Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės/ai"

Labukas statybininkes ir statybininkai mirksiukas.gif
kaimynai iesko apsaugos sistemos , gal patartumet kur galima pigiai nusipirkt ir ir pasikonsultuot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ANGE-LIUXXX: 18 balandžio 2012 - 12:05
QUOTE(Kriaka @ 2012 04 18, 11:49)
Mergaites, gal kuri nusimanot, kurios vonios geresnes kokybes Vispool ar SPN? Skaitau tuos aprasymus ir nesusigaudau  doh.gif



Sveikos, merginos. Atsiprasau, kad ilendu pas jus. Kadangi kaip ir ne tam rajonui priklausau, bet visi keliai veda i Klaipeda lotuliukas.gif Taigi, noriu paklaust, kur Klaipedoj galima gyvai paziuret Vispool voniu? Kaip ir apsisprendziau ko noriu, bet noris paciupnot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_zija @ 2012 04 18, 11:45)
gerai koki tadu patartumete, nes reikia intiko, o galimybes isivesti -tik bevielis, liktais jis taip  g.gif vadinasi

Mes esam turėję "erdvių" vienkiemio internetą, kai gyvenom kaime atokiau ir jokio kitokio interneto negalėjom pasijungti. Buvom tikrai patenkinti greičiu, nes turėjom ant namo pastatytą atskirą anteną, o pasirašinėjant terminuotą sutartį už įrangą mokestis tik simbolinis. tai jei mezzonas nesiekia jūsų, pasidomėkit ir erdvėm.
Atsakyti
QUOTE(Jurgita Decor @ 2012 04 18, 08:06)
Gyveni, ar negyveni name - tai jau kitas klausimas, bet niekas į namo vidų neįlys be Tavęs ir nepažiūrės, o namo aplinka gali gerąja/blogąja prasme "bado" akis...bent jau man mano kiemas svarbu kaip atrodo. Tad kai tik išvešim viską kas dar liko iš senų, paliktų turtų - tvarkysimės.



thumbup.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 04 18, 09:30)
Dieve Dieve  doh.gif
Tai pirma tegu musu valdzia atsikrato sovietinio mastymo ir dirba zmoniu labui.
O jei dar visi moketu saziningai mokescius, tai ne puse Lietuvos, o visa turetu isvaziuot lotuliukas.gif (ir nemetyk akmenu i savo darza snekedama apie saziningus mokescius...)
Ir kodel tiek daug isvaziuoja? Jau vien musu kvartale ar tiesiog musu forume, kiek yra seimose vyru dirbanciu uzsieny... Nugi tikrai ne is gero gyvenimo cool.gif


Valdžia esame pas patys. Juk renkame demokratiškai. Čia ne Šiaurės Korėja, rinkimų LT masinių klastojimo atvejų dar nepasitaikė...Taigi, ką išsirenkam, tą ir turim. O jei nevaikštom į rinkimus, vadinasi, situacija mus tenkina. O jei netenkina - prašom, durys atviros - galima pačiam dalyvauti rinkimuose ir keisti situaciją.

Labai įdomu, kodėl aš mėtau akmenis dėl mokesčių ir dar į savo daržą? Ar tu turi žinių, kad aš ko nors nemoku valstybei? Visada maniau, kad sumoku viską, bet gal kažko pati nežinau?

Beje, kai žmonės nemoka mokesčių valstybei, bendrijai ir pan., tai ko tada jie tikisi, kad kažkas tvarkys kelius, mokys jų vaikus ir t.t. Sutinku, kad dalis valstybės lėšų yra panaudojama nelabai efektyviai ir tikslingai. Bet kai kurie asmenys laiko, kad nemokėti mokesčių yra labai gerai, tai liūdna dėl to...

QUOTE(Jurgita Decor @ 2012 04 18, 09:51)
Jei galvojat, kad ten užsienyje labai gerai - tai žolė visada atrodo žalesnė - ten kur mūsų nėra...



Sutinku...Ir ten nėra lengva...

QUOTE(asaraa @ 2012 04 18, 09:53)
Atrodo kad juoda kate prabegusi tarp RK ir Iloniux  Antra tema diskusijos, ir jus pykstates vel 


Na aš tikrai čia neeiškau konfliktų ir nemanau, kad pykstuosi mirksiukas.gif Man atrodo, kad kažkodėl RK mato mano rašliavoje kažkokius kabliukus. Nors pastarąją nuomonę apie aplinkos tvarkymą rašydama net mintyje jos neturėjau unsure.gif

QUOTE(Jurgita Decor @ 2012 04 18, 10:00)
Pripažinkim faktą, kad daugelis ekonomikos pakilimo metu neapskaičiavo savo finansinių galimybių, kas bus jeigu...

