Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

Tai, kad merginos ji siandien man paskambino ir aiskino kaip ji idealiai dirba ir kokia as nedekinga. Isivaizduojat????? Nedekinga!!!!!!????? Juk sumokejau!!!!! Ir pareiske kodel as ne jai o administracijai skambinau. Ryt perderinom laika pas direktore einu. Tikrai nenoriu, kad ji ka taisytu, net ir nesiule ji man nk tik kalti o mane nenuosirdumu ir nedekingumu.
Atsakyti
QUOTE(vika007 @ 2013 08 12, 19:55)
Tai, kad merginos ji siandien man paskambino ir aiskino kaip ji idealiai dirba ir kokia as nedekinga. Isivaizduojat????? Nedekinga!!!!!!????? Juk sumokejau!!!!! Ir pareiske kodel as ne jai o administracijai skambinau. Ryt perderinom laika pas direktore einu. Tikrai nenoriu, kad ji ka taisytu, net ir nesiule ji man nk tik kalti o mane nenuosirdumu ir nedekingumu.


Puolimas- geriausia gynyba. Ja ir naudojasi Gabija g.gif
Atsakyti
QUOTE(vika007 @ 2013 08 12, 20:55)
Tai, kad merginos ji siandien man paskambino ir aiskino kaip ji idealiai dirba ir kokia as nedekinga. Isivaizduojat????? Nedekinga!!!!!!????? Juk sumokejau!!!!! Ir pareiske kodel as ne jai o administracijai skambinau. Ryt perderinom laika pas direktore einu. Tikrai nenoriu, kad ji ka taisytu, net ir nesiule ji man nk tik kalti o mane nenuosirdumu ir nedekingumu.

o siaube,ka ta merga (kitaip nepavadinsi) sau leidzia..jau itikejusi,kad tobula ji kirpeja lotuliukas.gif pasakykite direktorei,kad su tokiomis darbuotojomis ilgai negyvuos ta ju salonas rolleyes.gif
Atsakyti
Tai vat jau maniau nebevaziuoti pas direktore po pokalbio,bet kai gerai permasciau kodel as jau turiu nusileisti blink.gif

Prasiau spalvos tokios ir parodziau sita foto:

user posted image

Gavau tokia kambario apsvietime:

user posted image
Ir tokia prie besileidziancios saules kai ciut raudonuma apsvietimas meta:

user posted image

Bet bendras vaizdas ir jausmas kaip toji tamsesne foto kambary. Plius nuejau jau sviesiais medaus spalvos plaukais su nuaugusiom saknim. Tai ji paskambinusi teisinasi,kad nenorejo pakenkti plaukui ir per kelis kartus butumem pasieke rezultata. Nu bet atleiskit ne juodais plaukais nuejau. Labiausiai mane papiktino, jog net nemano zmogus eiti i kompromisa. Sako jog as nesupratau kaip ji gerai padare ir kiek nuosirdaus darbo idejo o as to neivertinu. Plius kaip anskciau rasiau tas piktas veidas ir naglas kalbejimas ismuse is veziu kirpimo metu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vika007: 13 rugpjūčio 2013 - 13:32
nuoširdumas per kraštus išsiliejo. doh.gif lotuliukas.gif

Realiai tokio lygio salone, neturėtų dirbti tokios kultūros darbuotojai...


Kaip man pvz nepatiko Eglė iš Plaukų galerijos. Aišku ji savininkė ir gali gal tai sau leisti. Šiuo metu ji atostogauja. Pasiskambinau pasiteirauti kokios maždaug kainos ir kada galėčiau užsirašyt. Tai vietoj to, kad atsakytų į klausimą, atsakė: "Šiuo metu man atostogos ir nenoriu kalbėt ir galvot apskritai apie darbą. Pasiskambinkit nuo 16dienos, kai grįšiu į darbą" ir ar padėjo mob arba nutrūko ryšys... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2013 08 13, 15:46)
nuoširdumas per kraštus išsiliejo.  doh.gif  lotuliukas.gif

