Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(ingridziukas34 @ 2013 01 01, 17:31)
grazuolis wub.gif
kuo virsu puoset?

bandziau karamelini ganasa, nes visada tik paprasta darydavau, bet labai sviesus gavos, gal ne iki galo viriau galvoju g.gif
aciu smile.gif
Atsakyti
Labas,merginos 4u.gif gal kuri patartumet isbandyta torta kad butu su vysniomis? (juodas miskas netinka, nes su alkoholiu). aciu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niurzga123 @ 2013 01 02, 21:29)
Labas,merginos 4u.gif  gal kuri patartumet isbandyta torta kad butu su vysniomis? (juodas miskas netinka, nes su alkoholiu). aciu ax.gif  4u.gif


Dariau kelis kartus Juodai miska be alkoholio, nes vaikai valge. Kuo puikiausias tortas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(niurzga123 @ 2013 01 02, 21:29)
Labas,merginos 4u.gif  gal kuri patartumet isbandyta torta kad butu su vysniomis? (juodas miskas netinka, nes su alkoholiu). aciu ax.gif  4u.gif

o kur ten tas alkoholis? sulaistumui skirtas?suliejat vysniu sirupiuku ir viskas liux smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 12 17, 11:51)
mano penktadieninis šedevras  biggrin.gif

-----------

Labai aciu uz NUOSTABU torto recepta 4u.gif wub.gif first.gif
Atsakyti
kisule, smagu, kad patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites soooosss unsure.gif Kepiau Rafaello. Kepimo milteliu dejau tiksliai pgl norma,bet jauciasi kvapas blink.gif blink.gif blink.gif Nu ir ka daryti????? negi ismesti?
Gal zinote kokia paslapti,kad nesijaustu tas kvapas????
Ir dar unsure.gif Nu negraziai man issiplake tas sviestas su kondensuotu schmoll.gif Nu sviesto yra mazi gabaliukai ir viskas. Bandziau net su saukstu juos sutrinti. Bet juk nesurinksi ju visu verysad.gif
Idomu,o jeigu vietoj standiklio ideciau biskiuka zelatinos???gal labai skonio nepakeisciau? nes neturiu to standiklio g.gif Nes suplakta grietinele su kondensuoto ir sviesto kremu tokia skystoka gavosi unsure.gif Bijau,kad tepant tik begs per krastus ir visas tortas bus sausas,nesusigeres unsure.gif
Nepykit,kad tiek daug klausimu. Bet pirma karta Darau si tortuka. Is jusu atsiliepimu susidariau ispudi,kad jis labai skanus. Norejau padaryti dukrytes gimtadieniui,bet ziuriu,kad gali s...gautis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(~aura~ @ 2013 01 04, 01:41)
Gal zinote kokia paslapti,kad nesijaustu tas kvapas????

visai neseniai,o ir ne viena karta buvo rasyta sioje temoje,kad siam biskvitui kep.milteliu uztenka perpus maziau mirksiukas.gif ar labai juos jauciat?jei nestipriai,manau sutepus torta,susigers viskas ir nesijaus
Atsakyti
QUOTE(~aura~ @ 2013 01 04, 00:41)
Mergaites soooosss unsure.gif Kepiau Rafaello.

Aš kepimo miltelių dedu 7-8gr ir viskas gerai būna.
O dėl tų guzelių .Kažin ra jau ką pakeisit g.gif Sutepinėkit formoj,šaldytuve sustings.. Greičiausiai sutraukė pieną,gal grietinėlę perplakėt .. Man ir buvę tokių fintų,bet abar aš jau "atidirbau ranką" ir ,tfu tfu tfu,gaunasi gerai. Pirmiausiai susiplaku sviestinį kremą,statau jį į šaldytuvą.Neilgam,kol išsiplaunu mikserį,susiplaku grietinėlę.O grietinėlės jau nededu šaldytuvan. Ji būna ir taip stovėjus ten,sviestą su kondensuotu aš visada išsiimu iš vakaro,taigi,kad temperatūros abiejų kremų suvienodėtų,vėsinu tik sviestinį. Na ir kai susiplaku grietinėlę,vėl išsiplaunu,susišluostau mikserį,svietinis kremas šaldytuve pastovėję būna max 15 min.Traukiu jį lauk ir maišau abu kremus,bet jau ne mikseriu,o šaukštu. Nu tikrai šitaip darant dar nei karto neiškrėtė šposo
Atsakyti
QUOTE(~aura~ @ 2013 01 04, 01:41)
Mergaites soooosss unsure.gif Kepiau Rafaello. Kepimo milteliu dejau tiksliai pgl norma,bet jauciasi kvapas blink.gif  blink.gif  blink.gif Nu ir ka daryti????? negi ismesti?
Gal zinote kokia paslapti,kad nesijaustu tas kvapas????
Ir dar unsure.gif Nu negraziai man issiplake tas sviestas su kondensuotu schmoll.gif Nu sviesto yra mazi gabaliukai ir viskas. Bandziau net su saukstu juos sutrinti. Bet juk nesurinksi ju visu verysad.gif
Idomu,o jeigu vietoj standiklio ideciau biskiuka zelatinos???gal labai skonio nepakeisciau? nes neturiu to standiklio g.gif Nes suplakta grietinele su kondensuoto ir sviesto kremu tokia skystoka gavosi unsure.gif Bijau,kad tepant tik begs per krastus ir visas tortas bus sausas,nesusigeres unsure.gif
Nepykit,kad tiek daug klausimu. Bet pirma karta Darau si tortuka. Is jusu atsiliepimu susidariau ispudi,kad jis labai skanus. Norejau padaryti dukrytes gimtadieniui,bet ziuriu,kad gali s...gautis unsure.gif


Tik spėju, kad gal sviesto ir kondensuoto pieno temperatūra nebuvo vienoda g.gif
Atsakyti
QUOTE(gummy bear @ 2013 01 02, 21:35)
Dariau kelis kartus Juodai miska be alkoholio, nes vaikai valge. Kuo puikiausias tortas ax.gif


QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2013 01 02, 23:46)
o kur ten tas alkoholis? sulaistumui skirtas?suliejat vysniu sirupiuku ir viskas liux  smile.gif


Na as buvau susiradus pagal sonatina recepta, tai ten ir kreme alkoholis.. dabar jau atradau kad ne vienas tas receptas yra..
Aciu uz patarimus, bandysiu laistyti su vysniu sirupu. O ar sulaistyti daug reikia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2013 01 04, 06:55)
visai neseniai,o ir ne viena karta buvo rasyta sioje temoje,kad siam biskvitui kep.milteliu uztenka perpus maziau  mirksiukas.gif 

Nu jo,gal kalbeta ir buvo,bet as perverciau ankstesne beveik 20 psl temute ir tikrai neradau,kad reikai maziau tu kepimo milteliu mirksiukas.gif O kitas reikalas-juk reikia pataisyti tada pirmam puslapelyje esanti recepta,nes ten milteliu reikia 20 gr!!!Ne visos sedim kasdien ir sekam kas ka kepa ir kiek ko deda 4u.gif


QUOTE(Julsita @ 2013 01 04, 07:18)
Aš kepimo miltelių dedu 7-8gr ir viskas gerai būna.
O dėl tų guzelių .

Nu sekanti karta as irgi tikrai desiu maziau 4u.gif Dekui 4u.gif

QUOTE(lapute33 @ 2013 01 04, 10:11)
Tik spėju, kad gal sviesto ir kondensuoto pieno temperatūra nebuvo vienoda  g.gif

Aha,manau,kad sviestas buvo per saltas g.gif Dekui jums uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti