Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų balinimas

As esu naudojusi professional effects. Tiesa naudoju jau ne vienus metus, emalis plonas, vietom isplonejes, nes kaip mano odontologe speja, naktimis grieziu dantimis smile.gif Taciau jautrumu (tfu tfu tfu) kol kas nesiskundziu, megstu ir parukyt ir arbatu pagerti, kurso viso niekada nesu is karto sunaudojus, kazkaip per baisiai skamba biggrin.gif budavo kokias 5 dienas uzsidedi ir vaikstai kokius pora menesiu laiminga, veliau pries kokia proga uzsidedi juostele, kad dantys baltesnui butu. Kadangi mano dantys smulkus, as juosteles kerpu per puse, manau mazesne zala, nes nematau reikalo uzlenkineti ir balinti vidine dantu puse. O dabar svarbiausias momentas, ka esu pastebejusi, kad pirkau is mano drabuziu kazkada tas juosteles, poveikio lygiai 0, o dabar nesenai pirkau parodoje, tai poveikis is karto matosi po vienos juosteles, todel atsargiai perkant, nes gali ikisti kinietiskus fuflo uz amerikietisku kaina smile.gif
Atsakyti
Sakykit, o prieš balinant dantis kapomis būtina pasidaryti higiena? Ir ar būtinai turi būti sutvarkyti visi dantukai (patrupėjusios plombos, nedidelis kariesas), nes turiu pora problemiškų dantų, kuriuos greitu metu tvarkysiu, bet iš pradžių pabalint noriu. Ar tie keli dantys turės kažkokios įtakos kad ir tam pačiam jautrumui? g.gif
Klausiu, nes gydytoja nieko neužsiminė... g.gif Aišku, kai eisiu pasiimt kapų, visko išsamiai išklausinėsiu, bet norisi ir kitų patirtį sužinoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2011 12 27, 22:02)
Ar kuri balinote juostelemis estetiskai plombuodus dantukus ?

mane taipppat domina ax.gif

QUOTE(angel007 @ 2013 11 10, 19:55)
Skaitau ir baisiuosi - rašo bent kas antra nesuprantanti apie dantų balinimą nieko.
Aš ne medikė, bet dirbu šalia jų - tai imesiu šiek tiek info.
Tos balinamosios juostelės ir balinamieji geliai, kad ir vadinais 'profesional' - jie tikrai neprofesionalūs, jei yra skirti namų naudojimui. Dažniausiai jei nuvalys papidlomas apnašas, o pačio danties kaulo nebalins, nors yra ir stipresnės konsistencijos.
Lietuvių dantys iš esmės yra pilkos spalvos ir balinasi blogai.
Kai klinikoje pradėjome balinti dantis - iš 5  tiekėjų nupirkę balinamoją medžiagą siuntėme ją atgal - pas mus LT parduoda beleką. Pacientai nori mažos kainos, tai balinimui naudojama medžiaga dažnai ir naudojama atsižvelgiant į kainą (nešneku apie visus).
Ne visiems pacientams balinimas iš vis tinka, tikrai matau, kaip nemažai atėjusių pacientų yra palikti be balinimo, nes jiems balinimas netinka dėl įvairios dantų būklės. Tai susiraskite tokius gydytojus , kuriais jūs pasitikit.
Dar kažkas minėjo iltis - iltys natūraliai turi būti tamsesnės už kitus dantis. O balinime, kiek pastebėjau pati, iltys šviesėja tikrai prasčiausiai - sakykim jei dantys nubala 8 tonais , tai iltys apie 5 - taigi spalva skiriasi ryškiau, tai reikia papidlomai pabalinti, kad nors šiek tiek sulyginti tonus.

Aciu uz info 4u.gif gal girdejote ka apie dantu padengima? ar patikima, ar taippat kenkia dantims kaip ir iprastas balinimas,lazeriu ar kapomis ir.t.t ?
Atsakyti
Niekas neatsake, tai as toliau monologa tesiu biggrin.gif
Pasirodo, nebuvo butina darytis higiena ir taisyti skylutes. Dabar pora dienu balinau dantukus su 10% geliu - nejauciu jokiu jautrumu. Siandien jau pereisiu ant 16%. O palaipsniui tvarkysiuos problematiskus dantis.
Beje, prasiau, kad duotu stipresni geli, t.y. 20%, bet sake, kad namu salygomis nebeleidzia su tokio stiprumo geliu balint dantis. Vat taip.
Gal kam bus naudinga si maza info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Salamandra* @ 2014 01 20, 15:55)
Niekas neatsake, tai as toliau monologa tesiu biggrin.gif 
Pasirodo, nebuvo butina darytis higiena ir taisyti skylutes. Dabar pora dienu balinau dantukus su 10% geliu -  nejauciu jokiu jautrumu. Siandien jau pereisiu ant 16%. O palaipsniui tvarkysiuos problematiskus dantis.
Beje, prasiau, kad duotu stipresni geli, t.y. 20%, bet sake, kad namu salygomis nebeleidzia su tokio stiprumo geliu balint dantis. Vat taip.
Gal kam bus naudinga si maza info  4u.gif

O as balinau namie su 20% geliu nesenai
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2014 01 20, 21:07)
O as balinau namie su 20% geliu nesenai

