Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas - 2

QUOTE(Būtybė* @ 2013 08 12, 16:57)
Sveikos. Dėkoju visoms kartu ir kiekvienai atskirai už tiek daug nuostabių idėjų.  wub.gif Noriu sūnaus 4-ąjam gimtadieniui iškepti tortuką, visą pusdienį laužau galvą, ką galima būtų tokio lengvo, ne per saldaus, be visokių įkyrių pertepimų padaryti? Kokius tortukus jūs savo vaikų gimtadieniams kepate?



as va ketinu si gaminti mazylei http://shirshiulizda...-persikais.html

gali paieskot siam puslapyje yra ir kitu geru receptu
Atsakyti
Pica smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2013 08 06, 10:58)
Aciu Blondi13 uz idejas ir kaip sakiau bandom pasirodyt tikiuos nebus labai dideles foto  blush2.gif



Labai grazu! O kur pirkote visus papuosimus futbolo tema, ir tortas?
Atsakyti
QUOTE(reda 4 @ 2013 08 15, 07:18)
Labai grazu! O kur pirkote visus papuosimus futbolo tema, ir tortas?

Aciukas 4u.gif parduotuvei pirkom papuosimus,siaudelius ir smeigtukus gaminaus pati,o torta dare tetis,kepem rafaelo svajone,neliko nei gabaliuko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bendzia: 16 rugpjūčio 2013 - 15:39
O gal Kaune yra atskira parduotuve kur galima butu rast ivairiu puosybu sventems?
Atsakyti
Merginos, tik nesijuokit iš manęs, bet aš jau pradedu kurpti idėjas dukros 4-am gimtadieniui- snaigių, besmegenių, angeliukų, eglučių tema.... jau prisižiūrėjau visokių gražių idėjų.... saldus stalas, kaip visuomet bus perkrautas... o bendram stalui radau pavyzdėlių, kaip pateikti pvz mėsytę į eglutės formos lėkštę. tad norėjau paklausti, gal kas matėte, ar bent jau prieš kalėdiniu laikotarpiu, būna pirkti lėkštučių, kad ir vienkartinių eglutės formos?


ir dar.... gal turite kokių nors ,,baltų" maisto idėjų bendram vaišių stalui? iš mini picukių galima sulipdyti besmegenukus, iš kiaušinių..... mėsytę sudėliočiau eglutės forma ant lėkštutės, dar mačiau idėją, kad tokie tarsi sušiai sudėlioti į eglutės formos bokštą.... bet pas mus nelabai kas juos mėgsta... ką būtų galima sugalvoti vietoj jų?- kokias mini vieno kąsnio apvalias užkandėles?
karštam galvoju kokius nors vištienos kukulius baltame padaže- gal žinot kokį skanų receptuką ?

kam dar šaus kokių ,,baltų" idėjų- labai lauksiu, kol dar turiu laiko...
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 08 20, 23:03)
dukros 4-am gimtadieniui- snaigių, besmegenių, angeliukų, eglučių tema....
kam dar šaus kokių ,,baltų" idėjų- labai lauksiu, kol dar turiu laiko...

Man labai tiktų šie (foto gal jau buvo, bet prisiminkim prie temos):
user posted image
user posted image
Na ir šie,kazkaip visai "žiemiškai"
user posted image
Atsakyti
Lėkštučių būna tikrai pirkt eglutės formų. Jei taip iš anksto ruošiantis,galima iš ebay užsisakyti papuošimų,kinai visko prigamina.
Užkandis
Pingvinai
idejos ivairios
rafaelo saldainiai sniego kamuoliukai
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2013 08 21, 08:01)
Man labai tiktų šie (foto gal jau buvo, bet prisiminkim prie temos):
http://images52.fotk...414777_n-vi.jpg



dėkoju už pasiūlymus 4u.gif . Eglutes jau buvau mačiusi ax.gif . tokių gražių braškių toms kepurėlėms gruodžio mėnesį manau tikrai neturėsiu ax.gif - čia geriau tiems, kas švenčia žiemišką gimtadienį vasarą biggrin.gif o trečias variantas - nelabai suprantu- ten į išskobtas bandeles kažkas pridėta- tokios kaip mišrainės, ar kažkas panašaus...
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 08 21, 08:51)
  o trečias variantas - nelabai suprantu- ten į išskobtas  bandeles kažkas pridėta- tokios kaip mišrainės, ar kažkas panašaus...

