Įkraunama...
Įkraunama...

Tortų, pyragų ir kt. kepinių puošimas, 71 tema

QUOTE(Vaidosee @ 2011 10 01, 12:57)
štai,viskas iš saldainių masės.
gal dar trūksta pudros,tikiuosiu dėjai dan cuker pudrą,sijotą ,o gal palik truputį susigulėti.

oho o tai kodėl pas mane nestovi .... na kad ir drugelių spranai g.gif ir ji man nekietėja minkšta kad ir kelias dienas stovi verysad.gif
Atsakyti
laba diena mergaites.

O as patyriau dideli fiasko verysad.gif ,susimaisiau dienas ir siam tortui liko 2h papuosti(na man tai labai mazai blush2.gif ).jis buvo tik perteptas kremu. Negaliu net ziureti,asaros bega cray.gif . parodysiu ir jums verysad.gif

user posted image
Atsakyti
O klausykit, kvailas klausimas, bet torta krepseli pinat tiesiai ant torto ar kazkaip keliat supinta?
Atsakyti
QUOTE(laura_mazoji @ 2011 10 01, 12:11)
O klausykit, kvailas klausimas, bet torta krepseli pinat tiesiai ant torto ar kazkaip keliat supinta?

tiesiai ant torto smile.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 09 30, 14:59)
Meškiukas pasaka  kažkuo primena kadais matytą Monikutės meškiuką 


Pas Akvilyte jis labiau natūralesnis wub.gif ir žavesnis wub.gif

QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 09 30, 16:39)
BALTAI ORANZINES VESTUVES. varskinis su persikais4,9kg. pastilazas


viska slabai tvarkinga ir gražu, tik šiek tiek papuošimo proporcijos lyg ir ne tokios g.gif atrodo lyg gažko trūktų... gal reikėjo dėti didesnius drugelius mastau.gif kaip manai?

QUOTE(Olesta @ 2011 09 30, 18:55)
žiūrėk, aš čia iki pietų suspaudžiau porą parų į tokius va


tu gal pasiemei atostogų ar iš darbo išėjai blink.gif niekaip niekaip nesuprantu kaip reikia taip viską pasidaryt dirbant, turint vaikų ir neturint namų šeimininkės, tarnaitės ir auklės blink.gif doh.gif lotuliukas.gif

Aviukas tai nerealus wub.gif

QUOTE(sandrulyte1975 @ 2011 09 30, 22:12)
ikelsiu ir as viena



šaunuolė, kad stengiesi 4u.gif patinka, kad daug detalių tortuke, matosi, kad nemažai vargo įdėta ax.gif

QUOTE(benomama @ 2011 10 01, 10:39)
o cia keli mato torciukai.

šaunuolė 4u.gif tik gal reiktų gėlių lapelius dėti arčiau gėlės žiedo ax.gif

QUOTE(adriu @ 2011 10 01, 10:58)
benomama,ogo kiek tortų..pats pirmas gražus labai
aš dariau su puokštele


labai dailu wub.gif aš dar turbūt būčiau įmaišiusi rudos spalvos į puokštė, kad priduoti daugiau natūralumo blush2.gif

QUOTE(IwonaBogd @ 2011 10 01, 11:12)
Idesiu ir as siandiena

nieko nesimato unsure.gif

QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 10 01, 11:17)
o cia mano mamai skirtas tortukas Puokštė.varškinis su persikais apie 2500gr. pastilazas


thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 01 spalio 2011 - 12:35
QUOTE(Vaidosee @ 2011 10 01, 13:12)
Man šlapia beze yra nuostabus atradimas

Jo tikrai geras dalykas thumbup.gif tik man neisejo iki galo isplakt, nes neislaike mikseris, pradejo eit dumai doh.gif ir as isjungiau, taigi beze laikosi, bet formos tikslios nera, kaip pas kitas kepejeles, dabar tik reikia ieskot gera mikseri kuris galetu islaikyt.
Stai pries tai darytas tortas mamai, cia antras su rimtu papuosimu, puosiau saldainiu mase
user posted image
Ir sios dienos, kuri niekaip nesigavo papuost doh.gif vis kakzas atsitikdavo biggrin.gif sokoladine simfonija, saldainiu mase, beze, glazura.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2011 10 01, 11:12)
Idesiu ir as siandiena ax.gif 
Labai lauksiu jusu nuomones blush2.gif

lens.gif nematyti
Atsakyti
Labas rytas smile.gif .

Kas dėl klijų .... į svetimą kepurę tikrai nexiksiu , tik patarsiu įsigyti vieną buteliukų ir pabandyti , ne automobilio kaina tų klijų mirksiukas.gif .

Kas dėl kiaušinio baltymo .... jei tortas minkštas ( drėgnieji tortai , ne sviestinio , ar pusiau sviestinio kremo ) , imant iš šaldytuvo ( jei padėkliukas ne stiklo, o popierinis - tai yra minkštesnis ) , tortas truputi susijudina , ir detalės puikiai nukrenta , sakau iš savo patirties ....imu tortą iš šaldytuvo atiduoti savininkui , o detalės prie jo akių tik pupt pupt nuo torto .... smagumas neapsakytas bigsmile.gif ... nors xik į kelnias .



Vakar vakaro darbas , jurginai - gyvos gėlės , tokios kokia nuotakos puokštė .

user posted image

Ir jau kartą darytas tik melsvas , krikštynų , nemėgstu kartoti tokio pačio , bet turbūt keisiu nuomone .... jei žmogui iš visų šitas gražiausias , kodėl turėčiau tam prieštarauti smile.gif .

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 01 spalio 2011 - 14:11
[quote=@adrij@,2011 10 01, 14:57]
Labas rytas smile.gif .

Vakar vakaro darbas , jurginai - gyvos gėlės , tokios kokia nuotakos puokštė .


ir gerai,kad gyvos geles,o,tai pagalvojau.....nu jomajo,ir tortas puikus,ir....uzuolaidos
laugh.gif o,dar jei geles butu valgomos,is vis gun_bandana.gif
akilezna,su sokoladu essen.gif
sandrulyte,ko noreti ,per 2 val doh.gif aisku,profem cia butu juokai g.gif
Atsakyti
labai gražu, adrija, o aš norėjau paklaust dėl gyvų gėlių, ar jas paprasčiausiai taip ir įsmaigstot? gal yra kokios vandens kolbelės, kad jos nenuvystų? o jei nėra, kiek jos laikosi? ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tinulia84 @ 2011 10 01, 14:17)
labai gražu, adrija, o aš norėjau paklaust dėl gyvų gėlių, ar jas paprasčiausiai taip ir įsmaigstot? gal yra kokios vandens kolbelės, kad jos nenuvystų? o jei nėra, kiek jos laikosi? ačiū smile.gif


Taip , man atvežė nuotaka vakar apie 10 vakaro , jau floristės sudėtas į kolbeles su valdenuku , ir apsuktas maistine plėvele smile.gif .
Atsakyti