Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija 2013 sezonas

QUOTE(Smilla @ 2013 04 26, 11:06)
Kiek laiko zadat uztrukti? kokias salis aplankyt??  ax.gif


Kaip ten būna: žmogus planuoja, darbdavys juokiasi biggrin.gif Plane kol kas nubraižyta Lietuva-Lenkija-Vokietija-Austrija-Šveicarija-Lichtenšteinas-Šveicarija-Italija-Slovėnija-Kroatija (čia pagyventi kurį laiką tingiai)-Austrija-Čekija-Lenkija-Lietuva. Ypatingai laike neapsiribojam.

Dėkui dėl maistų. Pamatęs, kad siūlo javainius vežtis, mažumėlę išssigandau. Turim šioki tokį vežiojamą šaldytuvą su kapsulėm, manau ten lašiniai nuguls. Maža svajonė išsitiesti pievoj, pasipjaustyti duonos ir lašinių, o tada žiūrėti į Alpes ir apie nieką negalvoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas75: 26 balandžio 2013 - 10:29
QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 04 26, 11:21)
Kaip ten būna: žmogus planuoja, darbdavys juokiasi biggrin.gif Plane kol kas nubraižyta Lietuva-Lenkija-Vokietija-Austrija-Šveicarija-Lichtenšteinas-Šveicarija-Italija-Slovėnija-Kroatija (čia pagyventi kurį laiką tingiai)-Austrija-Čekija-Lenkija-Lietuva. Ypatingai laike neapsiribojam.

Sakyčiau, toks nekuklus planas biggrin.gif . Bet norint viskas įmanoma, tad visokeriopos sėkmės kelionėje drinks_cheers.gif .
QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 04 26, 11:21)
Maža svajonė išsitiesti pievoj, pasipjaustyti duonos ir lašinių, o tada žiūrėti į Alpes ir apie nieką negalvoti...

Ech... Kaip baltai supavydėjau tau ax.gif .

Čia rašėte dėl maisto. Pirmoms dviems kelionės dienoms aš įsimesčiau sumuštinių, o visam atostogų laikotarpiui - juodos lietuviškos duonos (niekur kitur tokios skanios neužtikau). O toliau - yra prekybos centrai, juose galima visko nusipirkti, ir ne ką brangiau, nei Lietuvoje (na, gal kokioj Šveicarijoj ir brangiau, bet viską galima suplanuoti), o ryte kokiam kempinge pasiruošti sumuštinių ir pan. Pernai išvažiuojant iš Vokietijos į Šveicariją, Lidl prisipirkom trim dienom maisto, ir ne tik... Prikroviau vežimą, galvojau teks padėti kokį 100 EUR (euro zonos valstybėse sąmoningai kanų neverčiu eurų į litus - jei kaina 20 Eur, tai aš skaičiuoju, kad tai 20, o ne 70 biggrin.gif ). Kasoje priskaičiavo apie 35 EUR (120 Lt) - visai kaip Lietuvoje thumbup.gif . Na, o Kroatijoje irgi yra prekybos centrų, o kroatiška mėsytė wub.gif , o pršut tai iš viso gėris (čia mums, mėsėdžiams, nemėgstantiems jūrų "baisybių" blush2.gif ). Taigi, ir ten galima nusipirkti, nebūtina prisigrūsti visą bagažinę maisto.

Ech, Kroatija, rojus žemėje wub.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Arturas15 @ 2013 04 26, 12:23)
Sakyčiau, toks nekuklus planas biggrin.gif


Tai kad čia vos ne copy-paste iš tamstos kelionių, pasiskaičiau ir pasijutau subrendęs tokiam reikalui biggrin.gif Tik supaprastinau pagal savo poreikius: ne itin didelis mėgėjas daug vairuot ir visiškai aukštikalnių ir serpantinų nemėgėjas. Todėl palengva slėniais... biggrin.gif

Dėkui už mėsėdiškus patarimus. Dar jeigu vartotiną vietinį (kroatišką bei itališką) lengvą alų kas įvardintu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 04 26, 13:23)
Tai kad čia vos ne copy-paste iš tamstos kelionių, pasiskaičiau ir pasijutau subrendęs tokiam reikalui biggrin.gif Tik supaprastinau pagal savo poreikius: ne itin didelis mėgėjas daug vairuot ir visiškai aukštikalnių ir serpantinų nemėgėjas. Todėl palengva slėniais...  biggrin.gif

Dėkui už mėsėdiškus patarimus. Dar jeigu vartotiną vietinį (kroatišką bei itališką) lengvą alų kas įvardintu  cool.gif

Tai kad sumetei mano beveik dvi keliones į vieną - va todėl man tavo planas ir pasirodė nekuklus lotuliukas.gif .

