Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas - 2

Labai graži šventė, bet va man Vaikų šventėse nepriimtini šampano buteliai ir nesvarbu, kad vaikiški
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 14, 11:20)
Labai graži šventė, bet va man Vaikų šventėse nepriimtini šampano buteliai ir nesvarbu, kad vaikiški


Man asmeniškai lygiai taip pat. Bet juk galima atsirinkti, kas kam yra priimtina:)
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2013 04 14, 12:09)
Man asmeniškai lygiai taip pat. Bet juk galima atsirinkti, kas kam yra priimtina:)

sutinku, tik pasakiau savo nuomone ir tiek, jei kam priimtina ir tinka tai ok wink.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 14, 11:20)
Labai graži šventė, bet va man Vaikų šventėse nepriimtini šampano buteliai ir nesvarbu, kad vaikiški

Aciu.
Man vaiku sventes nepriimtinos su alkoholiu (nesvarbu kad dalyvauja tevai ir kita syk ju net daugiau nei vaiku smile.gif ). Bet vaikisko sampano madas kaip ir tortu temas bei kitus, kartais realiai net gal kvailokus atributus biggrin.gif, diktuoja to laiko "baliu" mados, draugai, darzelio mados. Man asmeniskai juokinga kai 1m proga, kai jis pats dar nelabai is vis supranta, organizuojamos TOKIOS sventes, kad ... bet kiekvienam savo.
Sis akcentas buvo pacios dukrytes pageidavimas, nes ji ragavo darzelyje per kazkurio vaiko gimtadieni ir apie tai kalbejo pusmeti doh.gif biggrin.gif galvojau pamirs, bet ne biggrin.gif vadinas jai tai buvo svarbu smile.gif tiesiog as ji suasmeninau padarydama vardini.
Realiai manau tai poziurio reikalas, as tuo klausimu liberali smile.gif i sampana ziuriu ne kaip i alkoholi, bet kaip i sventes iskilminga akcenta (jis pas mus saunamas tik gimtadieniu ir nauju metu proga). Todel ir vaikams gal taip idomu, be to limonado jie nevartoja tai cia irgi buvo tas WAU smile.gif

Siaip kalbant bendrai ir apie svenciu organizavima manau daug kas priklauso nuo poziurio-vieniems kai kas visai nesuprantama, kitiems labai priimtina - ir viskas cia puiku, nes juk visis skirtingi, vieni is kitu galim pasisemti puikiu ideju, pasikoreguoti pagal save ir panaudoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 14 balandžio 2013 - 16:48
QUOTE(ramune.v @ 2013 04 14, 14:43)
Siaip kalbant bendrai ir apie svenciu organizavima manau daug kas priklauso nuo poziurio-vieniems kai kas visai nesuprantama, kitiems labai priimtina - ir viskas cia puiku, nes juk visis skirtingi, vieni is kitu galim pasisemti puikiu ideju, pasikoreguoti pagal save ir panaudoti smile.gif


labai gerai pasakyta, gi ir cia skaitydamos temas, atsirenkame kas kam grazu, vienam tas, ,itam tai visai negarzu rolleyes.gif

grazus vaisiu stalas - saunuole 4u.gif
Atsakyti
Nuostabiu ideju prasom piratu sventei
http://www.lnk.lt/vi...esta-2013-02-23
Atsakyti
Nemokami kepureliu maketai cia
boruzeliu tema
cirko
piratu
safario
fejos
Atsakyti
Sveikos mamytės, kaip šaunu, kad atradau šią temą, pasisėmiau tikrai nemažai idėjų savo dukrytės 5- tajam gimtadieniui smile.gif Mūsų šventės tema bus Minė ir jos draugai, kadangi šventė vyks kitą savaitgalį tad po jos pažadu parodyti ką pavyko sumeistrauti ir man smile.gif

Kam aktuali Minės tema įdedu kelias nuorodėles idėjoms MINĖS TEMA MINĖS TEMA 2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zanetuk@s: 19 balandžio 2013 - 08:33
na stai, prabego ir musu Boruzeliu svente wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Torta dariau pati pirma karta bigsmile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

salotos 'SAULEGRAZA'
user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

LAUKTUVES
user posted image

user posted image

pries zaidima
user posted image
po (tik gelyciu dar daugiau, bet foto nera be vaiku blush2.gif )
user posted image

Papildyta:
sumustinukai su lydytu sureliu

user posted image
Papildyta:
jei kam reikia maketuku, parasykite i az savo el pasto adresa -atsiusiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 24 balandžio 2013 - 22:24
nemokamas KEPURYTES MAKETAS
savo kepuryte dariau pati, ant kepurytes apjuosiau raudona lapa ir apklijavau atspauzditomis boruzelemis. o virsuje mazas pop- pomas smile.gif

kaip daryti pomsus


http://www.fun-stuff...ecorations.html ]maketukai kuriu nepanaudojau, gal kam tiks[/URL]

dezuciu tortas

maketai as emiau dauguma is cia juos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 24 balandžio 2013 - 22:53
Sveiki, labai grazios visu sventes wub.gif.
Dabar labai mane domina paskutinio gimtadienio-boruzeliu sventes TORTAS, mamyte padirbejo super thumbup.gif , gal galima recepta, ir labai domina is ko glaju daret ? g.gif smile.gif
Atsakyti
Egzotika blink.gif thumbup.gif padirbėta iš širdies labai labai gražu.
Jaučiu, kad dičkės tema bus princesė, nes dabar vis kalba aš prinsecė tėtis princas doh.gif o aš galvojau gal daryt cirką, nuvest vaikus į cirką ir po to namie ką sugalvot, na bus matyt
Atsakyti