Paskolas butams, namams ėmė visi kas netingėjo - o dabar jas reikia grąžinti... Juk nesėdėsi ant akmens ir nelauksi, kol už tave kas sumokės tavo skolas...



Na bet ir yra ir gerųjų pusių - krizė išmokė žmones pasverti savo galimybes. Aišku, pamokos daug kam buvo labai skaudžios...Dabar tikriausiai jau taip lengvai žmonės NT burbulais nebepatikėtų... Man keista, kai žmonės neįvertina, kiek jie turės problemų ateityje priimdami sprendimą dabar. Nevertina to, beje, ir dauguma mūsų valstybės institucijų. Dėl to ir kyla dauguma problemų mūsų visuomenėje.


QUOTE(salamandra07 @ 2012 04 18, 10:25)
Ir merginos RK ir ilonux nu rimtai nesipykit, ikit po baliona  4u.gif   4u.gif . Kas cia dabar  g.gif
Del aplinkos tvarkymo - nugi stovi ir pas mus jau konteineris  biggrin.gif , spejom iki bendrijos susirinkimo  4u.gif . Gal neapmetys dabar kaimynai is po Velyku likusiais kiausiniais  lotuliukas.gif


Aš tai tikrai ant nieko nepykstu. Nuoširdžiai priimu taikos balioną biggrin.gif 4u.gif Norėčiau, kad RK irgi taip padarytų, bet tai priklauso tik nuo jos cool.gif

O kaimynai, matydami jūsų pastangas tvarkytis, tikrai jas vertina ir nepyksta mirksiukas.gif Beje, savaitgalį organizuojame kvartalo talką thumbup.gif Prašom aktyviai dalyvaut.

Lana, su gimtadieniu 4u.gif

Westa, šaunu bus, jei įsijungsi vėl į mūsų gretas 4u.gif Jau pasideda antras roundas... Gal ir aš kada nors prisijungsiu už kokių 5 metų lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilonux: 18 balandžio 2012 - 12:25
QUOTE(ilonux @ 2012 04 18, 13:21)
Westa, šaunu bus, jei įsijungsi vėl į mūsų gretas  4u.gif  Jau pasideda antras roundas... Gal ir aš kada nors prisijungsiu už kokių 5 metų  lotuliukas.gif

mums jau matyt atėjo tas laikas smile.gif kol susikrapštysim, kol pasistatysim, dičkei jau ir pilnametystė ne už kalnų smile.gif .. o ir šiaip pavargau aš nuo artimo užmiesčio.. labai norisi ramybės .. senstu turbūt smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2012 04 18, 13:21)
Labai įdomu, kodėl aš mėtau akmenis dėl mokesčių ir dar į savo daržą? Ar tu turi žinių, kad aš ko nors nemoku valstybei? Visada maniau, kad sumoku viską, bet gal kažko pati nežinau?

Bet kai kurie asmenys laiko, kad nemokėti mokesčių yra labai gerai, tai liūdna dėl to...

Aš tai tikrai ant nieko nepykstu. Nuoširdžiai priimu taikos balioną  biggrin.gif  4u.gif Norėčiau, kad RK irgi taip padarytų, bet tai priklauso tik nuo jos  cool.gif

Kad uzklausei, tai parasysiu tik kelis paprastus pavyzdzius. Jei jau tokia sazininga vaizduoji tai kodel aukle dirba nelegaliai, kodel uz nuomuojama buta nemokat mokesciu? Daugiau nerasysiu, butu negrazu, tad tiek to.

Man gerai ir be baliono.
Einu virt kopustienes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2012 04 18, 12:32)
mums jau matyt atėjo tas laikas smile.gif kol susikrapštysim, kol pasistatysim, dičkei jau ir pilnametystė ne už kalnų smile.gif .. o ir šiaip pavargau aš nuo artimo užmiesčio.. labai norisi ramybės .. senstu turbūt smile.gif)


Pilnametystės proga galėsit mergaitei dabartinį namą padovanot biggrin.gif Aš kartais irgi pasvajoju kur nors miškuose pagyvent...bet čia kada nors arčiau tikros senatvės, vaikus būtų problema toli vežiot, nebent kai paaugtų galėtų vienos mieste bute savarankiškai gyvent ir vaikščiot į mokyklą g.gif

O jūs toli planuojat statyt, t.y. 20-30 km už miesto ar arčiau ? rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 04 18, 12:44)
Kad uzklausei, tai parasysiu tik kelis paprastus pavyzdzius. Jei jau tokia sazininga vaizduoji tai kodel aukle dirba nelegaliai, kodel uz nuomuojama buta nemokat mokesciu? Daugiau nerasysiu, butu negrazu, tad tiek to.

Man gerai ir be baliono.
Einu virt kopustienes  rolleyes.gif


Iš kur čia tokie faktai, kad auklė dirba nelegaliai? Gal ji turi verslo liudijimą tokiai veiklai, tai jos reikalas mokėti mokesčius, o ne mano. Aš juk ne koks UAB, kad galėčiau mokesčius už fizinius asmenis susimokėt. O už buto nuomą aš moku jau 3 metus valstybei po 21 proc. kasmet, tamstos žiniai. Šiaip labai negražu iš tavo pusės tokiais nepagrįstais kaltinimais viešoje erdvėje svaidytis. Už tai netgi teisinė atsakomybė yra numatyta


Kiekvienas pasirenkam savo bendravimo būdą. Kas moka kultūringai diskutuoti, kas nelabai ir dėl priešingos nuomonės įsižeidžia asmeniškai ir pradeda kitus įžeidinėti vešai. Ką jau padarysi, kiekvienas turi teisę elgtis taip, kaip jam patinka...

Beje, atsiprašau kitų temos dalyvių už šitą absurdą, nors mano kaltės čia labai mažai, bet labai nemalonu. Pažadu provokacijoms nepasiduoti ir temos nebeteršti. Fui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilonux: 18 balandžio 2012 - 13:00
QUOTE(ilonux @ 2012 04 18, 13:52)
Pilnametystės proga galėsit mergaitei dabartinį namą padovanot  biggrin.gif  Aš kartais irgi pasvajoju kur nors miškuose pagyvent...bet čia kada nors arčiau tikros senatvės, vaikus būtų problema toli vežiot, nebent kai paaugtų galėtų vienos mieste bute savarankiškai gyvent ir vaikščiot į mokyklą  g.gif

O jūs toli planuojat statyt, t.y. 20-30 km už miesto ar arčiau ? rolleyes.gif
.

mes 25 km nuo miesto smile.gif .. turim maršrutuką ale mano merga šiais metais kokius du kartus juo grįžo.. mūsų gyvenimo būdas toks, kad važinėtis mes nebijom smile.gif.. o ir šiaip niekada nebūna ten kur gyveni 100 proc gerai.. tai ir sprendi su kuriais minusais lengviau susitaikyti

o namo nepaliksim smile.gif kaip jai toks? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2012 04 18, 12:55)
mes 25 km nuo miesto smile.gif .. turim maršrutuką ale mano merga šiais metais kokius du kartus juo grįžo.. mūsų gyvenimo būdas toks, kad važinėtis mes nebijom smile.gif.. o ir šiaip niekada nebūna ten kur gyveni 100 proc gerai.. tai ir sprendi su kuriais minusais lengviau susitaikyti

o namo nepaliksim smile.gif kaip jai toks? wink.gif


Namas gal būti kraitis lotuliukas.gif Juokauju, žinoma. Be abejo, jei gyvenimo būdas leidžia, tai viskas ok.
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2012 04 18, 14:01)
Namas gal būti kraitis  lotuliukas.gif  Juokauju, žinoma. Be abejo, jei gyvenimo būdas leidžia, tai viskas ok.

užtat vieta bigsmile.gif ... beveik ha žemės ... tfu tfu tfu, tik kad neprisišnekėt.. smile.gif na kai jau žinosiu 100 proc, pasigirsiu kas ir kur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2012 04 18, 13:52)

[color=yellow]Iš kur čia tokie faktai

Tai matyt "susapnavau" hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 04 18, 13:08)
Sveikos, merginos. Atsiprasau, kad ilendu pas jus. Kadangi kaip ir ne tam rajonui priklausau, bet visi keliai veda i Klaipeda lotuliukas.gif Taigi, noriu paklaust, kur Klaipedoj galima gyvai paziuret Vispool voniu? Kaip ir apsisprendziau ko noriu, bet noris paciupnot ax.gif

JAUKURAI buvo tikrai 4u.gif
http://www.jaukurai.lt/
Atsakyti