Realiai tokio lygio salone, neturėtų dirbti tokios kultūros darbuotojai...
Kaip man pvz nepatiko Eglė iš Plaukų galerijos. Aišku ji savininkė ir gali gal tai sau leisti. Šiuo metu ji atostogauja. Pasiskambinau pasiteirauti kokios maždaug kainos ir kada galėčiau užsirašyt. Tai vietoj to, kad atsakytų į klausimą, atsakė: "Šiuo metu man atostogos ir nenoriu kalbėt ir galvot apskritai apie darbą. Pasiskambinkit nuo 16dienos, kai grįšiu į darbą" ir ar padėjo mob arba nutrūko ryšys...  doh.gif

Nu nieko sau. As jai pries uzsirasant pas Gabija irgi skambinau ji man irgi sake, kad atostogose
Atsakyti
QUOTE(vika007 @ 2013 08 13, 15:14)
Nu nieko sau. As jai pries uzsirasant pas Gabija irgi skambinau ji man irgi sake, kad atostogose


tai va aš galvojau ir pas Gabiją gal eit, bet po jūsų pasisakymo, užsirašiau pas kitą kirpėją. Tikiuosi nereikės nusivilt. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2013 08 13, 14:46)

Realiai tokio lygio salone, neturėtų dirbti tokios kultūros darbuotojai...
Kaip man pvz nepatiko Eglė iš Plaukų galerijos. Aišku ji savininkė ir gali gal tai sau leisti. Šiuo metu ji atostogauja. Pasiskambinau pasiteirauti kokios maždaug kainos ir kada galėčiau užsirašyt. Tai vietoj to, kad atsakytų į klausimą, atsakė: "Šiuo metu man atostogos ir nenoriu kalbėt ir galvot apskritai apie darbą. Pasiskambinkit nuo 16dienos, kai grįšiu į darbą" ir ar padėjo mob arba nutrūko ryšys...  doh.gif



siaubas, o dar galvojau pas ja eiti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vika007 @ 2013 08 13, 13:23)
Tai vat jau maniau nebevaziuoti pas direktore po pokalbio,bet kai gerai permasciau kodel as jau turiu nusileisti  blink.gif

Prasiau spalvos tokios ir parodziau sita foto:

user posted image

Gavau tokia kambario apsvietime:

user posted image
Ir tokia prie besileidziancios saules kai ciut raudonuma apsvietimas meta:

user posted image

Bet bendras vaizdas ir jausmas kaip toji tamsesne foto kambary. Plius nuejau jau sviesiais medaus spalvos plaukais su nuaugusiom saknim. Tai ji paskambinusi teisinasi,kad nenorejo pakenkti plaukui ir per kelis kartus butumem pasieke rezultata. Nu bet atleiskit ne juodais plaukais nuejau. Labiausiai mane papiktino, jog net nemano zmogus eiti i kompromisa. Sako jog as nesupratau kaip ji gerai padare ir kiek nuosirdaus darbo idejo o as to neivertinu. Plius kaip anskciau rasiau tas piktas veidas ir naglas kalbejimas ismuse is veziu kirpimo metu



Tiesiog spalva kaip Dainos Bosas schmoll.gif

Papildyta:
Tai dabar galutinai įsitikinau, kad kirpėjos prisiskaitę Supermamos forumo p...ėja kuri kaip išmano. Nes jau tiek pagyrų gavus, galima pradėti elgtis kaip noriu. g.gif
Atsakyti
Istorijos atomazga. Siandien turejau eiti pokalbiui pas direktore. Bet pati direktore man paskambino anksciau ir pasake, kad pasikalbejo su Gabija ir pasviesins mano plaukus. Tai imete daug sruogu ir vaizdu esu dabar labai patenkinta. Tik ne itin smagu buvo eiti tokiu keliu
Atsakyti
QUOTE(vika007 @ 2013 08 13, 22:18)
Tik ne itin smagu buvo eiti tokiu keliu



O as manau, kad tu saunuole, kad neuzmetei visko, turi pasimokinti, kad reikia nors biski klausyti klientu noru ir pagarbos jam biski 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vika007 @ 2013 08 13, 23:18)
Istorijos atomazga. Siandien turejau eiti pokalbiui pas direktore. Bet pati direktore man paskambino anksciau ir pasake, kad pasikalbejo su Gabija ir pasviesins mano plaukus. Tai imete daug sruogu ir vaizdu esu dabar labai patenkinta.  Tik ne itin smagu buvo eiti tokiu keliu

pasirodykit dabar
Atsakyti