Įkraunama...
Įkraunama...

Tortų, pyragų ir kt. kepinių puošimas, 71 tema

QUOTE(rabelkyte @ 2011 10 05, 19:27)
o kur toki rinkinuka gaut ?  g.gif
tortukai visu grazus.  wub.gif  wub.gif

o as dariau tortuka dukrai, bet nesigavo slapia beze  verysad.gif  nu ne tokia tvirta, kaip as isivaizduoju turi but  doh.gif
dar bandziau meskina lipdyt, tai toks "ant smugio" ir gavos  blush2.gif 


tai ,kad tortas nelabai eina matyti,tik paveiksleliai ant sienos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2011 10 05, 20:57)
su peiliu mirksiukas.gif

Papildyta:

nors akies krašteliu paveizet bigsmile.gif

Aciu. Bet idomu, ka darot su peiliu. Sildot ji? Nes pries dedant mase man torta pavyksta labai graziai islygint. O vat beze niekaip. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2011 10 05, 21:02)
tai ,kad tortas nelabai eina matyti,tik paveiksleliai ant sienos  biggrin.gif

neturiu aiskesnes blush2.gif
Atsakyti
turiu dar viena kempine. tikriausiai jau visiems pabode, bet vistiek ikeliu.. smile.gif

Ananasinis, pastilazas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2011 10 05, 21:21)
Aciu. Bet idomu, ka darot su peiliu. Sildot ji? Nes pries dedant mase man torta pavyksta labai graziai islygint. O vat beze niekaip. doh.gif

kazkuri is merginu minejo,kad islygina peili pakaitinus virs dujines 4u.gif paciai dar neteko,nes neturiu kam tortu kepti smile.gif drauge jau atsivalge lotuliukas.gif
Atsakyti
draugė klausia manęs o aš kadangi nežinau klausiu jūsų ax.gif surado tokį tortą http://www.supermama...409914-450.html ir klausia iškur gaut rožytėm aukso miltelių, bet parašyta kad sunkiai jais tepėsi g.gif
Papildyta:
QUOTE(keno @ 2011 10 05, 22:05)
kazkuri is merginu minejo,kad islygina peili pakaitinus virs dujines 4u.gif paciai dar neteko,nes neturiu kam tortu kepti smile.gif drauge jau atsivalge lotuliukas.gif

o kai neturi dujinės ? karštam vandenį gal
klausiu nes reiks man su ja išmokt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura.: 05 spalio 2011 - 21:12
eureka 7, gal šito ieškot?

http://kepejaibestab...ses-tortas.html
Atsakyti
Ačiū toms, kurios nuoširdžiai atsakė į mano klausimą, o ne sukritikavo. Suprantu, kad kritika reikalinga, bet kai ateini "čia", be patirties, "žalia" ir tikiesi pagalbos, o jos nesulauki, kažkaip nefaina... sad.gif
Nusprendžiau gaminti tortą "Juodas miškas". Ir ką jūs manot, nei vienoje parduotuvėje neradau vyšnių (nei šviežių, nei šaldytų), kurių reikia šiam receptui! Sunervino juodai ;(
Ir dar, nusprendžiau, kad marcipanu nedengssiu šį kartą. Gal bus paprasčiau, kaip pirmam kartui, kitaip papuošti. Man labai gražu įvairūs puošimai, raštai, padaryti su konditeriniu švirkštu.
Kaip tik šiam reikalui nusipirkau šiandien rinkinį švirkšto antgalių bei spalvotų dažų thumbup.gif Tik dar nežinau kaip tą "icing'ą" daryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2011 10 05, 21:12)
draugė klausia manęs o aš kadangi nežinau klausiu jūsų  ax.gif  surado tokį tortą http://www.supermama...409914-450.html ir klausia iškur gaut rožytėm aukso miltelių, bet parašyta kad sunkiai jais tepėsi  g.gif



Atsakau kaip jo savininkė .....tepėsi sunkiai , nes rožės iš šokolado nulipintos ( riebokos ) , ant kitų tepasi puikiai thumbup.gif ....pirko juos cipciukas , surbitone ..... vadino tuos miltelius kondūrinu , turi ir dabar , geras daiktas biggrin.gif .
Atsakyti
labas rytas,

atnešu knygą Mokytojų dienai, tortas be pavadinimo, rudi ir baltas biskvitai, pertepti grietinėle su persikais ir bananais, viršus dengtas labai ponai pastilažu, šonai visur šlapia bezė, aguonos pastilažo, plikyti lapukai pagal Kirbę 4u.gif

user posted image

ir kriaušinis karamelinis tortas, dengtas pastilažu, detalės iš visokiausių masių likučių, ir Minordijos čia yra ir pastilažo, žodžiu, kokių spalvyčių turėjau, tokių sudėjau smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(eureka 7 @ 2011 10 05, 22:02)
Ačiū toms, kurios nuoširdžiai atsakė į mano klausimą, o ne sukritikavo. Suprantu, kad kritika reikalinga, bet kai ateini "čia", be patirties, "žalia" ir tikiesi pagalbos, o jos nesulauki, kažkaip nefaina... sad.gif
Nusprendžiau gaminti tortą "Juodas miškas". Ir ką jūs manot, nei vienoje parduotuvėje neradau vyšnių (nei šviežių, nei šaldytų), kurių reikia šiam receptui! Sunervino juodai ;(
Ir dar, nusprendžiau, kad marcipanu nedengssiu šį kartą. Gal bus paprasčiau, kaip pirmam kartui, kitaip papuošti. Man labai gražu įvairūs puošimai, raštai, padaryti su konditeriniu švirkštu.
Kaip tik šiam reikalui nusipirkau šiandien rinkinį švirkšto antgalių bei spalvotų dažų  thumbup.gif Tik dar nežinau kaip tą "icing'ą" daryti  blush2.gif

Mano nuomone pasirinkai pati geriausia torto variantą smile.gif Jis nėra sudėtingas ir tikrai pavyks, jei pasistengsi mirksiukas.gif
Dėl puošimo taip pat pritariu 100 % Jei tortą kepi apskritai pirma karta gyvenime, tai torto suformavimas "tvarkinga torto forma" taip pat pareikalaus pastangų.
Vyšnių šaldytų yra ir Maximose ir Rimi ir IKI ir Norfoje mirksiukas.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eureka 7 @ 2011 10 05, 23:02)
Ir dar, nusprendžiau, kad marcipanu nedengssiu šį kartą. Gal bus paprasčiau, kaip pirmam kartui, kitaip papuošti. Man labai gražu įvairūs puošimai, raštai, padaryti su konditeriniu švirkštu.
Kaip tik šiam reikalui nusipirkau šiandien rinkinį švirkšto antgalių bei spalvotų dažų  thumbup.gif Tik dar nežinau kaip tą "icing'ą" daryti  blush2.gif


Na jo pirmam kartui gal bandyk grietinėle puošti ar tiesiog šokoladu aplieti. Nors yra auksarankių, kurios pirmą tortą mase uždengia tobulai, ką gali žinot, gal jūs viena iš tų ir jums seksis puikiai. Nors jeigu tortas kokiai progai, tai gal imt lengvesnį papuošimo variantą.
O icingas daromas iš kiaušinio baltymo ir cukraus pudros, bet juo daromi įvairūs ornamentai, papaišymai viso torto juo neapipuoši, tam labiau tinka bezė kremas http://www.supermama...;#entry43751136
Atsakyti