O Kroatijoje daugiausia suvartojom, jei gerai pamenu alaus Karlovacko drinks_cheers.gif . O Italijoj reikia gerti vyną thumbup.gif ...

O dėl mėsos Kroatijoje: kaip šiandien atsimenu - nusipirkom prekybos centre šviežutėlės minkštutėlės nugarinės, pavakary ant keptuvės, karbonadas gavosi thumbup.gif - pirštus apsilaižysi. O dar kai šalia slivovica ax.gif - išvis rojus wub.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arturas15: 26 balandžio 2013 - 12:39
QUOTE(Arturas15 @ 2013 04 26, 13:35)
Tai kad sumetei mano beveik dvi keliones į vieną - va todėl man tavo planas ir pasirodė nekuklus lotuliukas.gif .

O Kroatijoje daugiausia suvartojom, jei gerai pamenu alaus Karlovacko drinks_cheers.gif . O Italijoj reikia gerti vyną thumbup.gif ...

O dėl mėsos Kroatijoje: kaip šiandien atsimenu - nusipirkom prekybos centre šviežutėlės minkštutėlės nugarinės, pavakary ant keptuvės, karbonadas gavosi thumbup.gif  - pirštus apsilaižysi. O dar kai šalia slivovica ax.gif  - išvis rojus wub.gif .


Kaip ten sako rytų kaimynų išmintis: гулять, так гулять biggrin.gif Be to, kaip minėjau aukščiau, pirmą kartą gyvenime pasitaikė galimybė atostogauti kiek širdis geidžia. Norėjau aplink pasaulį, bet aplinka liepė pabūti kuklesniam cool.gif
Alaus pavadinimą pasižymėjau aciuks.gif Su vynais mano santykiai nesusiklostė iki šiol, gal Italijoj kas pasikeis. O su stipriaisiais iš viso nedraugauju, bet pagal rekomendaciją paskanausiu thumbup.gif
Atsakyti
Man is alaus istriges Ozujsko biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi Ozujsko skaniausias kroatų alus drinks_cheers.gif
Atsakyti
o man alus Pan skaniausias;)
Atsakyti
QUOTE(Vandenė @ 2013 04 27, 23:09)
Arba Jūs nuo Kroatijos pailsėsit, kitąmet bus smagiau grįžt  mirksiukas.gif
O mums iki atostogų dar netgi 3 mėn  verysad.gif  Ir jie be galo sunkūs, darbo daug  verysad.gif

kiti metai bus birzeli atostogos-tikrai vaziuosim thumbup.gif nors prie savos juros jau 7 vasaras nebuve-ir kazkodel nei vienas nepasigendam. negrazu, nepatriotiska taip rasyt, bet traukia kur garantuota silta jura.... ziema i baseina nueini, vanduo 27,5-taip ir nostalgija uzpuola g.gif
Atsakyti
QUOTE(eceris @ 2013 04 28, 17:20)
kiti metai bus birzeli atostogos-tikrai vaziuosim thumbup.gif  nors prie savos juros jau 7 vasaras nebuve-ir kazkodel nei vienas nepasigendam. negrazu, nepatriotiska taip rasyt, bet traukia kur garantuota silta jura.... ziema i baseina nueini, vanduo 27,5-taip ir nostalgija uzpuola g.gif

Mes mūsų jūros maudėmės prieš kokius 3 metus paskutinį kartą. Kažkaip paskutines vasaras vis prie Platelių ežero leidom, nes vanduo šiltesnis, o vaikai jame gali turkštis su čiužiniais, kamuoliais ir t.t., kas draudžiama Palangoje smile.gif Mūsų mažasis jau krauna daiktus, ką žada vežtis į Kroatiją lotuliukas.gif Susideda, po kelių dienų išsikrauna, nes jam planai ir norai pasikeičia lotuliukas.gif
Atsakyti
Radau info lietuvių kalba apie Kroatiją. Gal jau ir buvo šis psl. įdėtas, bet radau, tai rodau ir Jums čia
Atsakyti
QUOTE(Vandenė @ 2013 04 28, 22:02)
Radau info lietuvių kalba apie Kroatiją. Gal jau ir buvo šis psl. įdėtas, bet radau, tai rodau ir Jums čia

siaip vertinga info vaziuojantiems pirma karta. nors tarkim pirma karta suzinojau kad privaloma turet atsarginių lempučių komplektas...
Atsakyti