Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

Va va sutinku ir as su *Keila* geriau jau is SM isbandytus receptus imti, nes tos knygos daznai nusigrybauja 4u.gif o as penktadieni ant greicio issikepiaujogurtini tortuka, labai lengva ir labai skanu, beje puse tortuko skanavom ta pacia doena o likusia kita diena, tai kita diena jis buvo skanesnis (na taip ir turejo buti) ax.gif bej receptukas is SM paimtas, biskvitus rafaelo issikepiau o pertepimus dariau irgi is 200g grietineles, 200g. varskes, ir 500g. persikinio jogurto, dar pripjausciau konservuot persiku, zelatinos ipylaiu zodziu skanus tikrai gavosi ir kai paskaiciavau tai gana pigus, beje man truko cukraus, nors man visad visur jo buna per daug, o mano vyrui tai isvis atrode becukris lotuliukas.gif nu zodziu suejo vistiek, bet kita karta nezinau gal deciau i biskvitus daugiau cukraus, nieko nepuosiau, sonus trupinukais nuo biskvito apdejau o virsu pora persiku konservuotu supjauscau, reikes foto is telefo susikelt kelsiu ir as savo kuklu tortuka akims paganyti 4u.gif dabar galvoji kazka saldesnio pasigamint su rududu rolleyes.gif
Atsakyti
beje mergaites, gal kuri galetumet rekomenduoti skanu torta su rududu, aisku isbandyta 4u.gif nes is manes tokia kepeja... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zurbiukas @ 2013 02 24, 12:46)
beje mergaites, gal kuri galetumet rekomenduoti skanu torta su rududu, aisku isbandyta 4u.gif  nes is manes tokia kepeja... 4u.gif


snikersas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zurbiukas @ 2013 02 24, 12:46)
beje mergaites, gal kuri galetumet rekomenduoti skanu torta su rududu, aisku isbandyta 4u.gif  nes is manes tokia kepeja... 4u.gif

Snikersas,Turtingas kavos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 24 vasario 2013 - 14:38
QUOTE(Zurbiukas @ 2013 02 24, 12:46)
beje mergaites, gal kuri galetumet rekomenduoti skanu torta su rududu, aisku isbandyta 4u.gif  nes is manes tokia kepeja... 4u.gif

Siaip tai to paties torto principu galima daryti, i sluoksnius varske+grietinele papildyti rududu. Pvz 2 sluoksniai su rududu, vienas be, su uogom, bananais ar pan. tikrai skanu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 02 24, 15:11)



kazkaip nelabai mane tas snikersas suzavejo blush2.gif bandziau daryti bet skoniu nelabai likau patenkinta, matyt esu per daug isranki doh.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(geliuke @ 2013 02 24, 15:42)
Siaip tai to paties torto principu galima daryti, i sluoksnius varske+grietinele papildyti rududu. Pvz 2 sluoksniai su rududu, vienas be, su uogom, bananais ar pan. tikrai skanu  mirksiukas.gif


o tuos bananus tai irgi su grietinele maisyti ar kaip? blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(Julsita @ 2013 02 24, 15:38)
Snikersas,Turtingas kavos



aciu uz pasiulyma, reiketu prisiruost ta turtinga kavos pabandyti, skanus jis? smile.gif
Atsakyti
pasiulyciau kriausini-karamelini. mums labai patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(okmantes @ 2013 02 24, 16:48)
pasiulyciau kriausini-karamelini. mums labai patiko  4u.gif



aciu labai lekiu paskaityt kas per geris 4u.gif
Papildyta:

Papildyta:
QUOTE(Julsita @ 2013 02 24, 15:38)
Snikersas,Turtingas kavos


Julsita netinkaman Turtingas kavos kremas, nes niekas seimoje nevalgo tu tamsiu sokoladiniu biskvitu, na kaip issireiksti nemegstame mes sokoladiniu tortu, o jame idomu sodrus sokolado skonis jauciasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zurbiukas: 24 vasario 2013 - 17:55
QUOTE(Zurbiukas @ 2013 02 24, 18:56)
aciu labai lekiu paskaityt kas per geris 4u.gif
Papildyta:

Papildyta:
Julsita netinkaman Turtingas kavos kremas, nes niekas seimoje nevalgo tu tamsiu sokoladiniu biskvitu, na kaip issireiksti nemegstame mes sokoladiniu tortu, o jame idomu sodrus sokolado skonis jauciasi?

va kaip skoniai skiriasi biggrin.gif . man laaabai skanus yra snikeris ir yra nr. 1 net viena biskivta galim valgyti, nu labai skanus. o vat kriausinis-karamelinis visiskai nesuzavejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Zurbiukas @ 2013 02 24, 15:38)
aciu uz pasiulyma, reiketu prisiruost ta turtinga kavos pabandyti, skanus jis? smile.gif

Man tai net labai smile.gif O skonis daugiau man toks kavos,nei šokolado jaučiasi.Ir dar-aš iš tų,kur visi skaniausi desertai yra šokoladiniai smile.gif Karameliniai,man išvis neskanu,o RUDUDU kažkoks nesusipratimas,o va šitas tortas man vienas iš skaniausių šiuo metu,šalia Šokoladinės simfonijos ir Šokoladinio-avietinio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 24 vasario 2013 - 18:23
QUOTE(Zurbiukas @ 2013 02 24, 15:38)
kazkaip nelabai mane tas snikersas suzavejo blush2.gif bandziau daryti bet skoniu nelabai likau patenkinta, matyt esu per daug isranki doh.gif  blush2.gif


kaip sakoma, dėl skonio nesiginčijama. man tai labai tinka anas biggrin.gif
Atsakyti
Uzmarmolinau siandien turtingos kavos torcika smile.gif ziuresim poryt, kas gavosi (hmm...kelias klaideles savo jau pamaciau - kazkoks biskvitelis gavosi plonokas, vargais padalinau i 4 dalis, bet iskilo gerai). Vakar prisilipdziau tokiu juokingu sokoladiniu storuliu roziu - pirma kart dariau, nelabai gavosi (tai medaus per daug, tai sokolado per mazai, tai atvirksciai, nenutaikiau gerai..), bet labai smagiai praleidau laika smile.gif Anytos tortadeiniui, manau, tikrai tiks.
Noriu padekoti puikiosioms kepejelems, kad taip sauniai dalijasi savo receptais ir patarimais, kad net man gaunasi sis tas 4u.gif (pasakiau, kaip is sveikinimu koncerto biggrin.gif)
Atsakyti