Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės/ai"

Musu darbu procesas priartejo prie apmastymo ir skaiciavimo darbu, db galvojam apie laiptus, norim is metalo konstrukciju su medinem pakopom. Taigi va, db galvojam kur ieskoti, kad uzsakyti metalines dalis?

Kiek jau teko matyti tai daugiausia yra is cementinio pagrindo ir medis, db pradejau dairytis metaliniu konstrukciju pavyzdziu, reikia po truputi jau galvoti.

Vakar vyras parsiveze antro auksto palanges, labai jau knieti pamatyti, nes as sedziu namie su mazuoju, o jis kazdien darbuojasi prie namo, tik savaitgali mus nusiveza.

Pasirinkom medines, nors buvo siulymu ir akmeni, bet mes norejom lengvo naturalumo, tik va spalva sunku buvo issirinkti, nes parduotuvej dvi didziausios vitrinos uosio medienos atspalviu, net galva susisuko. Tiesa ar zinojot, kad medienos beicavimo spalvu parduotuve yra Komunaru gatveje, kur sandeliai ir masinu remonto garazu daug, as niekada nebuciau pagalvojusi, nes jokios ten reklamos nera, o mums meistrai, duru ir palangiu, papasakojo.
Atsakyti
QUOTE(ziedelis09 @ 2012 03 29, 11:05)
Tiesa ar zinojot, kad medienos beicavimo spalvu parduotuve yra Komunaru gatveje, kur sandeliai ir masinu remonto garazu daug, as niekada nebuciau pagalvojusi, nes jokios ten reklamos nera, o mums meistrai, duru ir palangiu, papasakojo.


tiksliau gal galima 4u.gif tokia gatvė girdėta bet kažin ar tebėra g.gif Čia kartais ne toj vietoj kur galima iš Paryžiaus Komunos arba Tilžės gatvių privažiuot ax.gif
Atsakyti

tiksliau gal galima 4u.gif tokia gatvė girdėta bet kažin ar tebėra g.gif Čia kartais ne toj vietoj kur galima iš Paryžiaus Komunos arba Tilžės gatvių privažiuot ax.gif


Jo ta pati gatve, jei vaziuoji is Tilzes gatves, iskarto po desine isukimas i teritorija,tada laikomes kaires puses ir vaziuojam iki galo, ten uzsisuka i desine ir tiesiai gale yra parduotuve. Jauciu ja zino tik meistrai, baldininkai, nes mes kol buvom kol rinkomes tai kas tik atvaziuodavo, tai konkreciai uzsakymus darydavo, tik mes ten tokie iejom ir pasimetem spalvu gausoje biggrin.gif
Atsakyti
ta gatve, beje ir dabar taip pat vadinasi:)
Atsakyti
Infinity, sveika, klausei del duju smile.gif Pas mumis buvo taip- katila pakabino ant sienos bet nieko nepajunginejo santechnikas, paskui atejo dujininkai paleist dujas, sako kazkas snypscia, praleidzia katilas dujas biggrin.gif o gi ten niekas nepajungta, santechnikas bijojo ten list, nes garantini duoda firmos atstovas kai jau paleidzia katila... dujininkai sako mes nelendam prie katilo, atseit paleidejo cia reikalas...nu ir santechnikas vis delto sujunge kazka ten burbedamas ant dujininku (viena ar du vamzdzius), bet pacio katilo nepaleidinejo. Paskui santechnikas pilde sistema, dar kazka dare, ir jau tik tada atvaziavo is firmos kur pirkom katila (firma Junkvila, katilas Junkers) zmogus, paleido katila, dave garantini... Tai tiek 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portishead: 29 kovo 2012 - 13:31
QUOTE(Infinity_ @ 2012 03 26, 16:45)
... kas Jums pajunginėjo katilą: ar dujininkai, ar santechnikas, ar dar kas? 4u.gif

QUOTE(Infinity_ @ 2012 03 27, 16:05)
...Pasikartosiu, kas pajunginėjo dujinį katilą: ar dujininkai, ar santechnikas, ar dar kas....  g.gif

Chm, mums pajunginėjo viską santechnikai, tik katilo firmos atstovas atėjo sureguliuoti ir pradėti pradinį "tašką" garantiniam laikotarpiui. na, ir pinigus ir tai žinoma paėmė biggrin.gif
Tiesa, name jau prieš tai dujos buvo ne vienus metus (jei yra skirtumas, ar reikalingi dujininkai).
Atsakyti
Ačiū, merginos, už išsamius atsakymus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Jei kas ruosiates i baldu paroda Litexpo, manau nusivilsit..80 proc produkcijos baldu gamintojams..
Atsakyti
knygu lentynos
Atsakyti
Labai gražios lentynos, keletą jų jau buvau mačiusi internete....


Įkelsiu keletą man patikusių idėjų iš savo "archyvo" -

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Pas mus darbai priartėjo prie namo šiltinimo, tikiuosi, greit sulauksim savo "eilės" thumbup.gif

Iki to laiko dar reikia pristatyti tambūrą, šiandien turiu dar apmąstyti kur bus rozetės ir kur, koks apšvietimas - nes kai šiltins norim užslėpti laidus...

Man jau antra savaitė sunki - mergaitės abi labai neramios, tiek dienomis - tiek naktimis, tad kartais tenka lipt "per save"...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgita Decor: 30 kovo 2012 - 08:08

Man jau antra savaitė sunki - mergaitės abi labai neramios, tiek dienomis - tiek naktimis, tad kartais tenka lipt "per save"...


Stiprybes tau ir kurybiniu ideju antpludzio smile.gif Mes irgi ilgai galvojom, o paskui mum pasiule dizaineri, kad paprojektuotu preliminariai baldu isdestyma ir apsvietimo galimybes, nes kartais neviska gali numatyt, o paskui mes dar pagal save koregavomes, bet seip is esmes buvom patenkinti. Visur desim halogenus, o kai kur derinsim su kitokiais sviestuvais.

siaip dairemes halogenu, kokiu tik grozybiu neradom, tik aisku db reikia ieskot kas lietuvoj tokius platina ir zinoma kaina, jie brangesni g.gif
Atsakyti
Ačiū už palaikymo žodžius. 4u.gif

Aš maždaug jau esu apgalvojusi, kaip išdėstyti baldus, tad beliks tik numatyti apšvietimą.
Čia man ne vargas, o malonumas - savaip pailsiu, kai tenka tokiais darbais užsiimti.
Kiek save prisimenu, nuo vaikystės buvau tokia, kaip mano močiutė sako, neduok pavalgyt - duok geriau, kažką pakeist... smile.gif Tai kai tik leidžia, tai ir keičiu - ne tik pas save, bet ir pas tėvus... smile.gif
Atsakyti