Braskiu manau tikrai rasit, bet jos bus olandiskos..na ne labai sus skoniu 4u.gif
O treciajam variante, isskaptuoti bulkute, ten deti kumpio, zalumynu ir imusti kaiusini,tada deti i orkaite ir iskepti,toks gaunas uzkandis. Na man kazkaip jis su ziema asocijuojasi. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(blondi13 @ 2013 08 21, 09:30)
Lėkštučių būna tikrai pirkt eglutės formų. Jei taip iš anksto ruošiantis,galima iš ebay užsisakyti papuošimų,kinai visko prigamina.
Užkandis
Pingvinai
idejos ivairios
rafaelo saldainiai sniego kamuoliukai


labai dėkoju už idėjas thumbup.gif 4u.gif
pingvinukų nuorodos neatidaro ax.gif , bet man atrodo, esu juos mačiusi- iš alyvuogių ar ne? daugokai darbo blush2.gif ... manau nedarysiu... nebent kokius pora papuošimui...
vaišių eglutės- labai fainos idėjos.... prismaigstei į morką smeigtukų ir verk ką tik panorėjęs thumbup.gif

o rafaello kamuoliukuas- jau vakar įsirašiau į sąrašą thumbup.gif

radau vakar ir besmegenių idėjų thumbup.gif
https://www.google.l...t...366&bih=644
tik daug kur sunku suprasti iš ko ir kaip pagaminta...

Papildyta:
dar nusižiūrėsiu iš pernai metų draugės mergaitės gimtadienio idėją- balti ,,pilvoti" buteliukai- paversti besmegeniais thumbup.gif

Papildyta:
Reikėtų dar pasiimti tas kamuoliukų idėjas, kur čia darė neperseniausiai viena mamytė ir sunerti ant pagaliukų po -2 ar 3, įsmeigti, akytes, nosį...

Papildyta:
dar sugalovjau- galima užtepti kokius nors talerius su balta užtepėle ir išdėlioti linskmą besmegenio veiduką...

na, dar norėčiau kokių nors tų į suši panašių užkandėlių, kad jas sudėti kūgio forma, kaip eglutę ir beveik jau čia man užtektų tų idėjų... vėl visko neaprėpsiu, kaip visuomet doh.gif biggrin.gif

o gal kas pastoviai ar karts nuo karto ką nors užsisakote iš e-bay? aš ten nelabai moku apsipirkinėti blush2.gif nors šiam gimtadieniui noriu išsisukti su minimaliomis išlaidomis biggrin.gif - dengsiu vsiką balta ir bus žiemos tema... prinersiu, prikarpysiu... thumbup.gif

taurių kraštus padarysiu ,,šerkšnuotus"... galima kuo puikiausiai naudoti ir baltus vienkartinisu puodelius užklijavus besmegenio veidelį...

oi, panašu, kad ir vėl nusimato daug pasiruošimo biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 21 rugpjūčio 2013 - 09:40
QUOTE(sidrulka @ 2013 08 21, 10:38)
oi, panašu, kad ir vėl nusimato daug pasiruošimo biggrin.gif  doh.gif


sidrulka - tu kaip visad viskam is anskto pasiruosi 4u.gif
Cia kinieciu nuorodele. Yra daug idomiu minciu, ideju ziemiska tema, panarsyk, gal ka rasi idejos Prekes atsiuncia mazdaug menesio begyje ax.gif
Atsakyti