Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

Kokie atsiliepimai apie laura(sviesiaplauke) is grozio galerijos? Noreciau sviesintis sruogom balayage technika:)
Atsakyti
QUOTE(CandyBox @ 2013 07 09, 15:55)
Kokie atsiliepimai apie laura(sviesiaplauke) is grozio galerijos? Noreciau sviesintis sruogom balayage technika:)


Grožio galerijoje gera kirpėja Laura Bielskuvienė. Bet kitam gali ir nepatikti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DiKu @ 2013 06 29, 07:26)
Vakar šovė dūras į galvą, kad mirtinai reikia apsikirpti, ir būtinai rytoj ax.gif  Pasiėmiau savo ,,talmudą" su telefonais ir pradėjau skambinti. Pirmas buvo Kęstutis, kuris pasiūlė ateiti 06.30  g.gif Dar suabejojau, skambinu toliau, ir nė viena iš pigesnių kirpėjų vietos neturi, tik kitai savaitei. Tai liko tik Kęstutis ir aš jau sėdžiu visa graži bigsmile.gif
Tai buvo mano pirmas apsilankymas ir galvoju ar tik nebus ir paskutinis biggrin.gif  Laukiu kada atsikels dukra (mano didžioji kritikė ir stilistė) ir ką ji pasakys blush2.gif
Pilnai pritariu ankstesnei forumietei, kuri minėjo, kad galima rasti kirpėją, kuris ima pigiau ir apkerpa lygiai taip pat. Aš jaučiuosi taip lyg mane jau taip kirpo Rosita ,, Vizion", Judita ,,Stilius visiems", Neringa ,,Sigita", o kas įdomiausia tai labiausiai primena Renatą iš Jotvingių g. 14, tik jai sumokėjau 20 Lt. doh.gif
Trumpai tariant Kęstutis ne super ir ne duper. Išklausinėjo ko noriu, o aš pasakiau viską ką žinau, kaip reikia mane kirpti jis ir apkirpo, bet kirpčiukus padarė pagal save, nors aš prašiau kitaip. Visos kirpėjos priešinasi mano prašymui, o paskui pareiškia: o jūs buvote teisi, jums taip labai tinka doh.gif. (Pirk butelį ir dar samdyk pijokus mirksiukas.gif )
Tai va silpniems plaukams ir dar turint problemėlę sunku atsitaikyti kirpėją, kurio kainos būtų PROTINGOS. Nes visa procedūra užtruko 30 min. ir 75 Lt. doh.gif
Kirpimas tikrai ne ,,fontanas" , mano stažas kirpimų 40 metų, žinau ką kalbu, kaip atrodžiau, atrodau ir kaip noriu atrodyti.
Laukiu silpnų  ir ne ilgų plaukų  savininkių komentarų pasidalinti savo patirtimi drinks_cheers.gif



