Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas - 2

QUOTE(sidrulka @ 2013 02 02, 12:12)


nors pvz mūsų tėvelis būna būtent tas pats stabdis, kuris nieko nedaro biggrin.gif  doh.gif  blush2.gif

nu manasis tai nesuprastu jei dar as cia prigalvociau kazka meistraut,kurt ir pan, na zaidima koki tai jo, bet ir tai kai namie darom, vietos nera, tai gerai ir be zaidimu, as tuo dziaugiuos tik biggrin.gif o pati ir nenoreciau kad dar reiktu ten man nuejus kazka terliotis per daug blush2.gif bet kiekvienas zinom savo svecius ir kas jiems nepatinka, svarbu nepadaryt to kas zinai kad jiems nepatiktu, nes tokiu atveju jau tie ir sveciai gali nenoret kita karta ateiti o pats jaustaisi nusivyles kad tik tau buvo smagu rolleyes.gif vasara tai smagu sventes kad galima kokius batutus isnuomot, baseina vaikams prileist ir pan, vaikai linksminasi, tevai ilsisi, visi laimingi lotuliukas.gif

nu bet tema ne apie tai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2013 02 02, 12:29)
nu manasis tai nesuprastu jei dar as cia prigalvociau kazka meistraut,kurt ir pan, na zaidima koki tai jo, bet ir tai kai namie darom, vietos nera, tai gerai ir be zaidimu, as tuo dziaugiuos tik  biggrin.gif  o pati ir nenoreciau kad dar reiktu ten man nuejus kazka terliotis per daug  blush2.gif  bet kiekvienas zinom savo svecius ir kas jiems nepatinka, svarbu nepadaryt to kas zinai kad jiems nepatiktu, nes tokiu atveju jau tie ir sveciai gali nenoret kita karta ateiti o pats jaustaisi nusivyles kad tik tau buvo smagu  rolleyes.gif vasara tai smagu sventes kad galima kokius batutus isnuomot, baseina vaikams prileist ir pan, vaikai linksminasi, tevai ilsisi, visi laimingi   lotuliukas.gif

nu bet tema ne apie tai  4u.gif



na, taip, kas kam drinks_cheers.gif

aš jau dvi dienas ginčijausi su Rugilės forumo mamytėmis, kad reikia užiimsti su vaikais darbeliais..... deja, bet dauguma prieš tai doh.gif na, bet nesiplėsiu... kas kaip nori, tas taip ugdo savo vaikus.... koks mano reikalas....mano reikalas - savi vaikai thumbup.gif aš už vaikų kūrybišką lavinimą kiek tik įmanoma thumbup.gif ir man patinka terliotis, kai matau šypseną savo dukrų veiduose thumbup.gif

o kai vat per šventes pateiki tokio kažką nepaprasto, tai iš tiesų svečiai būna savotiškai nustebę- arba nenori nieko daryti, nes taip nėra įpratę, arba kaip tik užsidega biggrin.gif visiems neįtiksi.... bet galim juk ir atsipalaiduoti, prisiminti vaikystę biggrin.gif
nu man pvz nepatinka, kai seneliai, nenori parašyti palinkėjimo anūkėms- ne gi čia taip jau sunku kažką parašyti paprastai, savais žodžiais.... juk anūkei liktų ilga atmintis... bet panašu, kad nuo šiemet jau nebebus anūkėms linkėjimų - jau daugiau ,,nebeprievartausim" senelių biggrin.gif
arba močiutė padovanoja tuščią grojančią atvirutę- ale nežino , kur čia ką rašyti biggrin.gif

beje, nusipirkau knygelę ,,žaidimai su balionais"- tai jei kam kada reiėks kokių idėjų - galėsiu pasidalinti, tik dar pati jos neišstudijavau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 02 vasario 2013 - 11:51
QUOTE(sidrulka @ 2013 02 02, 09:48)
beje, nusipirkau knygelę ,,žaidimai su balionais"- tai jei kam kada reiėks kokių idėjų - galėsiu pasidalinti, tik dar pati jos neišstudijavau ax.gif


ax.gif perfotkink ir ikelk cia, arba i zaidimu tema , labiau butu aidimu temai , cia nuoroa idek

