Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(menasmyleti @ 2013 04 10, 22:23)
kirpejai paskiauu TIK 1cm pakirpti, gala kedeno kedeno ir iskedeno, o priekinius sako as pakirpsiu truputeli daugiau kaip 1cm, na sakau gerai, bet kas galejo tiketis kad nures sprindi plauku. Kai nureze, as isreiskiau savo nepaistenkinima, tai ji i mano klausima kodel taip padare atsake, man pasirode kad taip graziau tiks prie veido. Nors mano nuomones neklause as sutinu ar ne.

nemanau,kad ka laimesit,nes norint kazka irodyti reikia tureti irodymus-na,tarkim po paslaugos isduota kvita?ar turite toki?manau,kad ne.O kirpeja gali sakyti,nieko nezinau-pirma karta as jus matau,arba sakys,pati kliente taip prase,o dabar ,mat nepatinka,ir kas irodys,kad buvo taip,o ne kitaip g.gif
bet sakyciau,ir jusu kaltes yra,jei ilgis buvo zemiau smakro ir nureze visa sprindi,tai jau praktiskai iki smilkiniu,tai negi jus uzmigote kedeje?sedite pries veidrodi,tai turejote matyti ties kuria vieta kerpa kirpeja,galu gale,palei veida ,tai ir pirstai lieciasi,jau cia ir nematant jauciasi.Jei jus sedejote ir bijojote zodi pasakyti ,tai ir turiete ka turite verysad.gif gerai,kad tai kirpejai nepasirode graziau jums,,prie veido" kokiu ,,eziuku" su masinele.Na,as tokiu atveju guodziuosi posakiu-,,ne ranka,ne koja-ataugs" mirksiukas.gif mane spalio menesi irgi kai ,,nureze" ,bet ten jau kirpejos kaltes nera,nes pati sakiau,darykit viska savo nuoziura,tai puse metu auginausi biggrin.gif
is tiesu,parasykit kirpykla,kirpejos varda,bent kas uzklysta i SM ,tu plaukus ,,isgelbesite"
Atsakyti
QUOTE(menasmyleti @ 2013 04 10, 22:39)
Merginos,as truputeli ne i tema, bet tik jus mane suprasit.

Nepavydetina situacija, teko man viena karta taip nukenteti. Mano ilgi plaukai ir kirpeja "pakarpe" galiukus, kad lengvai kristu..Teko metus laiko atsiaugineti tos "nureztus pakarpymus". Jeigu plaukai greitai auga, tai tuos savaites trys greitai praleks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tresor: 12 balandžio 2013 - 17:54
menasmyleti, kur kirpotes? Man yra panasiai buve, kai netiketai prireike pasigrazinti, o kirpeja, pas kuria einu, negalejo priimti. tai va, drasiai pasaku, kad neikit i kirpykla Partizanu g, antram aukste virs Expressmarket parduotuves. Ten nebent mociutems kirptis ir dazytis...
Atsakyti
Apie Gabiją iš Saulėjos ir aš turiu nuomonę - blogą nuomonę. Prieš pora mėn. užsispirgejau, kad noriu ale ilgos grifkos krintančios ant šonų, nu tokio pakarpymo. Kolegė minėjo, kad būtent Gabija yra nereali grifkų kirpimo meistrė.. Na kadangi laaaabai jau man reikėjo pasikirpt, tai ir užsirašiau pas ją... Tai ji paėme mano visus viršugalvio plaukus, sukėlė į viršų ir nukirpo.. blink.gif Tuo metu man paskambino draugė emigrantė, tai mano visas dėmesys buvo į pokalbį, tai kažkaip ir nesigilinau labai ką ji man ten daro su tais plaukais. juo labiau, kad atrodė lyg ir suprato ko noriu. Tai va, nukirpo, dar pafeleravo, aišku pabaigoj dar pavyniojo galus, nors irgi sakiau kad nereikia... Tai gerai kad buvau su kepure tą dieną.. doh.gif O apie kirpimą, tai turbūt nebuvo nei vieno mano sutikto pažįstamo, kuris nepaklaustų kas čia su mano plaukais padaryta.. Net močiutė paklausė, kas mano plaukus iškramtė. Žodžiu, ant pakaušio toks nukastas "bliudukas"... ziauru, bet nesinervuoju, nes ataugs. O siaip kerpuosi pas Laura (sviesia) is Grozio galerijos. Visada patenkinta ir laiminga išeinu. Ir dbr pas ją ėjau taisytis Gabijos šedevro rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pintikė @ 2013 04 11, 15:09)

is tiesu,parasykit kirpykla,kirpejos varda,bent kas uzklysta i SM ,tu plaukus ,,isgelbesite"


Kirpykla priesais Pasimatymo Iki, daugiabuti, kur salia yra odontologijos kabinetas
Atsakyti
QUOTE(menasmyleti @ 2013 04 14, 15:41)
Kirpykla priesais Pasimatymo Iki, daugiabuti, kur salia yra odontologijos kabinetas

O koks kirpėjos vardas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgin@ @ 2013 04 07, 20:46)
Ar niekas nezino kokios kirpimo kainos dabar pas Roberta?


Sveiki

Ir aš pabandžiau laimę pas Robertą rolleyes.gif Ka galiu pasakyti ... Pati kirpimo technika man padarė įspūdį smile.gif Kerpa greitai lengvai smagu žiūrėti kaip dirba biggrin.gif BET... man nepatiko mano šukuosena ir parinkta spalva ... Mano blyški veido oda jis parinko tamsu atspalvį plaukams sakydamas ,kad paryškins veido bruožus .Nežinau man dabar kaip tik reikia ryškaus makiažo ,kad nebūčiau balta smile.gif
Dar vienas dalykas .Mano plaukai linkę sukti .Patinka kai kirpėjas pasitaria ir pataria ,kaip šukuoti į kurią pusę džiovinti ,kad atrodyčiau super .Robertas -profesonalas nesivargino konsultuoti .Padarė savo darbą ir jau mano bėdos kaip aš sugebėsiu atkartoti tą šukuoseną pati biggrin.gif
SOS vėl paieškose kirpėjos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos panelės,

gal žinote kur išėjo Eividas iš Super Models? tik ką skambinau nebedirba..

ačiū
Atsakyti
QUOTE(kosmoone @ 2013 04 15, 14:12)
Sveikos panelės,

gal žinote kur išėjo Eividas iš Super Models? tik ką skambinau nebedirba.. 

ačiū

Paskambinkite į mobilų, o numerį rasite senesniuose forumuose mirksiukas.gif Jau labai jis salonus pradėjo keisti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 15 balandžio 2013 - 14:28
QUOTE(kosmoone @ 2013 04 15, 15:12)
Sveikos panelės,

gal žinote kur išėjo Eividas iš Super Models? tik ką skambinau nebedirba.. 

ačiū

Eividas dabar turi savo salona Kestucio g.41 "Grožio skliautas".
Atsakyti
Merginos, kur mazdaug Ozeskienes gatveje yra tas grozio salonas FAMA, kur Kestutis dirba? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2013 04 21, 12:49)
Merginos, kur mazdaug Ozeskienes gatveje yra tas grozio salonas FAMA, kur Kestutis dirba? 4u.gif


šalia darbo biržos. wink.gif
Atsakyti