Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

Toliau diskutuojame ir dalinamės nuomonėmis apie mūsų plaukų meistrus


user posted image

senoji tema: My Webpage
Atsakyti
Mane taip pat domintų kirpėja, kuri gerai mokėtų dažyti šviesius plaukus, t.y. nenuryžintų ir per daug nenupilkintų spalvos ax.gif Jei kas nors tokią žinote- šaukite bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kavute @ 2012 10 26, 03:51)
Mane taip pat domintų kirpėja, kuri gerai mokėtų dažyti šviesius plaukus, t.y. nenuryžintų ir per daug nenupilkintų spalvos  ax.gif Jei kas nors tokią žinote- šaukite  bigsmile.gif



Nu bet zmones jau patys nebezino ko nori...
Atsakyti
QUOTE(Skani @ 2012 10 25, 20:24)
Nu bet zmones jau patys nebezino ko nori...

O kas čia keisto, kad aš noriu gražiai nudažytų šviesių plaukų? blink.gif Tikrai ne kiekviena kirpėja moka gražiai nušviesinti plaukus, su tamsiais- daug paprasčiau. Anksčiau vaikščiojau pas kirpėją, kuri man vis per pilkai nudažydavo, o kai nudažė prieš vestuves, tai iš vis, kai pažiūriu nuotraukas, tai atrodo, kad smilkiniai žili doh.gif Dabartinė iš vis nudažo "geltonai", na nesigauna jai graži šviesi spalva nenuryžinant, tad ir ieškau kirpėjos kuriai "išeitų" tongue.gif Renkuosi tarp Daivos iš "Alpetri", Eglės iš "Plaukų galerijos" ir Audros iš "Pjesės", gal kuri turit atsiliepimų apie jas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavute: 25 spalio 2012 - 20:54
Eividas tikrai labai graziai sviesina plaukucius thumbup.gif Dar apie Egle geru atsiliepimu girdejau, bet nebuvau pati.
Atsakyti
As girdejau labai geru atsiliepimu apie Juoza is Andre.. bet kad ten atskirai dar reik moket uz plovima galvos ir sukavima.. tarkim dazai plaukus 150lt ir dar 40lt uz galvos plovima ir dziovinima.. taip raso ju psl arba kazka ne taip supratau g.gif unsure.gif
Atsakyti
Pas Andriu , speju, uz 150lt tai tik dvi sruogas nudazys biggrin.gif Ten kaip priskaiciuoja, tonavimai, dazymai, plovimai, sukavimai tai be 400lt net neverta eit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S@lsa: 25 spalio 2012 - 21:36
QUOTE(S@lsa @ 2012 10 25, 22:36)
Pas Andriu , speju, uz 150lt tai tik dvi sruogas nudazys  biggrin.gif Ten kaip priskaiciuoja, tonavimai, dazymai, plovimai, sukavimai tai be 400lt net neverta eit.


Ne, tai Andrius gal.. bet kiti kirpejai ima pagal savo lygius biggrin.gif Juozas dirba pagal antra lygi, tai per viduri ima.. pazystama uz sukuosena pas Juozuka 50lt sumokejo, kuo sunku buvo patiket g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 25 spalio 2012 - 21:59
Bet gal tiek sumokejo, kai jis dar Silainiuose dirbo? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kavute @ 2012 10 25, 20:53)
O kas čia keisto, kad aš noriu gražiai nudažytų šviesių plaukų?  blink.gif Tikrai ne kiekviena kirpėja moka gražiai nušviesinti plaukus, su tamsiais- daug paprasčiau. Anksčiau vaikščiojau pas kirpėją, kuri man vis per pilkai nudažydavo, o kai nudažė prieš vestuves, tai iš vis, kai pažiūriu nuotraukas, tai atrodo, kad smilkiniai žili  doh.gif Dabartinė iš vis nudažo "geltonai", na nesigauna jai graži šviesi spalva nenuryžinant, tad ir ieškau kirpėjos kuriai "išeitų"  tongue.gif Renkuosi tarp Daivos iš "Alpetri", Eglės iš "Plaukų galerijos" ir Audros iš "Pjesės", gal kuri turit atsiliepimų apie jas?

Pritariu, tikrai sunkiau. As taup pat neissirenku smile.gif
Papildyta:
Sveikos, kaip Egle is Plauku galerijos, kaip ji dazo plaukus, kokie atsiliepimai, jau seni apie ja komentarai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2012 10 25, 23:05)
Bet gal tiek sumokejo, kai jis dar Silainiuose dirbo?  rolleyes.gif


ne schmoll.gif jau cia dabar smile.gif nu tokia ten ir sukuosena, isplove galva, isdziovino graziai ir pasuko garbanom biggrin.gif nu bet vis tiek..
Atsakyti
Gal kas parekomenduosit kokią/kokį gerą kirpėją Kaune, kad mokėtų gražiai iškarpyti ilgus plaukus? Net nebežinau kur eiti biggrin.gif
Visą gyvenimą tokią fainą kirpėją turėjau, bet kai mane taip pavedė nebenoriu pas ją daugiau eiti schmoll.gif
Atsakyti