Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(Elathea @ 2013 05 22, 15:11)
Ojeje, nuosirdziai aciu uz atsiliepima! Pirma karta taip aklai issirinkau kirpeja ir bijojau  blush2.gif  Nuraminai mane, dabar jau net laukiu apsilankymo ir aisku brukstelsiu atsiliepima jau po visko  4u.gif

Aciu dar karta!



tikiu,kad liksi patenkinta:)butinai parasyk kaip sekes 4u.gif
Atsakyti
Gal žinot kas kokybiškai kerpa karštom žirklėm?
Atsakyti
QUOTE(Flika @ 2013 05 31, 17:38)
Gal žinot kas kokybiškai kerpa karštom žirklėm?

As kirpdavausi pas Egle Akropolio Ametistejoj, Nezinau ar vis dirba, Buvo gal ilgoki plaukai, bet pakarpyti, tai man ne tik galus pakirpo, bet ir siek tiek pakarpe. Patiko.

Del Kestucio - man ir be priemoniu isdziovino ir pasiule paciai taip daryti, nors visada putas naudodavau, Kazkaip dabar be ju dziovinu ir viskas ok. Ne tame esme. Jei zmogu apkirpo ne taip kaip norejo - tai jau kitas reikalas. Gal kliente neissake pilnai ko nori (man beje ne visada pavyksta, nes per tas kelias sekundes rodos ir pamirstu ko nori smile.gif ), bet gal ir jis dave laisve savo fantazijai ir finale nesutapo laukiamas rezultatas. Taip kad, visko pasitaiko.
Atsakyti
QUOTE(Flika @ 2013 05 22, 18:11)
Aš gyvenu netoliese, bet vis neužeinu, nors pastoviai moteriškaičių pas juos..įdomu ir man išgirst apsilankiusių nuomonę.

šiandieną užėjau į tą saloną ir užsirašiau penktadieniui jau ;)Mane pasitiko maloni moteris su ja daug kalbėjom ir kai paprašiau man parinkti meistrą kuris galėtų man ir spalvą parinkti tinkančia ji sako aš tai padarysiu ;)nes ir ji sutiko su manim kad dabartinė mano plaukų spalva netinka man tai žodžiu penktadienį bus aišku kokia bus mano nuotaika ax.gif Paskui pasidalinsiu rezultatu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.
Gal kas turi kokių atsiliepimų apie Domini salone dirbančia Jurgita? ax.gif Šią savaitę užsirašiau dažymui, neramu kaip bus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinamonine: 03 birželio 2013 - 15:05
QUOTE(ingriuxs @ 2013 06 03, 14:30)
šiandieną užėjau į tą saloną ir užsirašiau penktadieniui jau ;)Mane pasitiko maloni moteris su ja daug kalbėjom ir kai paprašiau man parinkti meistrą kuris galėtų man ir spalvą parinkti tinkančia ji sako aš tai padarysiu ;)nes ir ji sutiko su manim kad dabartinė mano plaukų spalva netinka man tai žodžiu penktadienį bus aišku kokia bus mano nuotaika ax.gif Paskui pasidalinsiu rezultatu 4u.gif

Labai lauksiu atsiliepimo ir meistrės vardo 4u.gif Dar galėtumėt įmesti foto prieš/po ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinamonine @ 2013 06 03, 15:05)
Sveikos.
Gal kas turi kokių atsiliepimų apie Domini salone dirbančia Jurgita? ax.gif Šią savaitę užsirašiau dažymui, neramu kaip bus  biggrin.gif

Sveika, aš jei eičiau kirptis tai pas Iriną Zudovą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flika @ 2013 06 03, 17:29)
Labai lauksiu atsiliepimo ir meistrės vardo 4u.gif Dar galėtumėt įmesti foto prieš/po ax.gif

Sveikos jei kalbate apie G Style saloną, tai ten liko dirbti Gitana (ji ir savininkė), o Loreta, Joana, Olga, Ramunė išėjo į Erikos grožio saloną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 03 birželio 2013 - 18:58
QUOTE(DiKu @ 2013 06 03, 19:25)
Sveika, aš jei eičiau kirptis tai pas Iriną Zudovą. 4u.gif


Tai, kad jau nebeišeina pasirinkt kažko kito, nes verkiant reikia dažyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DiKu @ 2013 06 03, 19:52)
Sveikos jei kalbate apie G Style saloną, tai ten liko dirbti Gitana (ji ir savininkė), o Loreta, Joana, Olga, Ramunė išėjo į Erikos grožio saloną.

as va pas Gitana ir eisiu penktadieni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriuxs @ 2013 06 04, 11:57)
as va pas Gitana ir eisiu penktadieni  mirksiukas.gif


Tai labai lauksim atsiliepimo 4u.gif Kokio ilgio Jūsų plaukai, kaip kirpsitės?
Atsakyti
QUOTE(DiKu @ 2013 06 04, 16:20)
Tai labai lauksim atsiliepimo 4u.gif Kokio ilgio Jūsų plaukai, kaip kirpsitės?

na pas mane siai dienai jie iki peciu vadinamu bob kirpimu ilgesni padaryti,tai nzn ar paliksiu taip ar leisiu eksperimentuoti ax.gif lyg ir norisi jau kazko kito bet dar nesumastau ko g.gif ziuresiu ka Gitana patars mirksiukas.gif
Atsakyti