Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Labas, damos,

ruošiuosi pirmam vizitui pas gydytoją OK, tai nusprendžiau neiti tuščiomis ir bent hormonų tyrimus atsinešti. Bet vizitas dar tik už poros savaičių, o aš gavau tyrimų rezultatus 7 DPO:

Prolaktinas 552,50 mlU/l (Normų ribos: 102-496)
Progesteronas 49,77 nmol/l (Normų ribos: folikl.f. 0,6-4,7; ovuliac.f. 2,4-9,4; liutein.f. 5,3-86)

Gal sulauksiu komentarų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DATTA @ 2013 04 03, 10:50)
Labas, damos,
ruošiuosi pirmam vizitui pas gydytoją OK, tai nusprendžiau neiti tuščiomis ir bent hormonų tyrimus atsinešti. Bet vizitas dar tik už poros savaičių, o aš gavau tyrimų rezultatus 7 DPO:
Prolaktinas 552,50 mlU/l (Normų ribos: 102-496)
Progesteronas 49,77 nmol/l (Normų ribos: folikl.f. 0,6-4,7; ovuliac.f. 2,4-9,4; liutein.f. 5,3-86)

Prolaktinas BLOGAS. Ir gali labai trukdyti.
Tik OK nežinau ar labai juo domėsis, eik pas endokrinologę Liną Zabulienę.
OK labiau rūpės LH, FSH, E2, juos reik daryti 3-5 ciklo dieną.
Apie progesteroną nelabai žinau, kada koks turi būti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 03 balandžio 2013 - 10:17
QUOTE(Pelargonija @ 2013 04 03, 11:16)
Prolaktinas BLOGAS. Ir gali labai trukdyti.
Tik OK nežinau ar labai juo domėsis, eik pas endokrinologę Liną Zabulienę.
OK labiau rūpės LH, FSH, E2, juos reik daryti 3-5 ciklo dieną.
Apie progesteroną nelabai žinau, kada koks turi būti  blush2.gif


Ačiū už komentarą 4u.gif Esu visiškai pasimetus doh.gif Jei prolaktinas trukdo pastojimui, kodėl OK jis neatrodo svarbus g.gif
Ateinančią savaitę darysiuos LH, FSH ir E2, tada eisiu pas OK..
Atsakyti
QUOTE(DATTA @ 2013 04 03, 11:57)
Ačiū už komentarą  4u.gif  Esu visiškai pasimetus  doh.gif  Jei prolaktinas trukdo pastojimui, kodėl OK jis neatrodo svarbus  g.gif
Ateinančią savaitę darysiuos LH, FSH ir E2, tada eisiu pas OK..

Be prolaktino, dar galima surasti daugybę visokių kliauzų. Ginekologai žiūri savo sritį.... tik patys geriausi biški plačiau.
Kiek atsimenu, OK man niekad nesakė tirtis prolaktino.
Atsakyti
DATTA, progesteronas geras, o prolaktinas nelabai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2013 04 03, 13:25)
DATTA, progesteronas geras, o prolaktinas nelabai. 4u.gif


Tas prolaktinas išmušė mane iš vėžių šiandien doh.gif Nieko, 12-ą dieną einu susitikti su OK, jei ji "neužsikabins" už šito skaičiaus, tikriausiai teks apsilankyti pas Liną Zabulienę g.gif
Atsakyti
sveikos merginos, mnezinau gal ir kvaila klausima uzduosiu bet man kilo klausimas blush2.gif man prolaktino tyrima paskyre 12-14 ciklo diena, o jus rasote, kad ji daro 21 d. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 04 03, 20:22)
sveikos merginos, mnezinau gal ir kvaila klausima uzduosiu bet man kilo klausimas  blush2.gif man prolaktino tyrima paskyre 12-14 ciklo diena, o jus rasote, kad ji daro 21 d.  g.gif



Prolaktina galima tirti bet kuria ciklo diena, tiesiog patogumo delei padaro su kitais hormonais ciklo pradzioje.
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 04 03, 20:22)
sveikos merginos, mnezinau gal ir kvaila klausima uzduosiu bet man kilo klausimas  blush2.gif man prolaktino tyrima paskyre 12-14 ciklo diena, o jus rasote, kad ji daro 21 d.  g.gif

siaip realiai ji galima atlikti bet kada, bet yra sakoma ir is asmenines patirties PRL ciklo gale padideja, aisku ne visoms. 4u.gif 12-14c.d. tikrai galima drasiai daryt.
Atsakyti
QUOTE(exDaiva @ 2013 04 04, 08:08)
Prolaktina galima tirti bet kuria ciklo diena, tiesiog patogumo delei padaro su kitais hormonais ciklo pradzioje.

labai aciu uz atsakyma 4u.gif as dar naujoke sioje srityje smile.gif
Atsakyti

sveikutes :)vakar teko apsilankyti motina ir vaikas klinikoj del hormoniniu tyrimu. pries kelias sav dariausi PGN ir PRL. vakar FSH,LH,TTH ir LT4. nekantraudama lauksiu rezultatu.... net kinkos dreba.pirmad eisiu konsultacijos pas gyd zeba. darys kiausintakiu praeinamumo tyr. ar skausminga?gal kuri nors yra susidurus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zupe @ 2013 04 04, 09:42)
sveikutes :)vakar teko apsilankyti motina ir vaikas klinikoj del hormoniniu tyrimu. pries kelias sav dariausi PGN ir PRL. vakar FSH,LH,TTH ir LT4. nekantraudama lauksiu rezultatu.... net kinkos dreba.pirmad eisiu konsultacijos pas gyd zeba. darys kiausintakiu praeinamumo tyr. ar skausminga?gal kuri nors yra susidurus? smile.gif

apie kiausintakiu praeinamuma tema yra cia http://www.supermama...howtopic=555777

geru rezultatu 4u.gif
Atsakyti