Įkraunama...
Įkraunama...

Odontologai Šiauliuose

Gal galite padeti, esu atvykusi i siaulius ir dar menesiuka busiu o paeme ir nuluzo priekinis dantis, gal galit patarti pas kokia gydytoja nueiti, kuris dar isgelbetu ji. Gyvenu netoli saules miesro.
Atsakyti
Eiiiiiiiii ka Siauliuose stomotologu nera g.gif doh.gif
Atsakyti
As tai tau siulyciau dabar ieskotis internete ir skambintis gal kas ir priims, nes seip pas visus gerus stomatologus eilese zmones laukia tris menesius (bet jau man pas savaja pries tiek laiko tenka registruotis) plius ne visi nori nauju klientu nes pakankamai turi savo
Atsakyti
QUOTE(zaraaa @ 2012 07 26, 20:35)
As tai tau siulyciau dabar ieskotis internete ir skambintis gal kas ir priims, nes seip pas visus gerus stomatologus eilese zmones laukia tris menesius (bet jau man pas savaja pries tiek laiko tenka registruotis) plius ne visi nori nauju klientu nes pakankamai turi savo

tai tokios eiles cia pas jus, rasti aisku galima per interneta ir vaiksciojant maciau nemazai, bet nesinori papulti ant beleko, nes pasiskaiciau kad nemazai cia prastu ortodontu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lepunele @ 2012 07 26, 20:00)
Eiiiiiiiii ka Siauliuose stomotologu nera  g.gif  doh.gif

Stoties gatvėj 10 berods Gegužienė dirba,superinė ir ekstrinius priima mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kartais kuri neseniai protezavotės dantis? Kokios kainos?
Vyras pribrendo tam reikalui. Trūksta bent kelių, tad žiūrimės, kur kokybiškai ir kišenė labai nenukentėtų.
Atsakyti
Sveikos, mamytės. Kaip vasara? Kaip nuotaikos? smile.gif

Gal kas gali parekomenduoti kokį odontologą, burnos higienistą būtent Šiaulių mieste? Labai reikia. O apie Šiaulių odontologus nieko nežinau, nieko negirdėjau smile.gif
Atsakyti
o gal kas turit atsiliepimu apie degutiene?
Atsakyti
Sveikos, man teko persirašyti į Centrinę polikliniką iš šeimos centro ir kaip tik suskaudo dantį. Savo centre turėjau labai gerą stomatologę, o dabar tai nežinau nei ką daryt. Centrinėje poliklinikoje tiek baisių atsiliepimų girdėjau apie vietinius stomatologus, kad bijau ir koją ten kelti. O gal kas žinot kokį gerą? Ar vis tik geriau nepagailėt pinigėlių ir privačiai eit? g.gif
Atsakyti
O beje gal kas turite J. Girkantaitės kontaktus? Dirba Saulės Šeimos gydytojų centre, jauna labai maloni moteris, daug kartų teko pas ją tvarkytis dantis thumb_yello.gif
norėčiau privačiai pas ją, bet neturiu kontaktinių duomenų jokių rolleyes.gif
Atsakyti
Gal žinote kaip patekti pas gydytoją F. Martinkų? Jis ne savo kleintų nepriima, o kaip tapti jo klientu taip ir nepasakė...
Atsakyti
Ar yra Šiauliuose budintis stomatologas? unsure.gif
Atsakyti