Skaitau ir atrodo, kad čia mano parašyti žodžiai. Lygiai taip pat neatrandu kirpėjos, kad gerai kirptų ir protinga kaina. Lygiai taip pat ir pas mane ploni plaukai, ir lygiai taip pat jaučiu nostalgiją Rasai iš Grožio galerijos, kuri geriausiai mane apkirpdavo, bet šiuo momentu niekaip negaliu mokėt tokių pinigų. Gal bandysiu vėliau pas Eglę iš plaukų galerijos. Na, o jūs jei ką atrasite, tai labai lauksiu atsiliepimų.
Atsakyti
Prisiskai2iusi atsiliepimų apie Kęstutį, nubėgau pas jį kirpimui/dažymui. Na ir ką? Nieko ypatingo jis nepadarė: nei sugadino, nei labai papuošė. Kirpimas absoliučiai nesiskyrė nuo ankstesnių (tik bent dvigubai pigesnių), nudažė gražiai, bet priemonių kokybė, su kuriom jis dirba, sukėlė abejonių, nes dažai išsiplovė per 2 savaites ir žilė šviečia iš toli blink.gif Žodžiu, nei išpeikti yra už ką, nei pagirti. Tą patį rezultatą galiu gauti beveik pas bet kokį kirpėja, tik ne už 175 Lt, o už 70 Lt smile.gif
Atsakyti
Tikiuosi rasime savo kirpėjas mirksiukas.gif , aš audžiu mintį varyti į ,,Sigitos" saloną pas Neringą (Sukilėlių pr.) kirpausi pas ją prieš jos avariją, atrodžiau kaip po Kęstučio biggrin.gif tik dvigubai pigiau. Dėl Juditos ,,Stilius visiems" dar galvoju, aš pas ją kirpausi , bet po RASOS kirpimo, tai formą ir kirpimą padarė super.Kai geras kirpimas tai ftariakas gaunasi laaaaaaaaaaaaabai geras, o kai nuauga tada jau joms nelabai ir pavyksta gerai apkirpti. Anksčiau buvo rekomenduota Laima iš ,,Grožio artelė 33" nežinau kaip dirba , bet pas ją kirpimas pigus. Jei dar yra trumpų ir silpnų plaukų savininkių atsiliepkite ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 11 liepos 2013 - 06:45
QUOTE(menasmyleti @ 2013 04 10, 21:39)
Merginos,as truputeli ne i tema, bet tik jus mane suprasit.

Pas mane buvo kare kirpimas, priekyje plaukai ilgio truputi zemiau nei iki smakro, o galas trumpas. Na grazus taisyklingas kare. Praejo jau trys savaites, laikas kirptis, plaukai praso smile.gif PAsiskambinau savo kirpejai, sako sia savaite vietos nera. Uzsiregistravau kitai savaitei i pabaiga. Grizau namo, vyras gimtadienio proga staigmena padare, sako sestadieni keliausim i Druskinnkus i SPa. Galvoju sau noriu buti grazi, nes jau truputeli galiukai suktis kaip nori pradejo, nes jau per ilgi, tai eisiu i bent kuria kirpykla kad tik pakirptu 1 cm, o normaliai apkirps patikima kirpeja. Ir ka jus manot? Mano plauku centimetru pakirpimas baigesi plauku nukirpimu "bliuduku", db atrodau kaip transvestitas. Nors ten gal ne kirpimas o plauku iskandziojimas. Kirpciukus siaip taip pati sutvarkaiu kad iskandziojimo tokio nebutu.
Grizau namo ir naturaliai atsisedus ant lovos verkiau is nevilties ir vyrui sakiau daryk ka nori man reikia nedarbingumo trims savaitems, nes as taip atrodanti i darba eiti negaliu. Norisi uzsiristi skara ir uzsideti tamsius akinius ir melsti Dievo, kad sutikciau kuo maziau zmoniu.
Tokia mano pirmoji ir tikrai paskutine patirtis su kirpykla daugiabucio pirmajame aukste.
O klausimas toks: ar kirpeja uz savo darba atsako pagal koki nors istatyma ar kazka... Gal kas turite patirties kaip tokia pamokyti, kad jei nemoka tai tegul sako tiesiai sviesiai kad nemoku, o ne is zmogaus padaryti karikatura.



