Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų balinimas

Kapu kaina vienam zandikauliui.
Pasidariau Panevezy uz 100lt/vnt.
Dabar ieskau, gal kas pigiau peroksido parduos, gal per daug apsirupinot, ar negalit naudot :ax
Atsakyti
Balinimo gelio ir kalcio pastos gavau pardes.lt, kaina pasirode geriausia, tikiuosi rezultatai taip pat dziugins :-)
Atsakyti
Na Vilniuje kainos visada uzkeltos, ka pigiausia radau tai 120lt ax.gif
Atsakyti
Nusipirkau Opalescene keturis švirkštukus, poryt einu higieną daryti, kažin iškart po higienos galiu tą patį vakarą balint, ar vis gi palaukt?
Atsakyti
Manau, pasikonsultuokit gal su odontologu pries tai del sito klausimo smile.gif as irgi turiu opalescence, bet niekaip neprisiruosiu pasidaryt kapu ir pradet pagaliau balinimo procesa doh.gif O Jus jas individualias pasidariusi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trendy_: 11 gruodžio 2012 - 10:13
QUOTE(Trendy_ @ 2012 12 11, 10:12)
Manau, pasikonsultuokit gal su odontologu pries tai del sito klausimo smile.gif as irgi turiu opalescence, bet niekaip neprisiruosiu pasidaryt kapu ir pradet pagaliau balinimo procesa doh.gif  O Jus jas individualias pasidariusi?

turiu tas prisitaikiančias, kur reiks mirkyt karštam vandeny ir formuot, dar nepasidariau formos smile.gif

o 20% galima laikyti per naktį, taip? ax.gif
Atsakyti
Gal kas galite pasidalinti dantų balinimo lazeriu įspūdžiais? Ar ilgai tai trunka, ar skauda, ar nuskausmina? Kadaise balinau dantis kapomis, nuo to laiko liko labai jautrūs, ir namų sąlygomis man per didelė kančia balintis doh.gif o ir tų balinančių gelių skonį burnoj per naktį jausti menkas malonumas.
Dar domina, ar ta procedūra visiems vienodai trunka ir kainuoja, ar galima tik truputį pabalinti? ir norisi kažkiek pabalinti, bet ir bijau, kad skaudės, ar kad dar labiau sugadins dantis nei ankstesnis bandymas.
Atsakyti
Balinausi su lazeriu, odontologė sakė, kad labai daug priklauso nuo dantų: tiek jautrumas, tiek balinimo efektas. Kai kuriems reikia balintis 2 kartus...
man užteko vieno, dantys tikrai buvo baltesni, bet tik keliais tonais, aplinkiniai net nepastebėjo,kad dariausi balinimą...
aš kaip tik galvojau,kad kitąkart namie su kapom bandysiu balintis, nes į dantų jautrumą gali reaguoti, nutraukti balnimą ir pan.
Nes su lazeriu tai per vieną kartą žymiai didesnę dozę gauna dantys. Ačiū dievui, po balinimo man gal tik kokias 2 valandas karts nuo karto sudilgčiodavo, bet tikrai smarkiai.O odontologė pasakė,kad kai kuriems būna ištisinis skausmas iki 2 dienų, ko aš tikrai neiškęsčiau doh.gif

Dėl skausmo balinimo metu: kai kuriems jis būna, manęs odontologė prašė pasakyti, jei atsiras.

Aš buvau susiradusi praėjusiais metais už 550lt Antakalnio odontologijos klinikoje, manau, kad Vilniuje pigiau surasti būtų sunku.
Atsakyti
QUOTE(Mitsouko @ 2012 12 12, 03:29)
Balinausi su lazeriu, odontologė sakė, kad labai daug priklauso nuo dantų: tiek jautrumas, tiek balinimo efektas. Kai kuriems reikia balintis 2 kartus...
man užteko vieno, dantys tikrai buvo baltesni, bet tik keliais tonais, aplinkiniai net nepastebėjo,kad dariausi balinimą...
aš kaip tik galvojau,kad kitąkart namie su kapom bandysiu balintis, nes į dantų jautrumą gali reaguoti, nutraukti balnimą ir pan.
Nes su lazeriu tai per vieną kartą žymiai didesnę dozę gauna dantys. Ačiū dievui, po balinimo man gal tik kokias 2 valandas karts nuo karto sudilgčiodavo, bet tikrai smarkiai.O odontologė pasakė,kad kai kuriems būna ištisinis skausmas iki 2 dienų, ko aš tikrai neiškęsčiau doh.gif

Dėl skausmo balinimo metu: kai kuriems jis būna, manęs odontologė prašė pasakyti, jei atsiras.

Aš buvau susiradusi praėjusiais metais už 550lt Antakalnio odontologijos klinikoje, manau, kad Vilniuje pigiau surasti būtų sunku.


O varge blink.gif pas mane dantys labai jautrūs, kai bandžiau pernai su balinimo juostele balintis, tai po kokių 2 minučių nebeiškenčiau gėlimo doh.gif gal teks atsisakyti to gėrio, nors ir labai norisi baltų dantukų, bet taip kankintis... unsure.gif
Tikėjausi kad jie kaip nors nuskausmina ar nujautrina prieš balinant lazeriu, bet jeigu ne, tai nelabai turiu šansų iškęsti verysad.gif

Ačiū labai už išsamų atsakymą 4u.gif
Atsakyti
aš balinausi lazeriu prieš beveik 10 metų, jokio jautrumo nebuvo, bet ir dantys nėra jautrūs. O aplinkiniai tikrai pastebėjo, nors tikrai tas baltumas nebuvo akinantis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2012 12 11, 22:47)
turiu tas prisitaikiančias, kur reiks mirkyt karštam vandeny ir formuot, dar nepasidariau formos  smile.gif

o 20% galima laikyti per naktį, taip?  ax.gif

Kad galima, tai galima tikrai, bet viskas priklauso nuo Jusu dantuku bei dantenu jautrumo, kai kurie zmones net buna 30min negali isbuti ir jaucia kazkoki diskomforta, todel nuo kiekvieno priklauso individualiai... as tai pasirengus kentet kiek reiks, jei apskritai reiks ir tikrai laikyt per nakt.
Atsakyti
Na del kabinetinio balinimo pasakysiu ir as rolleyes.gif
Kai nueme breketus, dariausi ne su lazeriu, bet su ZOOM. Buvau patikejusi kad cia kazkoks stebuklas ir labai norejau pabandyti. Mano dantukai buvo naturaliai balti, bet taip norejosi svytinciu blush2.gif Pasidariau higiena ir is karto balinome (jeigu dantenos netampa jautrios ir nekraujuoja tai balinti galima is karto po higienos).
Balinant skausmas buvo pakenciamas, bet po proceduros kita diena nezmoniskai skaudejo, geriau vaistus kokius begalejau ir tik laikinam apmalsindavo iki pakenciamo. Taip prasikankinau para, bet po to buvo viskas liuks.
Del baltumo labai nusivyliau... Pasviesejo tik vienu tonu ir aplinkiniai tikrai nepastebejo. Galvojau bus zymiai stipresnis efektas, bet gydytoja paaiskino kad kaip pirmam kartui ir taip gavosi labai geras efektas unsure.gif Tai supratau kad iki norimu baltu kaip sniegas dantu tikriausiai kokiu 5 proceduru reiketu...
Siaip karts nuo karto pasidarau namuose su kapomis ir efektas tikrai geresnis nei balinant kabinete mirksiukas.gif
Todel norincioms patariu balinti tik namuose 4u.gif
Atsakyti