Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės/ai"

QUOTE(neinzy @ 2012 04 20, 20:41)
dankis  4u.gif  o daug terliones su baseiniuku? man ir hochetsa i kolitsa- kad isitaisysiu daugiau vargo nei naudos  doh.gif

jei surenkamas tai toks ir vargas.. žoles išgraibyti, nes vaikai su kojom jų prinešdavo.. aišku pas vanduo nelikdavo ilgam švarus.. nors ir kažkokie ten filtrai statėsi.. bet šiaip vaikams linksma buvo.. tik irgi ne ilgam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriukstis @ 2012 04 20, 20:44)
dėl baseinuko tai aš vasarą iš maximos buvau nupirkusi gal už 15 lt kai akcija buvo, tai pripučiu ir paskui vandenį išpylus po batutu pakišdavau, ir vaikams gerai ir žolė sveika, o kai jau vėsta orai tai išleidžiu jį, tai iš tikrųjų visai nesudėtinga


kokio dydzio- as toki biski didesni noreciau ax.gif - nu kadir pati kartais tilpciau blush2.gif nu tik kartais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2012 04 20, 20:45)
kokio dydzio- as toki biski didesni noreciau  ax.gif - nu kadir pati kartais tilpciau  blush2.gif nu tik kartais  biggrin.gif

dabar nepamenu kokio dydžio, bet gana aukštas, o plotis gal kokie 2 metrai buvo, man atrodo pati ir būčiau galėjus pritūpt biggrin.gif beje paprastai apie liepos mėnsį tiems visokiems pripučiamiems baseinams būna akcijos, tai verta pirkt
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2012 04 20, 20:44)
jei surenkamas tai toks ir vargas.. žoles išgraibyti, nes vaikai su kojom jų prinešdavo.. aišku pas vanduo nelikdavo ilgam švarus.. nors ir kažkokie ten filtrai statėsi.. bet šiaip vaikams linksma buvo.. tik irgi ne ilgam smile.gif


o tik filtrus dejot ar ir chemijos pildavot g.gif kokio dydzio jusu baseiniukas ir ar patenkinti dydziu ar reiktu didesnio g.gif
nu jo... islepezdinti tie musu vaikai- pilnos sik... geru daiktu... doh.gif kai maniskis pasako "tai ka man veikti"- tai tie jo zodziai man kaip buliui raudonas skuduras... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2012 04 20, 20:45)
kokio dydzio- as toki biski didesni noreciau  ax.gif - nu kadir pati kartais tilpciau  blush2.gif nu tik kartais  biggrin.gif

skersmuo buvo kokis 2,5 metro man atrodo g.gif .. na toks kur Maximose parduoda smile.gif

va toks smile.gif mes 4iese po pirties buvom suaugę jį išbandę :)nieko - išlaikė smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(voveriukstis @ 2012 04 20, 20:48)
dabar nepamenu kokio dydžio, bet gana aukštas, o plotis gal kokie 2 metrai buvo, man atrodo pati ir būčiau galėjus pritūpt  biggrin.gif 


QUOTE(Cererakennel @ 2012 04 20, 20:50)
skersmuo buvo kokis 2,5 metro man atrodo g.gif .. na toks kur Maximose parduoda smile.gif
va toks smile.gif mes 4iese po pirties buvom suaugę jį išbandę :)nieko - išlaikė smile.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
bet po tokio baseino žolei amen
Atsakyti
Dier, kad jau tau vietos sodinimui pritruko, gal nori pas mane apzeldinima padaryti ax.gif biggrin.gif bo as visai be supraciaus ka su kuo derinti- ziuriu i musu duobe, kur turetu buti prudelis su alpinariumu ir nulis emociju...jauciu taip ir gyvensim- 100 egluciu, 50 tuju ir zalia zalia zole lotuliukas.gif lotuliukas.gif
merginos, help- nuo ko su ta aplinka reik pradeti doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neinzy: 20 balandžio 2012 - 19:57
QUOTE(neinzy @ 2012 04 20, 20:56)
Dier, kad jau tau vietos sodinimui pritruko, gal nori pas mane apzeldinima padaryti  ax.gif  biggrin.gif bo as visai be supraciaus ka su kuo derinti- ziuriu i musu duobe, kur turetu buti prudelis su alpinariumu ir nulis emociju...jauciu taip ir gyvensim- 100 egluciu, 50 tuju ir zalia zalia zole  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
merginos, help- nuo ko su ta aplinka reik pradeti  doh.gif  doh.gif  doh.gif

nelabai tau alpinariume prie vandens tiks obelaites lotuliukas.gif , nes paciai reik alpinariumo, tai dabar mano alpinariumas 1 veimutine pusis lotuliukas.gif as turiu labai fainia kaimynke, tai jei man kas neaisku ji mane pakonsultuoja... ziurint kokiu augalu prie prudelio nori.. reikia akmenuku -didesniu, mazesniu, man patinka irisai prie vandens, viendienes.. as nezinau kas tinka, dabar tik mokausi , skaitineju... bet info labai skirtinga, vienr raso, kad alpinariumuose graziausiai tik spygliuociai, kitur raso, kad butina maisyti su lapuociais..
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2012 04 19, 19:04)
Na dar tvoros teks palaukti - ačiū atsakiusiems ir dėl durų  4u.gif
Dar klausimėlis, gal žinote, ar rekomenduojate, kas kasa šulinius?  4u.gif

Viską perskaičiau, negi niekas negali parašyti ką nor šia tema? 4u.gif
Atsakyti
Raja: e r m i t a z e plastikine ciuozykla 500x2900mm 289lt (didmenine kaina 245,65lt)

O del supuokliu atsibodimo, vaikai gali atrasti ir kitokiu atrakciju:
user posted image
cia laistymo zarna padziauta medyje lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asaraa: 20 balandžio 2012 - 20:42
Aciu aciu mergaites 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Radau jau tinkama is jusu pasiulytu, dabar tik sirdis sopes ar dar bebus kol vyras gris nes reik kad jis , paskutini zodi tartu ir partemtu kieman biggrin.gif , nes zadam vaikui kokia atrakcija padaryt, tai gatavos supuokles nenorim , norim patys padaryt ir ciuozykle pridet tik mirksiukas.gif


kas del baseinu mes turim pripuciama kokiu 2 metru plocio nes su vyru abu telpam blush2.gif biggrin.gif , tai ka galiu pasakyt jei filtru nera tai kas 3 dienas turi ispilt isvalyt ir vel pripilt, kitaip vanduo prirugsta, zoliu prisinesa o ir kad zole neissiguletu ir nenumirtu po juo turi pertemt i kita vieta, zodziu jei pirkt tai geriau investuot i normalia, su filtru ir stovu ar bet koki pagrinda surenkama pasidaryt mirksiukas.gif

kas del kiaupienu yra berods Bonvel vadinasi zalioje stoteleje chemija nuo visu dvi......i ta tarpa ieina ir varputis ir kiaulpiene, ir visi kiti negerieciai kurie pievuteje auga mirksiukas.gif


Atsakyti