Grožio salonas "Aistėja". Kaip suprantu kalba eina apie šį. Buvau ir aš. Nudažė plaukus gerai, dar ir dabar (2 mėn praėjo) sruogelės kuo puikiausiai matosi. Bet jau nukirpo... Atėjau su konkrečiu noru, perkalbėjo biggrin.gif Atseit bus taip gražiau, geriau. Aišku nebuvo, stovėjo kirpėja, šiureno mano kupeta ir vis kartojo, kad nesupranta kas tiems mano plaukams lotuliukas.gif Mano plaukai linkę pūstis, garbanotis, o ji nukirpusi fenu prapūtė ir tikėjosi, jog šie gražiom,lygiom sruogom kris bigsmile.gif Viską taip ir paliko. Dar antakius tvarkiausi. Paprastai tvarkausi pas savo kosmetologę, bet sakau vienu kartu nuveiksiu du darbus. biggrin.gif Antakius tvarkanti mergina vis kalbėjo telefonu ir nuolat lakstė parūkyti, tad teko jos palaukti. Tiesiai iš parūkymo ir atėjo pas mane, buvo labai nemalonu... schmoll.gif O ir išpešiojimas bei nudažymas visiškai nepatiko schmoll.gif Dabar jau viskas ataugo.
Atsakyti
O as Kestuciu ne tik, kad ne patenkinta, bet labai nusivyliau. Visiskai nesuprantu kodel cia jis taip lgiriamas. Buvau labai nusviesinta vienos kirpejos is Grozio galerijos, nors visada prasiau dazyti smeline sviesia naturalia spalva, bet kaip supratau, pakeitus, jau tikrai nemazai isgirtu kirpeju - tai misija neimanoma. ir nereikia sakyti, kad as nezinau ko noriu, rodau ju turimuose kataloguose, zurnaluose, bet profesonalumo truksta VISIEMS labai ir labai. Tad zinau ir labai zinau ko noriu, bet deja Matyt teks atsiauginti naturalia spalva biggrin.gif, kad nebuciau geltona, balta ir pan... Tad griztat prie Kestucio,,zodziu, nuejau, kad patamsintu mano issviesinta plauku spalva, padaryti siek tiek tamsesne pora tonu. Parode daug maz spalva kokia bus, man patiko, tik sakau, ar nemes zalio atspalvio, kaip buna tamsinant issviesinta spalva, Kestas uztvirtino, kad tikrai NE. Tai gi ir ka gi pirmiausia nudaze gal kokiais 5 tonais tamsiau is blondines sast tapau briunete!!! Nieko panasaus i ta spalva, kuria rode. Sokas, jis matau ir pasimete, bet taip oi kaip jum cia tinka ir pan. As jau susinervinau. Isedu i automobili ir dienos sviesoj matau, kad plaukuose metasi zalias atspalvis!!!!! Na ka galvoju, negrysiu dabar is kart atgal, nes jei ka nors taisys plaukam jau bus kaput! Nueinu po 2 sav. Sakau meta zalia atspalvi, Kestas numyke, kad viskas cia gerai, imete kazkokiu sruogeliy, patonavo. Rezultatas apybaisis bet geresnis. Nesuprantu as tu kirpeju, juk spalvu maisymas turetu buti pirmoji ju pamoka: geltona su rudu=zalia!!!Na ka tuo ir baigesi pazintis su Kestu. Ejau pas Egle is Plauku galerijos, as jai nieko nepasakojau ir nesakiau, kas cia buvo, bet tik i jos kede atsisedus ji pastebejo, kad plaukai zaliuoja... Nueme tai atspalvi, puikiiai nudaze saknis. Bet jau po 5 apsilankymu pas ja pastebejau, kad nesusitvarko su klienciu srautu, be to ji dar ir salono savininke. Zodziu nuejus pas ja ji laksto pirmyn atgal, dazo, kerpa kelias klientes, neskiria tiek demesio kiek reikia. Pradejo tas labai erzinti. Jei susitari 11 val. Kad priims, priima 11.30. Po to tarp lakstymu, tvarko ir tave. Zodziu sugaisti 3-3,5 val!!! O juk laika ir planuojiesi. Be to per skubejima ar issiblaskyma vel nudaze salnis ryzai, nors pries tai nudazydavo puikiai. Tad tokia mano patirtis, gal kam bus idomi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rastė: 17 liepos 2013 - 12:56
QUOTE(Rastė @ 2013 07 17, 14:48)
ankymu pas ja pastebejau, kad nesusitvarko su klienciu srautu, be to ji dar ir salono savininke. Zodziu nuejus pas ja ji laksto pirmyn atgal, dazo, kerpa kelias klientes, neskiria tiek demesio kiek reikia. Pradejo tas labai erzinti. Jei susitari 11 val. Kad priims, priima 11.30. Po to tarp lakstymu, tvarko ir tave. Zodziu sugaisti 3-3,5 val!!! O juk laika ir planuojiesi. Be to per skubejima ar issiblaskyma vel nudaze salnis ryzai, nors pries tai nudazydavo puikiai. Tad tokia mano patirtis, gal kam bus idomi smile.gif