4u.gif ir stenkimes rasyti sia tema, taupykime savo ir kitu laika, nes kai skaitai tema ir nzinuciu ne i tema, o laiko mazai - nelabai smagu buna biggrin.gif bet cia nededikuoju kazkam asmeniskai, visiems 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 02 vasario 2013 - 11:54
QUOTE(sidrulka @ 2013 02 02, 12:48)

arba močiutė padovanoja tuščią grojančią atvirutę- ale nežino , kur čia ką rašyti biggrin.gif



biggrin.gif kai as sakau padovanojama kad kitam perdovanot jei jau neparaso nei kam nei nuo ko galu gale, biggrin.gif
Atsakyti
Yra juk man atrodo bendra kazkokia gimtadieniu tema, manau ten butu galima ir pliurpti ruosiantis siai sventei g.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 02 02, 12:05)
Yra juk man atrodo bendra kazkokia gimtadieniu tema, manau ten butu galima ir pliurpti ruosiantis siai sventei  g.gif  wink.gif


taip yra, prasau pliurtpti biggrin.gif CIA
O cia diskutuojame tik apie maista, stalo puosima, serviravima 4u.gif

beja, maximoje yra dabar medinukiu klijuojamu boruzeliu. gal kam reikia boruzeliu temai gimtadieniui ax.gif laukiame nuolaidos, nes cia uzvesta valentino dienai, prie tu visu papuosimu, pakelis 4 lt atrodo , tai turetu buti dar manau ir nuolaida kazkada ax.gif pati neciupinejau dar, vyras siandiena pasake bigsmile.gif

sumustinis boruzele wub.gif
user posted image

Boruzeles is chupa chups saldainiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 02 vasario 2013 - 14:34
Sveikos, mamos, gal kas pagelbes 4u.gif Gal kuri uzmatete kokiu ideju princu ir princesiu tema? O gal siaip turit idomiu minciu "ant kelio uzvest" ax.gif Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 02 04, 18:41)
Sveikos, mamos, gal kas pagelbes 4u.gif Gal kuri uzmatete kokiu ideju princu ir princesiu tema? O gal siaip turit idomiu minciu "ant kelio uzvest" ax.gif Buciau labai dekinga 4u.gif



ideja 1
Ideja 2
Atsakyti
Maisto idejos PRINCESIU temai

Princesiu gimtadienis


user posted image

kaip pasidarti sias suknutes wub.gif galima puosti keksiukus wub.gif


o cia grazi ideja plakatui biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 05 vasario 2013 - 15:13
jei boruzem kas ruosias, tai maciau maximoj prie valentino prekiu maisiukas su mazom boruzytem,dekoracijom, 2.99 kaip ir, nemazai ten ju atrodo ax.gif
Atsakyti
Sveikos, arteja merginos antrasis gimtadienis. Sumasciau daryti taskuciu tema.

Mastau daryti pasveikinimo korteles su taskuciais, jubiliatei karuna su varduku, dar gaminti girlianda su vardu ir uzrasu gimtadienis. Torta galvoju daryti braskini zelatinini ir puosti sokoladiniais taskeliais. Dar keksiukai taskuotose formelese ir pan.

Va klausimas kur galima gauti tokiu sokoladiniu taskeliu torto dekorui KAUNE. Gal koks AJ sokoladas turetu? Gal kas tiksliau zinote? Nesinori po visa miesta su vaiku ir jau didziuliu pilvu lakstyt 4u.gif
Ai ir siaip truksta ideju maistui taskeliu tema. Ar imti daryti siai maistuka ir papuosti taskuotom dekoracijom? Kazkaip nepopuliari taskuciu tema vaiku gimtadieniams biggrin.gif
Atsakyti
Piratu tema:
Vaisiu laivas, misraine papuosta astuonkoju is paprikos, sausainiai vamzdeliai, mini picos, gali buti zuvis, sausainiai krekeriai zuvytes, sumustiniai laiveliai is pomidoro persmeigti smeigtuku veliavele. Tortas padarytas kaip zemelapis. Guminukai kaukoles ir rykliai. Kiek atsimenu blink.gif , o foto stalo normalios ir nelabai turiu.
user posted image
http://images61.fotk...iulaivas-vi.jpg
http://images56.fotk...fd2e4ffb-vi.jpg
keletas ideju cia:

Boruzeliu tema:
user posted image
user posted image

Krepini popieriu galima panaudoti kaip staltiese (kokia spalva reikalinga) uzklojus ant baltos staltieses.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jupo: 07 vasario 2013 - 21:55