Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija 2013 sezonas

Kortos biggrin.gif
Atsakyti
spjaudau ir gaudau-saulegrazos clap.gif
o aplamai, pajuri ir mes isbunam 2-3 val. nueinam, pusvalandi paplaukioju, pusvalandi paguliu, einu ledu, pasimaudau, kryziazodziai, pasimaudau, zurnalas pavartomas. pasimaudoma, pliazas apeinamas is visu sonu, pasimaudoma iiiiirrrrr... laikas pietu ir pogulio tongue.gif.saule mazdaug nuo 12-13 iki 16-17 val neimanoma buti, tiesiog kandzioja oda.... po pietu pogulio nuo 5 val mazdaug, vel prie juros valandelei ar pusantros. paskui i parduotuve vakarienei alaus ar vyno i tolimesne parduotuve-kad laika prastumt. vakariene, prie juros pasivaiksciot. gryzus pasisedejimas terasoje iki 11-12 nakties.
ir taip kokia diena istempi, maximum dvi. vakare sprendziama kur ryt vaziuosim, nes uzkniso dykinejimas. na taip istempi trecia diena, gryzti tik vakarop ar vakare. tada vel pasaka nuo pradzios prasideda wink.gif
ir kokia 7-8 dien pradedam planuot kada namo. nesam istempe daugiau kaip 9 dienas tokiu rezimu. kai gryztam namo, kramtom nagus, kad dar galejom diena ar dvi pabut....ir taip kasmet biggrin.gif
na o pasakymas "mes darboholikai" netinka visiskai-tinginiai neturi uz ka vaziuot atostogaut tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eceris: 02 gegužės 2013 - 21:00
QUOTE(88888888 @ 2013 05 02, 20:45)
O mums šian iškilo toks klausimas  biggrin.gif dabar juoksitės įtariu  biggrin.gif
Ką veikt pliaže prie jūros ?  doh.gif
,...


o ka, geras klausimas biggrin.gif

Mes irgi skaitom. Dar aptarinejam aplinkinius, bet kadangi geguzes pabaiga buvo, tai mazai ka aptarinet buvo... Plepam... Maudomes su ciuziniais, pavirsinis nardymas...
Kamuolys labai pravercia. Karta esame zaide šaradas su vaikais kartu - labai smagu buvo.

QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 05 02, 21:16)
Pritupimai. Susiraskit ezi, apziurekit. Galu gale bandykit paglostyti...

lotuliukas.gif .. dar krabus smagu stebeti ir vaikyti po kranta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilla: 03 gegužės 2013 - 07:25
4u.gif 4u.gif 4u.gif
....jau berods esu rašiusi, kad BŪTINAI paiimkit akinius nardymui, nes po vandeniu toooooookie vaizdai bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif wub.gif grožis neišpasakytas. Vaikai ir vyras dar iki šiol prisimena, kaip aš, nemokanti ir nemėgstanti nardyti, vien dėl jų nupasakoto vaizdo, ryžausi pakišt savo akis po vandeniu blush2.gif blush2.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vidal @ 2013 05 03, 10:05)
4u.gif  4u.gif  4u.gif
....jau berods esu rašiusi, kad BŪTINAI paiimkit akinius nardymui, nes po vandeniu toooooookie vaizdai bigsmile.gif  bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif grožis neišpasakytas. Vaikai  ir vyras dar iki šiol prisimena, kaip aš, nemokanti ir nemėgstanti nardyti, vien dėl jų nupasakoto vaizdo, ryžausi pakišt savo akis po vandeniu blush2.gif  blush2.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

naaa, drysciau papriestarauti. kas nemate koralininiu rifu grozybiu, tam patiks. ir dar nelygu kur busit. kaip kur gan tamsus vanduo, nes yra zoletu dugnu vietu....
Atsakyti
QUOTE(eceris @ 2013 05 03, 12:12)
naaa, drysciau papriestarauti. kas nemate koralininiu rifu grozybiu, tam patiks. ir dar nelygu kur busit. kaip kur gan tamsus vanduo, nes yra zoletu dugnu vietu....