nu beveik visos kirpejos panasiai, jei pvz tu sedi su cheminiu, ar isteptais dazais plaukais tai per ta pusvalandi ji priima dar pora klienciu, juk nesedes ir nekalbes su tavim, jai tai pinigai
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2013 07 18, 05:32)
nu beveik visos kirpejos panasiai, jei pvz tu sedi su cheminiu, ar isteptais dazais plaukais tai per ta pusvalandi ji priima dar pora klienciu, juk nesedes ir nekalbes su tavim, jai tai pinigai

Taip tai taip, bet paskui jau ir neapžioja visko, tai ir gaunasi viena klientė lupta, kita skusta mirksiukas.gif Visų pasaulio pinigų neuždirbsi, dažniausiai žadnost frajera gubit, praranda dalį klienčių per tą gobšumą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 18 liepos 2013 - 07:06
QUOTE(Rastė @ 2013 07 17, 13:48)


Gaila labai, kad jums taip nepasiseke, bet cia ir nuo plauko daug kas priklauso. Nera tokios taisykles, kad geltona + ruda = zalia biggrin.gif Yra taisykle, kad tamsinant nublonduota plauka, kuris aisku yra labai poretas gali yvykt visokiu reakciju ir tam butina det proteino filery, ant kurio laikytusi spalva ir rinktis max 2 tonais tamsesny atspalvy, gal net vienu, nes stipriai griebia kai kurie dazai, pvz. Wella. As abejoju, ar kirpejams truksta profesionalumo, jeigu jusu plauko pigmentas yra per stiprus sviesinimui ir smeliniam atspalviui, tai ir dazo ryzai arba issiplauna po laiko ryzai, ir cia nieko nepadarysi. Priklauso aisku ir kaip namie elgiates su plaukais - su kuo plaunat, skalaujat: vanduo gali turetu didesne koncentracija vario, tai ir pasidengs ryza spalva ant virsaus laikas nuo laiko. Stai kodel pvz. vaziuojant atostogaut kirpejos dazniausiai siulo plaukus perplaut vandeniu buteliuose is parduotuves ir vos vos parugstint actu. Kaip gi kitaip sie kirpejai turetu tiek klientu, jeigu jiems truktu profesionalumo? g.gif
As cia nepiktai, is savo asmenines patirties, kodel po 5 metu sviesinimo, keitimo kirpeju ir eksperimentu namuose persidaziau plaukus tamsiau ir atsiaugineju 4u.gif
Atsakyti
sveikos kokie atsiliepimai apie grozio salono vizion kirpejas ? gal kutri buvot . as buvau pas pedikiuriste tai labai super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepute1 @ 2013 07 20, 15:25)
sveikos kokie atsiliepimai apie grozio salono vizion kirpejas ? gal kutri buvot  . as buvau pas pedikiuriste tai labai super  smile.gif

Nežinau kurios dabar ten dirba, seniau iki remonto kirpausi pas Rositą, bet ji pasigimdė vieną , paskui kitą vaiką. Jos kirpimais buvau patenkinta ir kaina normali. Pradėjo dirbti, bet darbo stilius tai kaip čia pasakius g.gif Užkniso draugių krūvos ir neapžiojimas klienčių. Dažė plaukus, sugadino palaidinę, plepa, skuba. Kirpyklos savininkė buvo lyg tai Neringa, bet kainos pas ją aukštesnės kaip tuo metu eilinėje kirpykloje, Laima dar dirbo - eilinė kirpėja. Dabar pasidarė grožio salonas ,,Vizion" tai nieko nežinau nes nebeeinu. O kuri ten pedikiūristė gera, ir kokia kaina? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 20 liepos 2013 - 17:28