Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės/ai"

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 04 17, 13:26)
Tai jei nenorit braidyt po purvyna, tvarkykit viska kartu, o jei turit rinktis ir tvarkysit pirma aplinka, o vidus bus nebaigtas, tai kaip kraustysites?
Nebsuprantu tongue.gif

Tai dabar keist visa langa g.gif

Apie kokia cia paroda  unsure.gif  ???

O as ventes rage buvau pirma kart (gi ne klaipediete), isvis i ta puse vaziavau pirma karta ax.gif . Kai bus silta ir suzaliuos, bus grazu ten ir tokia ramuma, nera sirsalines (nors vasara gal bus g.gif ), o ir MB pusbrolis ten gyvena, kviecia ir kviecia atvaziuot thumbup.gif

Ritaram , jei butu slamanciu i valias, tai klausimai nekiltu... ( Neparsiduoda mums tas butas.... o veltui atiduot nesinori...)
Tai vat ir mastau minimaliai gal susitvarkyt ta aplinka ir daugiau viduj demesio skirti g.gif
O paroda tai Statybu ir Sodo prie Svyturio arenos nuo ketvirtadienio 4u.gif
Na tu duodi vaizdu - statybininke biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salamandra07: 17 balandžio 2012 - 12:44
QUOTE(salamandra07 @ 2012 04 17, 13:19)
Labai norim kraustytis  blush2.gif . Bet po purvyna braidyt irgi nenorim.


mes tvoros pamatus anksciau nei nama pasidarem biggrin.gif - tai tvora irenginejant vidu jau buvo 4u.gif kai baige isores darbus issitumdem zemes, tai nebuvo jokiu purvynu - labai puikiai ir po "krapu" pieva vaikai davesi 4u.gif as tai siuliciau pirmiausiai vidu isirengti ir minimaliai aplinka susitvarkyti- kad siuksliu nebutu jokiu, zemiu kalnu- ir nebus jokiu purvynu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(salamandra07 @ 2012 04 17, 13:42)

Tai vat ir mastau minimaliai gal susitvarkyt ta aplinka ir daugiau viduj demesio skirti  g.gif

Tai tiktai taip rolleyes.gif
As tai terasos noriu baisiausiai ir zolytes, bet tada uzuolaidas reiks palikt velesniam laikui g.gif , nors uzuolaidu medziagos pavyzdziai jau atkeliavo is Anglijos (nepamenu ar rasiau, medziaga ten 3-5 kart pigiau, o pavyzdziai 6vnt. kainavo 4.5 svaro).
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 04 17, 13:20)
Tai tiktai taip  rolleyes.gif
As tai terasos noriu baisiausiai ir zolytes, bet tada uzuolaidas reiks palikt velesniam laikui g.gif , nors uzuolaidu medziagos pavyzdziai jau atkeliavo is Anglijos (nepamenu ar rasiau, medziaga ten 3-5 kart pigiau, o pavyzdziai 6vnt.  kainavo 4.5 svaro).

kaip noreciau paziureti tuos pvyzdukus ax.gif , bet pas mus karantinas unsure.gif (dukriukas vejaraupiais serga)
Atsakyti
Sveiki, dauguma turbūt turite signalizaciją - kokią saugos tarnybą renkatės? 4u.gif
O tai MV sako, jei langus sudės, iškart reik signalizacijos, o tai tuoj viską išneš doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2012 04 16, 17:54)

o patys ates ir isves. Ar uz tai papildomas mokestis?

taip jie atveza ir isveza 4u.gif jokiu papildomu mokejimu nebus,tik 300lt 4u.gif

QUOTE(Cererakennel @ 2012 04 17, 08:00)
laba diena kolegės smile.gif 100, o gal ir 1000 metų smile.gif gal kuri į AŽ galėtų parašyt kokio architekto , kurs paprojektuotų Klaipėdos rajone, kontaktus.  4u.gif labai dėkui iš anksto  smile.gif


ax.gif
QUOTE(salamandra07 @ 2012 04 17, 11:16)
Ir galvos skausmas ar pirma susitvarkyt sklypo isore ar tvarkytis viduje, t.y isirenginet namuka, o po tvarkyt aplinka. Kaip daret dauguma? aisku geriausia butu ir tas ir tas, bet...


mes vidu.po to iskart ejo aplinka 4u.gif
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 04 17, 11:56)

Kas kiek reikia valyt kamina, nes pradejo ziauriai dumint  blink.gif  blink.gif . Tai teko atidarius garaza laikyt, nes langas musu katilinej nedarinejamas doh.gif  (gi malkinio neplanavom...)

