Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(Vereta @ 2013 03 13, 22:24)
Ka jus vadinate visos galvos kirpimu? As pagal si apibudinima isivaizduoju tai kaip kirpima plikai  blush2.gif Plaukam mano suteikta forma (nezinau kaip tiksliai issireiksti) , veikiau sukuosena, ateina metas dazyti ir tuo paciu pakirpti, kad vel graziai plaukas gultu, kristu. Tai tuomet Kestutis pakerpa,suformuoja ir vel liuks, bet tai nekerpa viso plauko, o tik tiek kiek reikia, kad butu grazu, atrodytu sveika.
Ar jus kiekviena karta keiciat ir sukuosenos tipa?

Tikiuosi aiskiai paaiskinau


Tą ir turėjau omenyje biggrin.gif Šukuosenos atnaujinimas, formavimas ir pan, žodžiu, tai, kas daroma iškarpytiems/prakarpytiems plaukams, bet tai nėra vien galiukų pakirpimas, ką aš suprantu kaip tiesių plaukų elementarų patrumpinimą smile.gif

Tad gal galit tuo pačiu parašyt, kiek Jūs mokat pas Kęstutį už kirpimą ir dažymą (berods, neminėjot, jei nemaišau blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Vereta @ 2013 03 13, 22:24)
Ka jus vadinate visos galvos kirpimu? As pagal si apibudinima isivaizduoju tai kaip kirpima plikai  blush2.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
biggrin.gif Moku 175 uz dazyma ir kirpima (sukuosenos atnaujinima lotuliukas.gif )

Smagiai pasikalbejom bigsmile.gif
Atsakyti
Vingėje gerai kerpa Vilma ir sako Radvyda ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 16 kovo 2013 - 15:40
Sveikos,
Pasidalinsiu ispudziais po apsilankymo pas Kestuti. Visa menesi planavau uzsirasyti pas Roberta, bet paskaicius atsiliepimus, pabijojau... Nors drauge po jo darbo pasikeite nerealiai, negalejau atsiziureti i ja smile.gif Bet baime nugalejo,, todel nusprendziau, eisiu pas Kestuti.
Saknis uzdaze ir suvienodino spalva labai gerai. Retai taip dziaugiausi del tokio vykusio dazymo.
O va su sukuosena... Parodziau is zurnalo ko noriu, sako ok, padarysiu ka galesiu.
Iskirpo nemazai, paaiskino kaip priziureti, isejau beveik patenkinta i lauka. Zvilgtelejau i parduotuves vitrina ir suabejojau, kazkas ne tas galvoju. Isedau i masina, vyras sako "Eiline mymra". blink.gif namie prie veidrodzio tikrai vos neverkiau. Kazkokia sulaizyta, su per daug iskirptais kirpciais, panasi i tuos mazus kovinius gaidzius.
Po valandos issiploviau galva, kad nors kiek sugrazinti savo pasiputusius plaukus. Ziuriu, jau geriau. Kita ryta ir dar keturis, ziurejau i veidrodi su tyliu, pardon, b...t.
Veliau nusipirkau putu, ir pabandziau sukurti kazka tokio, kas buvo tame zurnale, pgl kuri buvo daryta sukuosena. Ir ka gi, beveik gavosi! Po dvieju savaiciu jau ziuriu i save be streso, anaiptol, labai sau patinku. Plaukai nebepriglude, matosi kirpimas, priziurimas lengvai. Ir vel pasikartosiu apie vykusia spalva.

Isvada: eisiu vel, tikrai, tik su reikalavimu trumpinti plaukus ne daugiau 3 mm! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mistral: 19 kovo 2013 - 12:17
QUOTE(Mistral @ 2013 03 19, 13:16)
Visa menesi planavau uzsirasyti pas Roberta, bet paskaicius atsiliepimus, pabijojau...

