Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(Mo_Mo @ 2013 01 21, 16:01)
Labas, gal kas zinote kokios mazdaug eiles pas Egle is plauku galerijos?

Ar ne lengviau pasiskambnti pačiai Eglei ir pasiteirauti? Bent realiai žinosit kokios eilės..
Atsakyti
QUOTE(vaidaxxx @ 2013 01 20, 21:51)
Gal kuri lankotes kirpykloje prie cecenijos aikstes esanciame soliariume? ten merginos daznai vaiksto su graziais sruoguotais plaukais 4u.gif idomu kuri kirpeja tu sruogu meistre ten dirba wub.gif


jūs kalbate apie tą kirpyklą kur iki parduotuvė yra tam pačiam pastate ir humana? ax.gif nes mane irgi domina tos kirpejos, norečiau ten apsilankyti, gal kurią kas nors rekomenduos ?
Atsakyti
[quote=ventus,2013 01 22, 19:17]
jūs kalbate apie tą kirpyklą kur iki parduotuvė yra tam pačiam pastate ir humana? ax.gif nes mane irgi domina tos kirpejos, norečiau ten apsilankyti, gal kurią kas nors rekomenduos ?
Aha, apie ta pacia mirksiukas.gif siaip is pazystamu girdejus geru atsiliepimu apie Giedre, jos pacios labai graziai sruoginti plaukai wub.gif
Atsakyti
[quote=vaidaxxx,2013 01 22, 18:28]
[quote=ventus,2013 01 22, 19:17]
jūs kalbate apie tą kirpyklą kur iki parduotuvė yra tam pačiam pastate ir humana? ax.gif nes mane irgi domina tos kirpejos, norečiau ten apsilankyti, gal kurią kas nors rekomenduos ?
Aha, apie ta pacia mirksiukas.gif siaip is pazystamu girdejus geru atsiliepimu apie Giedre, jos pacios labai graziai sruoginti plaukai wub.gif
[/quote]
o prie ko cia kirpejos sruoginti plaukai(dar kazkas minejo,kad reikia ziureti i kirpejos sukuosena)?negi jus manote,kad kirpeja gali pati save nusisruoguoti,apsikirpti biggrin.gif ? tokiu atveju siulyciau pasizvalgyti tarp tos Giedres kolegiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pintikė @ 2013 01 22, 21:17)
o prie ko cia kirpejos sruoginti plaukai(dar kazkas minejo,kad reikia ziureti i kirpejos sukuosena)?negi jus manote,kad kirpeja gali pati save nusisruoguoti,apsikirpti  biggrin.gif ? tokiu atveju siulyciau pasizvalgyti tarp tos Giedres kolegiu  mirksiukas.gif


Del to ir klausiu gal zino, kuri kirpeja graziai sruoguoja, nes Giedre irgi pas kazkuria ten dazosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidaxxx @ 2013 01 23, 13:41)
Del to ir klausiu gal zino, kuri kirpeja graziai sruoguoja, nes Giedre irgi pas kazkuria ten dazosi mirksiukas.gif


prieš porą metų, ten dažiau šviesiom sruogelėm, lyg ir gerai nudažė, nebepamenu , lyg Rūta vardas buvo, bet kaži ar dar tebedirba g.gif

o ta Giedrė gerai dažo ir kerpa ? man viena spalva reiktų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ventus: 23 sausio 2013 - 17:31
Gal teko kam lankytis Anžero salone pas Kristiną ar Laurą? Kurią rekomenduotumėte ilgų plaukų dažymui? Kokios kainytės? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugiada85 @ 2013 01 24, 09:16)
Gal teko kam lankytis Anžero salone pas Kristiną ar Laurą? Kurią rekomenduotumėte ilgų plaukų dažymui? Kokios kainytės?  ax.gif

Mano pažįstama lankėsi pas Laurą, liko patenkinta..Jos plaukai siekia liemenuko užsegimą..Dėl kainų neklausiau,todėl nežinau..Berods jie FB turi savo profilį..
Atsakyti
QUOTE(Flika @ 2013 01 24, 16:04)
Mano pažįstama lankėsi pas Laurą, liko patenkinta..Jos plaukai siekia liemenuko užsegimą..Dėl kainų neklausiau,todėl nežinau..Berods jie FB turi savo profilį..



Aha aš turiu FB juos, bet kainyčių nerašo. Manau su 100 Lt. prasisuksiu ax.gif manikiūristė mano ten dirba, bet vieną kartą sako, kad Laura gera, kitą kartą, kad Kristina lotuliukas.gif

P. S. Flika pas tave labai gražūs žodžiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugiada85 @ 2013 01 25, 08:55)
Aha aš turiu FB juos, bet kainyčių nerašo. Manau su 100 Lt. prasisuksiu  ax.gif manikiūristė mano ten dirba, bet vieną kartą sako, kad Laura gera, kitą kartą, kad Kristina  lotuliukas.gif

P. S. Flika pas tave labai gražūs žodžiai  thumbup.gif

Jūs pasiskambinkit į saloną ir paklauskit kokios kainos pas Kristiną ir Laurą..manau 100 gal pakaks, nors jei turėčiau ilgus plaukus, dažymas man atseitų apie 140 Lt..Bet mano plaukai kirpti kare stiliumi, o ir dažausi pati wink.gif

Dėkui, šie žodžiai labai atspindi mano dabartinę būseną ax.gif Čia rasit daugiau SM sentencijų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flika: 25 sausio 2013 - 09:16
Gal kuri žinot Eiguliuose nebrangiai kerpančią kirpėją?
Atsakyti
Jei kam reiks galiu duoti tikrai labai geros kirpėjos kontaktus.

Labai profesionali ir šiaip labai mielas žmogus. Vien pagal klienčių skaičių galima spręst 4u.gif

Dirba salone Kauno centre http://www.vizion.lt/

Rašykit až.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perla69: 28 sausio 2013 - 11:54