Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas - 2

Boružėlių gimtadieniui:
http://sphotos-b.ak....203139755_n.jpg
Atsakyti
ar ziurit vaikystes miesta per LNK? ten vis ideju geru, pvz siandien tik apie piratu svente rode ax.gif
Atsakyti
Ratų, Minės gimtadieniai:
http://blog.easyfoto...ategory/idejos/
Atsakyti
Bishki musu priesh metus buvusio 2-ojo gimtadienio stalo foto:

user posted image

aprashymas chia
4u.gif
Atsakyti
3-iasis gimtadienis

Gimtadienio tema buvo velgi Filmukas, tik shi kart "Masha ir lokys" wink.gif

beje dekinga tema, nes rusu kalba galima rasti kruva ivairiausiu foto internete wink.gif

Stalas:
1. Saldumynai: Tortas - aishku abu pagrindiniai personazhai Masha ir Lokys, musu megstama zhele, ivairiai patiekta (ledu taurese, kurios apcukruotos spalvotu cukrumi ), zhele apelsine, zhele formeles ant sausainiu, vaisiu ir saldainiu asorti, sausainukai, grybuku mishkas ir pan wink.gif
2. Uzhkandziai: ivairus sumushtiniai daryti ivairiu formu (naudojau sausainiu formeles) vaikam labai skanu buvo valgyti shirdutes, zuikius, vishchiukus gelytes ir pan biggrin.gif, mesyte skrudinta aliejuje ir aishku mishraines, kurios tik suaugusiems biggrin.gif

user posted image
daugiau apie gimtadieni chia
4u.gif
Atsakyti
mamytes, reikia pagalbos rolleyes.gif sakykit gal kuri zinot kur butu galima isigyti sventines atributikos(puodeliai, lekstutes, stalo papuosimai ir t.t.) su hello kitty???nes dukrytes 3 gimtadienio tema butent tokia..ir kiek visur ieskau internete na nieko nerandu doh.gif doh.gif
Atsakyti
X-iuke, kaip grazu wub.gif simpatiski eziukai bigsmile.gif sumustinukai su veidukais , kaip kempiniukai thumbup.gif

inetukea, jei nerasite niekur pirkti, nebent paciai meginti atspauzdinti is nemokamu maketu ka siulo ax.gif puodukus paprastus galite apklijuoti su maketuku ax.gif tik su lekstutemis, servetelemis jau sunkiau neis.
hello kitty
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 25 vasario 2013 - 19:29
o ar yra koks tinklapis kur butu galima jau gatavai atsispausdinti maketus? blush2.gif
Atsakyti
tirkai yra visko pirkti su Hello kityy ir pas mus LT- net mūsų varganoj Marijampolės balionų šalis užsivežusi atributikos su hello kitty biggrin.gif nros aš visus atributus parsisiunčiau iš www.svenciumiestas.lt -pasieiškokit, nes pas mane stringa internetas... jau ir šį laiškeį rašau antrą kartą doh.gif

mišinį keksui, valgomos ten kažkokios gumos, vafliukus siųsiesiu iš www.assorti.lt 4u.gif ten yra ir splavinimo rinkinukai, kuriuos jau parsisiunčiau- bud dovanų mergaitėms, ir vienkartiniai nosinukai su hello kitty....


o visa kita darome patys su tėveliu thumbup.gif thumbup.gif

nenaudosiu Jūsų įdėtų keksiukų - katinukų popierėlių- turiu gražius ružavus kekskiukų popierėlius, priklijuosim po uodegėlę nuo tų įmestųjų maketukų ir realią hello kitty galvytę thumbup.gif

o aš turiu prašymą vilnietėms, kaunietėms- gal galit kuri nupirkti saldainiukų, tokių kaip ale akmenukų, rutuliukų, kad būtų raudonų ir ružavų spalvyčių? blush2.gif supilsiu juos į stiklinį indą nuo kitokių saldainių ir uždėsim etiketę thumbup.gif thumbup.gif
pas mus nėra tokių sadainiukų... o jų būna visuoes didžiuosiuose PC tuose praėjimuose pirkti... gal ne tik... nežinau blush2.gif
Papildyta:
o tu, egzotikaaa, čia įmeti tik nuordą į googlą, kad pačios mamytės pasieiškotų biggrin.gif ar kažką daugiau?, nees man dažnai tavo nuorodos rodo tik googlą biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
zinokit paskyriau keleta valandu atkakliam ieskojimui ir radau ko ieskojau su hello kitty, ir darysiu pati dar daug ka atsispausdinsiu pasikoreguosiu ka reikes, pakarpysiu priklijuosiu ir bus manau ciki piki biggrin.gif dar turiu laiko iki gimtadienio beveik menesi laiko, tad galesiu sau ramiai kurti dukrytei svente wub.gif
aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 02 25, 18:28)
o tu, egzotikaaa, čia įmeti tik nuordą į googlą, kad pačios mamytės pasieiškotų biggrin.gif  ar kažką daugiau?, nees man  dažnai tavo nuorodos rodo tik googlą biggrin.gif  biggrin.gif


blush2.gif geras, negi neordo nuorodu kurias ikeliu per google, kitos mamos tai kaip suprantu mato, nes ten tas kitas nuorodas atsidarius daug ideju, as kiekvienai tai neimsiu rinkti biggrin.gif
o tai tau tuscia google langa rodo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 25 vasario 2013 - 22:22
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 25, 23:22)
blush2.gif geras, negi neordo nuorodu kurias ikeliu per google, kitos mamos  tai kaip suprantu mato, nes ten tas kitas nuorodas atsidarius daug ideju, as kiekvienai tai neimsiu rinkti  biggrin.gif
o tai tau tuscia google langa rodo?



na, ne visada- kartais rodo visus paveiklsiukus,- specialiai atkreipiu dėmesį, ką tu ten įrašai beieškodama angliškai, bet kartias įmeta mane tik į google langą , kaip ir su paskutiniąja nuoroda- na, aš tiesiog pagalvoju, kad tavo potekstė- susiprask , mamyte, ir pati susirask per visagalį googlą biggrin.gif

ar tu, egzotikaa, ne iš Vilniuas ar Kauno, Klaipėdos? negalėtum man nupirkti tų raudonų bei ružavų žirniukų? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 25 vasario 2013 - 23:09