Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

[quote=comep,2013 08 27, 21:34]
na va, ir vel konkrecios info nera.. savo poste prasiau tel.nr. o jus klausiate ar turiu biggrin.gif
del adreso ir vel... maps.lt rodo pastata salia Sauletekio, taciau pagal numeravima lyginis skaicius lyg yra priesingoje kelio puseje..
nesuprantu kodel taip malate atsakymus, jei jau atvirai mirksiukas.gif
aciu vistiek, prasysim pas google mirksiukas.gif
[/qtuote]

Ji dirba priešais Saulėtekį, naujuose daugiauakščiuose, tam pirmame nuo profesinės, kur apačioje parduotuvės yra. Salonas randasi iš kart už stomatologinio kabineto 4u.gif
Atsakyti
As pas kirpeja Jolanta kerppuos Kalnieciuose ir Sanciuose. Ji dabar karstas zirkles nusipirko, tai va bandysiu ziuret, kaip po triju kirpimu plauaki pasikeis:)
Atsakyti
Pavalkatavus pas Kestuti, griztu pas Ina. Jau rasiau, kad paskutinis kartas pas ji mane nuvyle, nieko nesugalvojus uzsirasiau pas Ina. Pirma karta pas ja dazysiu. Kolege pas ja seniai dazosi (seniau as nedazydavau is viso) - ji sruogomis kaip ir as. Spalva atitaikyta puikiai, laiko gerai. Kirpimai Inos man patinka, visada isklauso ko nori ir nepaleidzia savivales i darba.
Atsakyti
QUOTE(Corleone @ 2013 08 28, 20:07)
Einu pas Rasa, dirba grozio salone '' Vinge '' ( Baltu pr ) . Labai faina, graziai apkerpa, silto bendravimo ir ima nedaug smile.gif .

o kiek tas nedaug, jus ten kerpates, ar Ir dazot, ar ilgi plaukai, kiek reikia moketi, kokiomis priemonemis dirba? 4u.gif
Atsakyti
Antra kart sioj temoj ateinu pagirti Dainoros is Junora. Sian vel apsilankiau pas ja ir likau labai patenkinta. Ombre temoj yra placiau ir su foto reportazu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2013 09 07, 00:32)
Pavalkatavus pas Kestuti, griztu pas Ina. Jau rasiau, kad paskutinis kartas pas ji mane nuvyle, nieko nesugalvojus uzsirasiau pas Ina. Pirma karta pas ja dazysiu. Kolege pas ja seniai dazosi (seniau as nedazydavau is viso) - ji sruogomis kaip ir as. Spalva atitaikyta puikiai, laiko gerai. Kirpimai Inos man patinka, visada isklauso ko nori ir nepaleidzia savivales i darba.

Kokia Ina? 4u.gif (bandžiau surast per SM paiešką, tai per trumpas vardas smile.gif)

O aš Kęstučiu irgi šiek tiek nusivylus... Lankausi vien tik pas jį apie porą metų, bet paskutinius kelis kartus esu nusivylusi, nes nenukirpo gerai išsišakojusių galiukų. Po priešpaskutiniu karto, paskutinį ypatingai akcentavau, kad sužiūrėt VISUS išsišakojimus, bet išvaikščiojau tik du mėn ir plaukai jau baisūs, galai nušiurę, spalvą taip pat reikia gaivint. Plaukų priežiūroj ir gyvenimo būde lyg ir niekas nepasikeitė.
Gal ir normalu vaikščiot kas du mėn, bet mano plaukai visai paprasti, be kirpčiukų, žemiau pečių juostos, tai išvaikščiodavau po 4 mėn gražiais plaukais. O kas du mėn mokėt eit ir mokėt po 200Lt tai brangu... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cosette: 09 rugsėjo 2013 - 06:14
QUOTE(someday... @ 2013 09 07, 18:34)
Antra kart sioj temoj ateinu pagirti Dainoros is Junora. Sian vel apsilankiau pas ja ir likau labai patenkinta. Ombre temoj yra placiau ir su foto reportazu biggrin.gif

Labai gaila kad jau nera nuotraukytes verysad.gif Kiek suprantu jusu ir neilgi plaukai ir dazet ombre stilium mane ir labai domina ar graziai gautusi ant trumpseniu zemiau peciu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 09 rugsėjo 2013 - 07:08
Noriu paklausti,temos neseku.Daug pagyru girdejau apie kirpeja Roberta Kaune,gal žinote salono pavadinima,kuriame dirba blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2013 09 09, 08:07)
Labai gaila kad jau nera nuotraukytes  verysad.gif Kiek suprantu jusu ir neilgi plaukai ir dazet ombre stilium mane ir labai domina ar graziai gautusi ant trumpseniu zemiau peciu  g.gif

Nzn kodel dingo, bet vėl ikelciau ten pat 4u.gif
Atsakyti
Gal kas jau lankėtės Ditės grožio namuose Prismoje? Norėčiau Matrix dažus išbandyti, tai galvoju ar verta ten eiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2013 09 09, 06:12)
Kokia Ina?  4u.gif (bandžiau surast per SM paiešką, tai per trumpas vardas smile.gif)
...

Ina, dirbanti Baidyje. Pas ja lankausi su pertraukomis gal 6 metus galvoju g.gif Man patinka jos kirpimas, poziuris i plaukus - tausoti, nedarysi nesamoniu, kurios tau netinka, arba norai, kurie nesigaus realiai. Proceso metu pakoreguoja, kad tiktu tavo veidui, tavo iprociams. Paklausia, kaip formuoji plaukus, kiek laiko skiri, kaip daznai plauni. Daziusi nesu, todel nezinau kas realiai gausis ir ar dazys is viso biggrin.gif Nes viena karta norejau dazymo grynai baltomis sruogomis- pasake, kad nesigaus ant mano tamsiu plauku, geriau ir nebandyti biggrin.gif
Atsakyti
Atėjau pagirti savo kirpėjos - Liuba, kuri dirba Užliedžiuose thumbup.gif , šalia Kauno, kokie 3Km. Kas su savo mašina, tai tikrai verta biggrin.gif. Šiandien mane kirpo - esu be proto patenkinta, dar niekas gyvenime nebuvo niekada taip manęs apkirpęs biggrin.gif!! Ir beje, pas ją praeitą mėn dariausi vestuvinę šukuoseną - padarė tobulai biggrin.gif, ir, beje, tikrai labai pigiai thumbup.gif thumbup.gif .
Liuba, grožio salonas "Ibela", Užliedžiai, Ledos g. 27D
Atsakyti