Visiškai su Tavim sutinku, aš DAR nemačiau koralinių rifų mirksiukas.gif
Bet mums turbūt pasisekė kiek maudėmės ( ir Rovinjis, ir Rijeka, ir Seline... ir visur kitur Kroatijoje ( ne taip kaip Italijos Gardos ežere doh.gif doh.gif ) vaizdai buvo SUPER - mums. Bet aišku tai gal stebins ne visus- kiek žmonių tiek nuomonių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vidal @ 2013 05 03, 13:25)
Visiškai su Tavim sutinku, aš DAR nemačiau koralinių rifų mirksiukas.gif
Bet mums  turbūt pasisekė kiek maudėmės ( ir Rovinjis, ir Rijeka, ir Seline... ir visur kitur Kroatijoje ( ne taip kaip Italijos Gardos ežere  doh.gif  doh.gif ) vaizdai buvo  SUPER - mums. Bet aišku tai gal stebins ne visus- kiek žmonių tiek nuomonių mirksiukas.gif


nieko tokio-dar jauni, spesit pamatyt smile.gif o kalbedamas apie zoleta jura as ir turejau galvoje butent seline. kadangi buvom ten du metus is eiles, tai istyrinejau. netgi ir ezys idure netoli laukinio pliazo, ten kur iskysulys, prie taip vadinamo svyturio-turbut zinot apie ka kalbu jei buvot ten ax.gif
o vat salia senj kempinge bunica-galeciau vos ne lazintis del vandens skaidrumo su egiptais....
Atsakyti
Kaip smagiai persikėlėm iš draudimo į pliažą user posted image

QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 05 02, 21:16)
Pritupimai. Susiraskit ezi, apziurekit. Galu gale bandykit paglostyti...

user posted image jau matau kaimynų žvilgsnius man tūpčiojant
QUOTE(eceris @ 2013 05 02, 21:56)
  na o pasakymas "mes darboholikai" netinka visiskai-tinginiai neturi uz ka vaziuot atostogaut tongue.gif

tai mes ir ne tinginiai biggrin.gif norejau pasakyti , kad negalim sėdėti ramiai doh.gif aš nemoku net filmo ramiai sėdėdama žiūrėti ,dar mezgu,siuvu ar dar ką nors rakinėju biggrin.gif
QUOTE(Smilla @ 2013 05 03, 08:23)
Dar aptarinejam aplinkinius, bet kadangi geguzes pabaiga buvo, tai mazai ka aptarinet buvo... Plepam... Maudomes su ciuziniais, pavirsinis nardymas...
Kamuolys labai pravercia. Karta esame zaide šaradas su vaikais kartu - labai smagu buvo.
lotuliukas.gif .. dar krabus smagu stebeti ir vaikyti po kranta  biggrin.gif

Su mano vyru neaptarsi aplinkinių lotuliukas.gif
Eisiu su vaikais krabų varinėti user posted image

Beje , o gal kas nuomavot ar bent matėt kiek kainuoja nuoma plaukiojančios ant vandens čiuožyklos ? Aišku , nuvažiuosim sužinosim , bet šiaip įdomu .
Atsakyti
QUOTE(eceris @ 2013 04 27, 22:45)
deja deja, siemet atostogu vasara nebus, geguze dvi savaites, like trys savaites spalio antra puse arba dar veliau. siemet panasu kad kroatija nuo musu ilsesis g.gif



Pas mane taip pat, kuo toliau tuo didesne tikimybe, kad kroatijos nebus sia vasara...... Pyktis ima vis didesnis....... 3 vasaros is eiles ten praleista ;(
Atsakyti
QUOTE(eceris @ 2013 05 02, 17:09)
ziurint kada vaziuojat. birzelio men ten be problemu. 4 asmenu seimai 45 eurai-du kambariai atskiri, tevams ir vaikams. jura per kelia tik, jei vos pries omisa Ducej. kitais menesiais ten nebuvau....

Sveiki, o gal kontaktus zinot? Mes ir planuojam birzelio gale vaziuot.
Atsakyti
QUOTE(Herute @ 2013 05 04, 17:36)
Sveiki, o gal kontaktus zinot? Mes ir planuojam birzelio gale vaziuot.


kontaktu deja neturiu. bet birzelio gale kainos kyla uz busta....
Atsakyti
jau skaičiuoju savaites iki kelionės.. smile.gif knyga ,,Kroatija" jau gerą mėnesį šalia lovos ant staliuko guli smile.gif kaip oras dabar ten? gal kas jau degina šonus? smile.gif

mes Omiše 6 asmenimis ( 2 miegamieji) mokam 60 eur. Birželio pradžia smile.gif
Atsakyti