Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(padraika22 @ 2013 06 26, 10:47)
užklausti gal vertėtų hormonus pasitikrinti, bet kita vertas, tyrimų atsakymai gali būti iškreipti mat 3mėn būtų gerta kontraceptikai ir 3mėn duphaston be pertraukų. planuojam  nestuke.gif 9mėn, bet nesėkmingai unsure.gif
Kaip suprasti 3 mėn duphaston gėrimą be petraukų? unsure.gif
Atsakyti
Esu truputį pasimetus blush2.gif
Man gydytoja PGN (progesteronas) liepė pasidaryti 20-23CD, o PRL (prolaktinas) - 2-5CD, o pirmame temutės puslapyje rašoma, kad abu šie tyrimai atliekami kartu, t.y. tuo pačiu metu 7DPO (arba 20-23CD pagal ciklą) doh.gif
Kaip yra ištikrųjų - gydytoja suklydo ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2013 06 26, 13:16)
Esu truputį pasimetus blush2.gif
Man gydytoja PGN (progesteronas) liepė pasidaryti 20-23CD, o PRL (prolaktinas) - 2-5CD, o pirmame temutės puslapyje rašoma, kad abu šie tyrimai atliekami kartu, t.y. tuo pačiu metu 7DPO (arba 20-23CD pagal ciklą) doh.gif
Kaip yra ištikrųjų - gydytoja suklydo ? g.gif


Prolaktiną galima tirti ir ciklo pradžioj. bet jei pasidarysi antroje ciklo pusėje 20-23CD, tai bus tikslesnis. ax.gif nes po mmm jis šiek tiek pakrinta.
Atsakyti
QUOTE(rutguda @ 2013 06 26, 11:19)
Prolaktiną galima tirti ir ciklo pradžioj. bet jei pasidarysi antroje ciklo pusėje 20-23CD, tai bus tikslesnis. ax.gif nes po mmm jis šiek tiek pakrinta.

Gal tada elgtis taip kaip nurodė gydytoja? g.gif Pradėsiu savivaliauti, paskui sakys pati viską žinai tai ir gydykis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2013 06 26, 13:21)
Gal tada elgtis taip kaip nurodė gydytoja? g.gif Pradėsiu savivaliauti, paskui sakys pati viską žinai tai ir gydykis doh.gif


Manau,kad paklausyk gydytojos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutguda @ 2013 06 26, 11:29)
Manau,kad paklausyk gydytojos. ax.gif

Kažkaip man nepatogu po pirmo susitikimo "tikslinti" tyrimo siuntimus verysad.gif Gal ne karvė kainuoja ir pasidaryti abu kartus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2013 06 26, 13:43)
Kažkaip man nepatogu po pirmo susitikimo "tikslinti" tyrimo siuntimus  verysad.gif Gal ne karvė kainuoja ir pasidaryti abu kartus? g.gif

Neverta tikrai , šitiek nesiskirs rezultatas, kad reikėtų darytis du kart šį tyrimą.
Aukščiau nosytę, pasitikėk savo gydytoja. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rutguda @ 2013 06 26, 11:50)
Neverta tikrai , šitiek nesiskirs rezultatas, kad reikėtų darytis du kart šį tyrimą.
Aukščiau nosytę, pasitikėk savo gydytoja. mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2013 06 26, 10:03)
Kaip suprasti 3 mėn duphaston gėrimą be petraukų?  unsure.gif

ne taip parašiau doh.gif gėriau 3mėn kontraceptines tabletes, sekančius 3 ciklus 14-24ciklo dienomis duphaston. turėjau omeny, kad nebvo nė 1 ciklo pertraukos
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 06 26, 16:35)
ne taip parašiau doh.gif gėriau 3mėn kontraceptines tabletes, sekančius 3 ciklus 14-24ciklo dienomis duphaston. turėjau omeny, kad nebvo nė 1 ciklo pertraukos
Dabar supratau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,

tyrimai daryti ne Lietuvoje, 3-4 c.d. gal galite kas nors pakomentuoti, bučiau labia dėkinga.

TSH-2,83 (0,20-4,5)
FSH-12,8 (tyrimu lape norma nenurodyta)
LH- 15,2 (tyrimu lape norma nenurodyta)
Progesteron - 1,3
Prolaktin - 172 (102-496)
Testosteron-1,69
Ostradiol - 0,19


Gydytojo komentaras buvo, kad viskas gerai, bet kažkodėl aš jos pasakymu suabejojau, nes LH mano manymu per didelis. Tai gali tureti įtakos pastojimui?
Atsakyti
QUOTE(Kutosele @ 2013 06 29, 16:39)
Sveikos mergaitės,

tyrimai daryti ne Lietuvoje, 3-4 c.d. gal galite kas nors pakomentuoti, bučiau labia dėkinga.

TSH-2,83 (0,20-4,5)
FSH-12,8 (tyrimu lape norma nenurodyta)
LH- 15,2 (tyrimu lape norma nenurodyta)
Progesteron - 1,3
Prolaktin - 172 (102-496)
Testosteron-1,69
Ostradiol - 0,19
Gydytojo komentaras buvo, kad viskas gerai, bet kažkodėl aš jos pasakymu suabejojau, nes LH mano manymu per didelis. Tai gali tureti įtakos pastojimui?




sveika wink.gif
'
labai sunku ka pasakyti kai nera normu,...
bet imant standartines normas, tai as labiau sunerimciau del ausktoko FSH ir pakankamai zemo Est... tai rodo kad kiausides gali sunkiai stimuliuotis ... ir labai plona gelivine uzauga...
lh pas jus ir aukstas imant santyki nera jis blogas , bet kad fsh aukstokas tikrai nera gerai ... o jums gerai auga foliai ? bandet stimuliuot?

sakyciau kad TTH reiktu numusti iki bent 1-1.5.
test ir nera labai jau zemas , bet jis nera labai aukstas .
tik dar karta sakau tikrai labai sunku ka komentuoti kai nera normu . tuo labiau kad tyrimai daryti ne LT gal ir normos skiriasi , tad labai neimk i galva ka rasiau nes cia lyginau daug maz su LT tyrimu atsakymais .

o ciklas nera sutrumpejes? ar gerai auga foliai ? ar buna O?
Atsakyti