geriau tai daryt... turbūt grietinėle ir zelatinu.... bet kaip tada viršus ar cipciuko išgalvota masė lips ar tada dar kokį kremą daryt papildomai prieš puošiant... niu ir nesiseka gi man šiais metais... bet vistiek negandos manęs neįveiks... kalėdinė nuotaika yra... bandysiu kažką gero iš to padaryt ir namuką vistiek papuošimui išlipinsiu.. nes idėją turiu padovanot namą... niu bet niekaip man neišeina čia su juo... gal cipciuk tu patarsi ką čia viską žinai... trūksta man tokios patirties.... ir su mama negaliu pasitart nes dovana tai va jai.... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Tu cia apie papukus??? padaryk is tu luzenu panasiai kaip tingini tokia mase ir padaryk papukus ( i kokias dvi vienodas didesnes salotines ) , ta mase tikrai prilips , o jei ne tai pries ja dedant truputi aptepk kremu , bet tik ciut ciut !!!!

As kai darysiu valentino dienai ta svajone , tai bus kazkas panasaus , gabaliukais , gal biskvitas pjaustytas gal morengiukai ....dar nezinau schmoll.gif

O gal tokio nori ??? : tongue.gif lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipciukas: 21 gruodžio 2008 - 00:05
Bet taip tikroviskai atrodo tas "apatinis trikotazas su kuno dalim" bigsmile.gif
Atsakyti
kažką tokio tik va papuošimas kardinaliai skirsis... aš suprantu, kad tokiu atveju tinka pjaustytas laužytas biskvitas... bet pas mane toks laužytas meduolis... na jis ne kietas... pan kaip medaus torto lakštas.. o tai tinginys tai paskui labai kietas būna... turbūt nelabai.. grietinėlė geriau ar čia tik kaip pavyzdį parašei doh.gif jaučiu nesusipratėlė aš čia... turiu dar kažkokio vanilinio kremo kur su pienu ir svistu pasidaro... na sintetinis kiek bet gal irgi tiktų... bandau apgalvot ką čia geriau padaryt o pirmadienį bandysiu savo kantrybę dar labiau ugdyt... blink.gif
jau šiandien išsityrinėjau kaip ką daryt.. tik va nzn koks kremas čia geriausiai tiktų... kad ta masė liptų gerai...
o tas tai laaaabai jau gražus:) imčiau:))))) tik kad paskui su tokia dovana manęs gali ir nesuprast.... nors, reik tik orginaliai papasakot... liept pasimatuot... galvos mama, kad čia už pasididinimą ar pasimažinimą kokios kūno dalie noriu sumokėt kalėdoms... turbūt apsidžiaugtųsmile.gif)) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

sorry už uot off topic bet kad jau nuo mąstymo stogas važiuoja:))))
o tu čia dėl valentino tų juodų dažų ieškai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliukasv: 21 gruodžio 2008 - 00:45
Idesiu ir as savo nameli i sia tema, nes buvau anksciau idejusi tik jau pati nepamenu kur blush2.gif
Atsakyti
Na as kaip pavyzdi tau norejau pasakyti apie tingini , aisku , kad su grietinele reikia sumaisyti , tik as ideciau zelatino ( nedaug) , kad laikytu forma , o tas kremas liuks thumbup.gif as ji naudoju ir visai jis ne sintetinis schmoll.gif , net medaly uz kokybe gaves biggrin.gif

Chilli.....grazus nameliukas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipciukas: 22 gruodžio 2008 - 00:02
Kokie grazus visu namukai. bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Man labai patinka, irgi daryciau, tik mes nemiegstam tokiu meduoliu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 22 gruodžio 2008 - 00:05
Ir as nemegau , kol neissikepiau naminiu wub.gif

Ale mes cia abi naktinejame lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipciukas: 22 gruodžio 2008 - 00:07