Čia turbūt nuo gydytojo priklauso 4u.gif
Ir kaip rezultatai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Salamandra* @ 2014 01 20, 22:10)
Čia turbūt nuo gydytojo priklauso  4u.gif
Ir kaip rezultatai? smile.gif


Na man gydytoja buvo rekomendavusi 16proc. svirkstus, as pradejau balinima nuo tokios konsentracijos, bet maksimalaus rezultato nebuvo, tada pirkau 20proc. Siaip buvau skaiciusi straipsni, kad namu salygomis negalima 30proc. naudoti, nes gali trukti dantu emalis, bet apie 20proc. nebuvo tokios info.
Kapas reikejo laikyti burnoje po 1val., kas man tikrai privalumas, nes anksciau balinau dantis, kur reikedavo per nakti laikyti. Siaip didesnio jautrumo, kaip kad naudojant 16proc. balinamaja medziaga, nepastebejau, o poveikis didesnis, siaip as norejau labai baltu dantu pries estetini blombavima, tai manau rezultata beveik pasiekiau.
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2014 01 21, 12:22)
Na man gydytoja buvo rekomendavusi 16proc. svirkstus, as pradejau balinima nuo tokios konsentracijos, bet maksimalaus rezultato nebuvo, tada pirkau 20proc. Siaip buvau skaiciusi straipsni, kad namu salygomis negalima 30proc. naudoti, nes gali trukti dantu emalis, bet apie 20proc. nebuvo tokios info.
Kapas reikejo laikyti burnoje po 1val., kas man tikrai privalumas, nes anksciau balinau dantis, kur reikedavo per nakti laikyti. Siaip didesnio jautrumo, kaip kad naudojant 16proc. balinamaja medziaga, nepastebejau, o poveikis didesnis, siaip as norejau labai baltu dantu pries estetini blombavima, tai manau rezultata beveik pasiekiau.

Smagu, kad pasiekėt to, ko norėjot 4u.gif Pas mane ta pati situacija - irgi prieš estetinį noriu pasibalint.
Aš dabar nuo 10% perėjau ant 16%, laikau per naktį. Taip balinsiu dar 7 naktis ir žiūrėsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Salamandra*: 21 sausio 2014 - 11:49
QUOTE(*Salamandra* @ 2014 01 21, 12:43)
Smagu, kad pasiekėt to, ko norėjot  4u.gif  Pas mane ta pati situacija - irgi prieš estetinį noriu pasibalint.
Aš dabar nuo 10% perėjau ant  16%, laikau per naktį. Taip balinsiu dar 7 naktis ir žiūrėsiu.

Aciu 4u.gif kazkada meginau ir 10proc., bet nepamenu, kad labai jau butu pabale dantys, ypac prie dantenu, kur paprastai labiau pagelte soniniai dantys. Na as pirkau kur laikyti tik po valanda, nes opalesence jau labai didelis nepatogumas man laikyti vos be puse paros. Be to, as pirkau be is stomatologo. Zodziu, dar liko estetinio blomb. keliu apatiniu dantu korekcija, tad iki vizito dar truputi pabalinsiu, nors visumoje patenkinta esu, sekmes ir Jums bebalinant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2014 01 21, 13:23)
Aciu 4u.gif  kazkada meginau ir 10proc., bet nepamenu, kad labai jau butu pabale dantys, ypac prie dantenu, kur paprastai labiau pagelte soniniai dantys. Na as pirkau kur laikyti tik po valanda, nes opalesence jau labai didelis nepatogumas man laikyti vos be puse paros. Be to, as pirkau be is stomatologo. Zodziu, dar liko estetinio blomb. keliu apatiniu dantu korekcija, tad iki vizito dar truputi pabalinsiu, nors visumoje patenkinta esu, sekmes ir Jums bebalinant 4u.gif

Aciu 4u.gif
Matot, gal pas ka dantys grazus, tai uztenka ir tu 10%. Cia juk viskas labai individualu smile.gif
Man asmeniskai tai tikrai stipresnio koncentrato reikia, bet ziuresim, gal ir su 16% issiversiu...
O del patogumo, tai man visai gerai per nakti laikyti, pirma nakti tik diskomforta jauciau, o dabar gerai viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Salamandra* @ 2014 01 21, 13:48)
Aciu  4u.gif
Matot, gal pas ka dantys grazus, tai uztenka ir tu 10%. Cia juk viskas labai individualu smile.gif
Man asmeniskai tai tikrai stipresnio koncentrato reikia, bet ziuresim, gal ir su 16% issiversiu...
O del patogumo, tai man visai gerai per nakti laikyti, pirma nakti tik diskomforta jauciau, o dabar gerai viskas smile.gif

Zinoma, viskas labai individualu ir priklauso nuo norimo pasiekti rezultato 4u.gif
Atsakyti
Gal kam bus idomu 4u.gif
Dantų balinimas - banano žieve:
http://www.youtube.c...h?v=6HKDfI0xR50
(BANANO ŽIEVĖ – PUIKI DANTŲ BALINIMO PRIEMONĖ
Kartu su vaikais nuo banano žievės su peiliu nugramdėme minkštimą. Išsiskalavę burnytes, šią košelę pirštuku užtepėme ant dantukų, palaikėme keletą minučių ir nuvalėme apnašas. Vaikai sužinojo, kad norint, jog dantukai iš tiesų taptų baltesni, juos balinti reikia keletą savaičių.)
Dar sakoma, kad dantukus balinti galima su krienais.
Atsakyti