i metus karta valom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurčik @ 2012 04 17, 16:38)

ax.gif

o gi tikrai, kaimynkai projektuoja smile.gif nu parašyk kontaktus jei geras architektas smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2012 04 17, 13:18)
Mes įsirenginėjom vidų ir trinkeles. Kai persikraustėm, vejos dar nebuvo ir kieme riogsojo statybinis vagonėlis. Bet iš karto ėmiausi šį reikalą spręsti - vagonėlį išgabenom kažkur po mėnesio nuo išsikraustymo, dar po mėnesio darėm tvoros pamatą ir stulpus paradinei tvorai. Po to jau sėjom veją. Man namas su nesutvarkyta aplinka kėlė siaubą  biggrin.gif  Juk į namą visų pirma dėl žolytės norėjau kraustytis  bigsmile.gif
Dabar kai prisimenu, tai forsavau aš su ta aplinka  lotuliukas.gif  Po gimdymo buvo praėjusios 3 dienos, o aš ką tik grįžus iš ligoninės ėmiau tvarkyti vagonėlio reikalus - nes jis buvo didelis kaip negabaritinis krovinys, tai reikėjo gauti leidimą išgabenti valstybiniais ir miesto keliais ir į metalo laužą. Paskambinau pažįstamam dėl leidimo išėmimo, o jis baisiausiai nustebo, kad "vos spėjo pagimdyti, o jau su furom važiuoja" smile.gif
Bet labai jau norėjau susitvarkyt ir gyventi gražiai  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif visiskai pritariu siai nuomonei,man irgi gyventi nesutvarkytoje aplinkoje nesuprantama, todel visas jegas desim, kad iki parsikraustant aplinka butu sutvarkyta, o puoselesiu jau gyvendama... Jau sutarem su trinkeliu klojejais, apsnekejom reikalus su laistymo sistemos irengejais, zolininkais...o apzeldintoju dirbsiu pati... bigsmile.gif
be to tame matau ir butinuma: zvyras is kiemo labai nesasi i nama, o tada ir grindims amen...
Atsakyti
QUOTE(pra @ 2012 04 17, 17:50)
drinks_cheers.gif visiskai pritariu siai nuomonei,man irgi gyventi nesutvarkytoje aplinkoje nesuprantama, todel visas jegas desim, kad iki parsikraustant aplinka butu sutvarkyta, o puoselesiu jau gyvendama... Jau sutarem su trinkeliu klojejais, apsnekejom reikalus su laistymo sistemos irengejais, zolininkais...o apzeldintoju dirbsiu pati... bigsmile.gif
be to tame matau ir butinuma: zvyras is kiemo labai nesasi i nama, o tada ir grindims amen...

O man gyventi nesutvarkytoje aplinkoje suprantama, kai truksta pinigu.
O jei slamanciu yra ir namo vidui ir isorei, viska pilnai susitvarkyt, tai yra super bigsmile.gif

QUOTE(asaraa @ 2012 04 17, 15:12)
kaip  noreciau paziureti tuos pvyzdukus  ax.gif , bet pas mus karantinas  unsure.gif (dukriukas vejaraupiais serga)

Tai kai nebebus karantino, duok zinot drinks_cheers.gif

QUOTE(elizieja @ 2012 04 17, 16:27)
Sveiki, dauguma turbūt turite signalizaciją - kokią saugos tarnybą renkatės?  4u.gif
O tai MV sako, jei langus sudės, iškart reik signalizacijos, o tai tuoj viską išneš  doh.gif

G4S.
Kazi kuom tos firmos aplamai skiriasi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 17 balandžio 2012 - 17:35
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 04 17, 18:35)
O man gyventi nesutvarkytoje aplinkoje suprantama, kai truksta pinigu.
O jei slamanciu yra ir namo vidui ir isorei, viska pilnai susitvarkyt, tai yra super bigsmile.gif
Tai kai nebebus karantino, duok zinot drinks_cheers.gif
G4S.
Kazi kuom tos firmos aplamai skiriasi  g.gif

Kaina, auto kiekiu, reagavimo laiku, technikos ypatybėm (naujas, ar senas sudeda) - esu su G4S truputį susidūrusi, tai mastau ar jie, ar kokia komanda (mačiau akcija, jei pasirašai sutartį, tai įranga tik 1lt) g.gif
Papildyta:
Dar gal kas rekomenduos šarvuotas duris? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2012 04 17, 18:50)
Kaina, auto kiekiu, reagavimo laiku, technikos ypatybėm (naujas, ar senas sudeda) - esu su G4S truputį susidūrusi, tai mastau ar jie, ar kokia komanda (mačiau akcija, jei pasirašai sutartį, tai įranga tik 1lt)  g.gif
Papildyta:


Musu Komanda, mes patenkinti...
Atsakyti
QUOTE(pra @ 2012 04 17, 16:50)
be to tame matau ir butinuma: zvyras is kiemo labai nesasi i nama, o tada ir grindims amen...

Va laukiau šio minuso gyvenant nesutvarkytoje aplinkoje, mūsų atveju labai pasisekė, turim betoninę terasa prieš įėjimą, tai ant jos viskas nubyra ir nesineša į švarius namus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti