Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės/ai"

Vizija, kiek groziu pridejus klasikos/provanso temoj, o cia nesirodai (na albume) tongue.gif
Atsakyti
Merginos,

kurios konfliktuojat čia - baikit, būkit kuri nors protingesnė ir nebesisvaidykit užgauliais žodžiais. Kiek gi galima vienai kitą užgaulioti - pagrįstai, ar nepagrįstai tai darot - Jums geriau žinoti.
Atsakyti
QUOTE(vilmameilute @ 2012 04 19, 07:45)
Tik neapsirikit, jos yra skirtingos - vienos tokios lyg su voleliu, o kitos diskines. Mes keleta metu atgal buvom issinuomave irgi, bet ta kur su voleliu, tai pakankamai sudetingas valdymas, nes skaptuoja griovelius. Su diskine paprasciau ir geriau manau. Tikiuosi suprantamai paaiskinau 4u.gif

ačiū, supratau 4u.gif

Atsakyti
Jeigu kas pirma nuvyksit i paroda Arenoje, duokit zinot ar verta ten eiti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(waidaw @ 2012 04 19, 08:33)
Jeigu kas pirma nuvyksit i paroda Arenoje, duokit zinot ar verta ten eiti
4u.gif

drinks_cheers.gif mane irgi domina ar verta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2012 04 19, 07:00)
O kokios pas jus?  g.gif
Na aš nelabai žinau kokių reikia, svarbiausia, kad kaip vyras sako neatidarytų atidarytuvu ir aišku, kad neužaltų, nesideformuotų dėl oro sąlygų  4u.gif
Labas rytas  4u.gif


Pas mus plastikines,jau dvi ziemas prastovejo ir nieko,darinejasi viskas veikia,uzsakinejom ten kur ir langus,vinkelyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2012 04 19, 09:13)
Kokias duris dėjot į garažą? Pas mus tambūre yra keturios durys- laukinės, garažo, katilinės ir gyvenamų patalpų. Kaip čia tas duris suderinti...  rolleyes.gif  doh.gif

Pas mus irgi 4 durys tambure: į garažą ugniai atsparios, laukinės šarvuotos, į gyvenamas patalpas su stiklu, į tualetą be. Derinom jas spalva - visos baltos. Labai norėjau laukinių žalių durų, kaip stogas, bet dėl sunkumų suderinti atspalvius teko atsisakyti...
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2012 04 19, 07:47)
Pas mus šarvuotos iš Asmodo, bet ne dėl saugumo, o dėl grožio ir patvarumo  smile.gif
Gal kas žinot kaip nuo trinkelių nuvalyt dėmes, kažkas iš mašinos pavarvėjo ir paliko blynas toks negražus  doh.gif


Del duru,tai maniskes man patinka,o del trinkeliu,tai mes neseniai susidejom ir klausem meistro,ka daryt jei kas nutiktu,sake isimkit ta trinkele ir pakeiskit kita 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2012 04 19, 07:47)
Sveikos, oho kokia čia karšta ir nemaloni atmosfera palikusi  unsure.gif
Moterys gyvenat gi viena šalia kitos, gal reiktų susitikt ir išsiaiškint, nes čia forume viskas taaaip jau nebeskaniai atrodo  schmoll.gif
Pas mus šarvuotos iš Asmodo, bet ne dėl saugumo, o dėl grožio ir patvarumo  smile.gif
jeigu rasi šūktelk, nes mane jis irgi laaabai sudomino  bigsmile.gif
kiekvienam savo  biggrin.gif
Gal kas žinot kaip nuo trinkelių nuvalyt dėmes, kažkas iš mašinos pavarvėjo ir paliko blynas toks negražus  doh.gif

istepta rinkele as apversciau kita puse mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2012 04 19, 08:47)
Gal kas žinot kaip nuo trinkelių nuvalyt dėmes, kažkas iš mašinos pavarvėjo ir paliko blynas toks negražus  doh.gif

man jau ne vienas sake kad galima su Fairy nuvalyt, bet pati dar nebadnziau 4u.gif
neinzy, vilmameilute, ACIU uz sveikinimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lana***: 19 balandžio 2012 - 09:16
QUOTE(Jurgita Decor @ 2012 04 19, 08:09)
Vilmameilute, žinai mes skaičiavom, lyginom šidldymo kainas name ir bute,ir nelabai jau pigiau name išeina gyventi.

O jei lygintume komfortą, tai ko gero visi rinktųsi namą, nors kai įsigijom sodybą, daugelio motyvai buvo priešingi nei mūsų. Žmonės rado daugiau problemų, nei naudos. Nors, jei būtų didesni mūsų butas, ko gero rinktumėmės butą...esam gana keliaujantys žmonės, o namui reikia nemažai priežiūros...

Pasidalinkit savo butų pardavinėjimo ypatumais. Domisi - nesidomi, ateina pažiūrėti?

Mes irgi skaiciavom 4u.gif zinoma, priklauso koki sildymo buda pasirinksi. Kadangi mes nama sildysim kietu kuru, tai tikrai sildymo sezonui sutaupysim.
Suprantama, kad prie namo daugiau darbo vien tik zoles pjovimas kiek laiko uzims g.gif bet geriau as padirbsiu, nei sunkiai uzdirbtus pinigus leisiu oro sildymui 4u.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 04 19, 08:18)
Pries 2 metus pardavem per 1 diena (3 kambariai su holu, vingio gve)

Mes irgi pardavem pries 2 metus per dvi savaites pardavem, o dabar nelabai
kas. Pasiskambino tik agenturos ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(ilona_24 @ 2012 04 19, 10:04)
del trinkeliu,tai mes neseniai susidejom ir klausem meistro,ka daryt jei kas nutiktu,sake isimkit ta trinkele ir pakeiskit kita  4u.gif


QUOTE(asaraa @ 2012 04 19, 10:09)
istepta rinkele as apversciau kita puse  mirksiukas.gif


QUOTE(Lana*** @ 2012 04 19, 10:14)
man jau ne vienas sake kad galima su Fairy nuvalyt, bet pati dar nebadnziau 4u.gif

oj, merginos ačiū, ačiū už patarimus 4u.gif 4u.gif

kol naujai ir šviežiai sudėta, tai kiekvieną klecką jaučiu matysiu, o dar kaip tyčia iš tos mano maškės kažkas išvarvėjo doh.gif

O jos taip lengvai išsiima? Mūsų meistrai pagrindą joms daro žvyrą su cementu, ir prisispaudusios gi viena prie kitos, taip kaip ją išlupt iš tos vietos? unsure.gif
Atsakyti