Įkraunama...
Įkraunama...

Tortų, pyragų ir kt. kepinių puošimas, 71 tema

tada sutepu siandie, aciu uz patarimus, as sokoladu aptepsiu, tikiuosi bus oki smile.gif
Atsakyti
sveikos kepejeles ,norejau paklausti gal kas turit issisaugojusi rusiska puslapi master klass ar kazkas panasaus,ten labai daug visokiu nuotrauku kaip lipdyti viska,as buvau issisaugojusi ,bet reikejo perinstaliuoti kompa ,tai ir nebeissisaugojau,busiulabai dekinga jei kas pamesit nuoroda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 10 06, 20:19)
Morengas neturi susistovėt. Nėra ten kam stovėt - sviestinis kremas ir lieka sviestiniu, šokoladas ir riešutai vėlgi nereikalingi stovėjimo, o morengas ir taip turi būti sausas.. tai kam ten bręsti? Sutepi ir dedi ant stalo.

bet ir su biskvitu kartu, nebus paskui batonas sad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 10 06, 20:19)
Morengas neturi susistovėt. Nėra ten kam stovėt - sviestinis kremas ir lieka sviestiniu, šokoladas ir riešutai vėlgi nereikalingi stovėjimo, o morengas ir taip turi būti sausas.. tai kam ten bręsti? Sutepi ir dedi ant stalo.


schmoll.gif nesutinku. Kam tada snikersui reik triju paru kad susitovetu? Taip pat svietsinis kremas, sokoladas. Taip pat ir ten. Skoniai turi persigert.
Papildyta:
QUOTE(Jugita29 @ 2011 10 06, 20:21)
bet ir su biskvitu kartu, nebus paskui batonas sad.gif doh.gif


Va as butent toki ir isivaziduoju, kad dar dedasi ir biskvitai.

Jei vien morengas su sviestiniu kremu, tai eina ka... kas ten per traskesys riebus blink.gif Nes man labai patiko adrijos morenginis, kur dedasi morengai, ir biskvitai. Va cia tai tortas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 06 spalio 2011 - 19:30
labusikas 4u.gif lapukų plikytų niekuom netepu, jie man tokie gaunasi, jie nuo margarino sakyčiau išrasoja man tokie riebliukai, ir susitepa džiūdami smile.gif

padėklas ne matinis, padėklas iš ten, iš kur visi mano padėklai, jis veidrodinis grynai, tik neturėjau laiko laukti, kol ištrauktas iš šaldytuvo nurasojęs veidrodis nudžius, tai ir atrodo kaip matinis smile.gif va šiandien triaukštį kur parsivežiau nusipirkus, tai matiniai stiklai ax.gif

figūrėles kai lipdau, pasidedu pavyzdį po akimis, paveiksliuką ir tai lipdau kiaules, o ne knysliukus blush2.gif

Monikute, tas antras ir pavyzdyje atsiųstas buvo žydras, BETTTTTTT, tortas mergaitei ir norėjo rožinio dangaus 4u.gif žinoma atrodo gana keistokai, bet vaikystėje viskas įmanoma, net žali arkliai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

ADrija, tortai kaip visada, kerintys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 10 06, 20:28)
schmoll.gif nesutinku. Kam tada snikersui reik triju paru kad susitovetu? Taip pat svietsinis kremas, sokoladas. Taip pat ir ten. Skoniai turi persigert.
Papildyta:
Va as butent toki ir isivaziduoju, kad dar dedasi ir biskvitai.

Jei vien morengas su sviestiniu kremu, tai eina ka... kas ten per traskesys riebus  blink.gif Nes man labai patiko adrijos morenginis, kur dedasi morengai, ir biskvitai. Va cia tai tortas.

zodziu sutepsiu, o paskui bus matyt, juk gausiu atsiliepimus, tai ir paaiskes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugita29 @ 2011 10 06, 20:30)
zodziu sutepsiu, o paskui bus matyt, juk gausiu atsiliepimus, tai ir paaiskes smile.gif


Bus super thumbup.gif net seiles susikaupe biggrin.gif
Atsakyti
ar maskarpones surio torta galima dengti pastilazu ar marcipanu? g.gif neistiz man mase nuo surio mases? doh.gif
Atsakyti
Morenginiui tortui nėra būtinumo susistovėti , jį į savo vietas sustato sviestinis kremas , o jis į biskvitą nesigeria ...... tai riebus tortas , neįsivaizduoju , kas ten turi stovėti wink.gif
Papildyta:
QUOTE(MergickaN @ 2011 10 06, 19:38)
ar maskarpones surio torta galima dengti pastilazu ar marcipanu?  g.gif  neistiz man mase nuo surio mases? doh.gif



Marcipanas neištiš , tai riebi danga , pastilažas turėtų ( nesu dariusi šito torto ) . 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 06 spalio 2011 - 20:00
QUOTE(@adrij@ @ 2011 10 06, 10:32)
Gatavus ( išdžiūvusius )  lapukus reikia ištepti aliejumi , tada jie blizga  smile.gif .


tikrai....??niekad taiup nedariau..... g.gif

bombardavi tortai nuostabus.......
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(zmogelis @ 2011 10 06, 19:21)
sveikos kepejeles ,norejau paklausti gal kas turit issisaugojusi rusiska puslapi master klass ar kazkas panasaus,ten labai daug visokiu nuotrauku kaip lipdyti viska,as buvau issisaugojusi ,bet reikejo perinstaliuoti kompa ,tai ir nebeissisaugojau,busiulabai  dekinga jei kas pamesit nuoroda  4u.gif


http://regina16112.b...-page_3029.html

šitas?
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 10 06, 20:59)
Morenginiui tortui nėra būtinumo susistovėti , jį į savo vietas sustato sviestinis  kremas , o jis į biskvitą nesigeria ...... tai riebus tortas , neįsivaizduoju , kas ten turi stovėti  wink.gif
Papildyta:
Marcipanas neištiš , tai riebi danga , pastilažas turėtų ( nesu dariusi šito torto ) . 4u.gif

4u.gif @adrij@ aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2011 10 06, 19:02)
tikrai....??niekad taiup nedariau..... g.gif

bombardavi tortai nuostabus.......
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
http://regina16112.b...-page_3029.html

šitas?



Aciu Kirbe ziuriu sitas irgi labai geras ,bet netas ,ten forumas kazkoks rusu,na nebeatsimenu ne trupucio kaip vadinosi,bet ten buvo man atrodo 4 temos visokiu gelyciu darymo ,visokiu baibokiuku ir t.t.
Atsakyti