Sakykite kur skaitete atsiliepimus apie Roberta? Pas ji kirpausi kelis metus is eiles,dabar buvo tarpas ir vel galvoju eiti pas ji,bet smalsu pasidare paskaityti tuos komentarus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgin@ @ 2013 03 19, 14:35)
Sakykite kur skaitete atsiliepimus apie Roberta? Pas ji kirpausi kelis metus is eiles,dabar buvo tarpas ir vel galvoju eiti pas ji,bet smalsu pasidare paskaityti tuos komentarus smile.gif


Skaiciau ankstesnese temose, dar kituose forumuose, tiesiog banaliai pagooglinau smile.gif
Atsakyti
Mistral, man irgi po pirmo apsilankymo buvo stresiukas, nes taip pasirodė kad nepadarė nieko ko anksčiau nemačiau, o dar MB irgi, sako maniau kad pas stilistą buvai o čia nothing special, bet-kiek paaiškino, kiek parodė, pasakė kad gali kirpti kaip noriu bet-gerai pagalvot ar ko noriu ar kaip REIKIA tokiam plaukui kaip mano (šaknys riebu, galai sausa ir veliasi, ilgis vidutinis ir prilipę kad baisu sad.gif ). Paklaus' ar noriu kybot pas veidrodį kasdien ar noriu eit ir lėkt lotuliukas.gif Chm, po kelių dienų buvau jau kaip sūris, išsišiepus, nes išplaunu, papučiu kaip jis rodė, ir einu, žodžiu vaizdas gal ir panašus kas buvo bet toks iškarpymas kad plaukas lengvas liko ir paprastai tvarkomas. Ryt einu pabandyt ko ekstremalesnio nes man tikrai patiko, tsakant pamačiau savo plaukuose kokybę smile.gif
Atsakyti
tai pas kestuti kaip suprantu 200lt reik turet jei nori plaukus dazyt ir kirpti? ax.gif vidutinio ilgio plaukai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriste_ @ 2013 03 19, 15:12)
tai pas kestuti kaip suprantu 200lt reik turet jei nori plaukus dazyt ir kirpti?  ax.gif vidutinio ilgio plaukai  rolleyes.gif

tai jau taip iseina smile.gif

parasysiu kiek as sumokejau, pas mane irgi vidutinio ilgio plaukai (zemiau peciu) smile.gif
Atsakyti
as ateinanti antradieni irgi zygiuosiu pas Kestuti, abi su mama eisim smile.gif parasysiu atsiliepimus po to 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RSTT @ 2013 03 19, 15:02)
Mistral, man irgi po pirmo apsilankymo buvo stresiukas, nes taip pasirodė kad nepadarė nieko ko anksčiau nemačiau, o dar MB irgi, sako maniau kad pas stilistą buvai o čia nothing special, bet-kiek paaiškino, kiek parodė, pasakė kad gali kirpti kaip noriu bet-gerai pagalvot ar ko noriu ar kaip REIKIA tokiam plaukui kaip mano (šaknys riebu, galai sausa ir veliasi, ilgis vidutinis ir prilipę kad baisu sad.gif ). Paklaus' ar noriu kybot pas veidrodį kasdien ar noriu eit ir lėkt  lotuliukas.gif  Chm, po kelių dienų buvau jau kaip sūris, išsišiepus, nes išplaunu, papučiu kaip jis rodė, ir einu, žodžiu vaizdas gal ir panašus kas buvo bet toks iškarpymas kad plaukas lengvas liko ir paprastai tvarkomas. Ryt einu pabandyt ko ekstremalesnio nes man tikrai patiko, tsakant pamačiau savo plaukuose kokybę smile.gif


To paties ir manes klause biggrin.gif Parasykite ryt kaip sekesi, ka sugalvojo, ar patiko.

QUOTE(Kriste_ @ 2013 03 19, 17:12)
tai pas kestuti kaip suprantu 200lt reik turet jei nori plaukus dazyt ir kirpti?  ax.gif vidutinio ilgio plaukai  rolleyes.gif


175 Lt mokejau
Atsakyti