Įkraunama...
Įkraunama...

Tortų, pyragų ir kt. kepinių puošimas, 71 tema

QUOTE(naitas @ 2011 10 04, 05:06)
man didžiausias jų minusas, kad jie yra kartūs. Ir jeigu padarai nors kiek ryškesnę spalvą, gaminio į burną neina paimti.
Bet šiaip, jeigu neskaityt pink spalvos, kitos spalvos yra liuks ir lieka ilgam.

Aš naudoju angliškus Sugarflair ir Squires Kitchen dažus, jeigu kalbėt apie gelinius. SKystus turiu americolor ir Kopycake. Sausi irgi sugarflair arba Plain and Simple.. Na kam ko reik.



As irgi Sugarflair naudoju,turiu dusting powder ir paste,visai netycia as juos nusipirkau,dar nezinojau kurie ''geri'' skaitosi,bet esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
man irgi buvo isblukusi electrik pink, bet tik viena karta , isnesiau i kiema nufotkinti parnesu ziuriu akyse blunka galvojau vaidenasi teko visas dedateles nuimti rozines deti naujas, antra karta neisbluko , galvojau gal i dregme lauke suregavao .
Atsakyti
Sveiki,

SOS, GELBĖKIT, PADĖKIT

Kepiau turtingą kavos tortą, ir šis kremas man išskydo blink.gif grietinėlė išsiplakė gerai, šokolada atvėsinau, pyliau plona srovele po truputį ir vis tiek jis man išskydo doh.gif Ar yra šansų dar išsaugot, ar tept tokį ir vsio g.gif
P.S. šokolada visiškai atvėsint negalėjau, nes vėl stingo, buvo vos vos šiltas, o kaip kitaip reikėjo daryti verysad.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 11 01, 21:21)
Turtingas kavos tortas

Kremui:

450gr grietinėlės
4 šaukštai cukraus
200 g  juodo šokolado
tirpios kavos truputį ( aš pagal skonį dėjau)
vanilinio cukraus
graikiškų riešutų (aš visada deduosi kepintus smulkintus migdolus)
Kremui išplakti grietinėlę,šokoladą ištirpinti, ataušinti ir supilt į grietinėlę.Supilti kavą, sudėt riešutus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jumakavec: 04 spalio 2011 - 13:28
QUOTE(jumakavec @ 2011 10 04, 12:27)
Sveiki,

SOS, GELBĖKIT, PADĖKIT

Kepiau turtingą kavos tortą, ir šis kremas man išskydo blink.gif grietinėlė išsiplakė gerai, šokolada atvėsinau, pyliau plona srovele po truputį ir vis tiek jis man išskydo doh.gif Ar yra šansų dar išsaugot, ar tept tokį ir vsio g.gif
P.S. šokolada visiškai atvėsint negalėjau, nes vėl stingo, buvo vos vos šiltas, o kaip kitaip reikėjo daryti verysad.gif


As nesu jo dariusi,bet logiskai galvojant,sokoladas juk stingsta taip pat,tai gal sustings,gal torta sutepti tortineje reikia? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzokada: 04 spalio 2011 - 13:46
neramuole, matau tu prisijungusi, gelbėk... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitule @ 2011 10 04, 07:37)
Esu tylioji sio skyrelio skaitytoja  smile.gif  Bet pasidalinsiu savo patirtim smile.gif
Man niekada dar nebuvo isblukus si spalva, ne viena spalva nebuvo isblukus  g.gif  Gal prasta partija? Arba net neisivaizduoju kodel  unsure.gif

Cia ir vel, nu nekartus man jie. Tortai mano tikrai ryskus, kremus valgo vaikai net ausys linksta, ragauju pati, nieko panasaus  unsure.gif  Buvo karti juoda spalva, bet tada jau tikrai daug dejau, nes norejau juoda isgaut ( finale ismeciau krema  biggrin.gif  ).

Tai ko tyli? mirksiukas.gif
As irgi tyliu,bet galiu pasakyti ta pati drinks_cheers.gif nei man jie kartus,nei man jie blunka schmoll.gif Gal musu skonio receptoriai nuo airiskos sintetikos sutrike? biggrin.gif g.gif Jei rimtai,tai tikrai nebuvo jokiu skonio pakitimu nei nuo didesnio,nei nuo mazesnio ideto kiekio...nors nedariau niekada,kad reiketu is balto juoda daryt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiga: 04 spalio 2011 - 14:00
QUOTE(jumakavec @ 2011 10 04, 14:27)
Sveiki,

SOS, GELBĖKIT, PADĖKIT

Kepiau turtingą kavos tortą, ir šis kremas man išskydo blink.gif grietinėlė išsiplakė gerai, šokolada atvėsinau, pyliau plona srovele po truputį ir vis tiek jis man išskydo doh.gif Ar yra šansų dar išsaugot, ar tept tokį ir vsio g.gif
P.S. šokolada visiškai atvėsint negalėjau, nes vėl stingo, buvo vos vos šiltas, o kaip kitaip reikėjo daryti verysad.gif

kisk i saldytuva ir PILNAI atsaldyk, tada bandyk plakt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jumakavec @ 2011 10 04, 14:54)
neramuole, matau tu prisijungusi, gelbėk... smile.gif

nors pati nesu kepus sio torto bet manau dek viska saldytuvan ir vesink, poto atsargiai perplak
Atsakyti
Aciū, mergikės, bandysiu gelbėtis iš situacijos doh.gif
Atsakyti
dariau tortą močiutei į mokyklą neštis...primaklinau nesamonių...bet trūkumus slapsčiau, tai taip ir gavos... smile.gif laukiu patarimų smile.gif
user posted image
[
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tinulia84: 04 spalio 2011 - 16:04
labai grazi knyga,ypac pirmas lapas.antras kiek perdaug pritaskuotas,bet ,kaip suprantu,ten kazka maskavai biggrin.gif na ir geles grazios.ko nemoku,tai nemoku doh.gif
Atsakyti
Sakykit, kas darot pinigu maiseli, tai jus is sokoladines saldainiu mases, ar uztenka ir paprastos mases imaisius dazu? Ir jei i auksti sutepciau 18 cm lakstelius meducio, tai manau pats tas butu?
Atsakyti