Įkraunama...
Įkraunama...

Ašaroja ir traškanoja akytės!

Mes savo vaikui valydavome siltu virintu vandeniu su vatos gabaleliu, nuo isorinio vidinio akies kampucio link. Kartais dar darydavau juoda arbata. Praejo savaime su laiku...
Atsakyti
QUOTE(wiccan @ 2010 08 02, 15:05)
mums irgi traiskanoja viena akyte. pabandysiu pasinaudot patarimu ir pavalyt pienuku savo. bet lasinti i akyte pienuka, nu sorry, skamba kazkaip baisokai...


Nebijokit, tikrai nieko baisaus neatsitiks. Praeita zinute rasiau rugpjucio 2d, tada buvau uzlasinus pirmakart. Dar palasinau pora dienu ir praejo. Siandien yra rugpjucio 18d, o akyciu traiskanojima seniai pamirsau. Isbandykit, tikrai padeda! Bent jau mano dukrytei padejo. Tik reikia vatos gabaliuku valyti nuo vidinio i isorini kamputi. Ir braukti vienu vatos gabaliuku TIK VIENA KARTA. Uzlasinti dar lasiuka ir vel nubraukti su kitu, svariu, vatos gabaliuku. man tikrai padejo. Ir maniske visai nepykdavo, kai lasindavau ar valydavau, zinojo, matyt, kad reikia:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GLB: 19 rugpjūčio 2010 - 00:36
QUOTE(GLB @ 2010 08 19, 01:35)
Nebijokit, tikrai nieko baisaus neatsitiks. Praeita zinute rasiau rugpjucio 2d, tada buvau uzlasinus pirmakart. Dar palasinau pora dienu ir praejo. Siandien yra rugpjucio 18d, o akyciu traiskanojima seniai pamirsau. Isbandykit, tikrai padeda! Bent jau mano dukrytei padejo. Tik reikia vatos gabaliuku valyti nuo vidinio i isorini kamputi. Ir braukti vienu vatos gabaliuku TIK VIENA KARTA. Uzlasinti dar lasiuka ir vel nubraukti su kitu, svariu, vatos gabaliuku. man tikrai padejo. Ir maniske visai nepykdavo, kai lasindavau ar valydavau, zinojo, matyt, kad reikia:)



Tai kad akis reikia valyti nuo isorinio kampo vidinio link
Atsakyti
Valydavau su vatos diskeliu ismirkytu virintame vandenuke, arba ramuneliu nuovire. Braukdavau nuo akies krasto link nosytes. Nepatikdavo, bet reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiukas16 @ 2010 08 19, 10:26)
Tai kad akis reikia valyti nuo isorinio kampo vidinio link

drinks_cheers.gif nes jei valai atvirksciai, tai nesvaruma ne isvalai is akies, o nubrauki i aki ...
Atsakyti
QUOTE(GLB @ 2010 08 19, 01:35)
Nebijokit, tikrai nieko baisaus neatsitiks. Praeita zinute rasiau rugpjucio 2d, tada buvau uzlasinus pirmakart. Dar palasinau pora dienu ir praejo. Siandien yra rugpjucio 18d, o akyciu traiskanojima seniai pamirsau. Isbandykit, tikrai padeda! Bent jau mano dukrytei padejo. Tik reikia vatos gabaliuku valyti nuo vidinio i isorini kamputi. Ir braukti vienu vatos gabaliuku TIK VIENA KARTA. Uzlasinti dar lasiuka ir vel nubraukti su kitu, svariu, vatos gabaliuku. man tikrai padejo. Ir maniske visai nepykdavo, kai lasindavau ar valydavau, zinojo, matyt, kad reikia:)

o gyd. ar sakete apie tokius savo gydymo metodus? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mergina26 @ 2010 08 24, 09:20)
o gyd. ar sakete apie tokius savo gydymo metodus? blink.gif



man pati gydytoja liepe lasinti, bet man buvo tik blogiau
Atsakyti
QUOTE(skurdas @ 2010 08 24, 18:47)
man pati gydytoja liepe lasinti, bet man buvo tik blogiau

skaitau ir negaliu atsistebeti verysad.gif kokiame mes amziuje gyvename? as pas tokia gyd. gyvenime kojos nekelciau schmoll.gif mamos, jei jau labai knieti vaikams pieno i akis lasinti, tai palasinkit pirma sau, as nesuprantu kaip galima net sugalvoti lasinti PIENA i akis? nesuvokiu, baisu baisu baisu
Atsakyti
QUOTE(mergina26 @ 2010 08 25, 22:00)
skaitau ir negaliu atsistebeti verysad.gif  kokiame mes amziuje gyvename? as pas tokia gyd. gyvenime kojos nekelciau schmoll.gif  mamos, jei jau labai knieti vaikams pieno i akis lasinti, tai palasinkit pirma sau,  as nesuprantu kaip galima net sugalvoti lasinti PIENA i akis? nesuvokiu, baisu baisu baisu

Nesuprantu kas cia blogo? Kam naudoti visokius vaistus, jeigu pati gamta mus mamas apdovanojo MAMOS PIENUKU? Gal tai ir liaudies medicina, bet ji puikiai veikia ir siandien. Ir ne tik i akytes, bet ir sloguojant i nosyte, ir kai ausytes skauda lasinti galima. Motinos pienu galima gydyti ir suaugusi zmogu (zinau atveji, kai zmona isgyde vyrui ausi su maitinancios kaimynes pienuku).
Pirmiau reikia isitikinti, kad neveikia, o tik paskui kritikuoti.
Atsakyti
QUOTE(mergina26 @ 2010 08 25, 22:00)
skaitau ir negaliu atsistebeti verysad.gif  kokiame mes amziuje gyvename? as pas tokia gyd. gyvenime kojos nekelciau schmoll.gif  mamos, jei jau labai knieti vaikams pieno i akis lasinti, tai palasinkit pirma sau,  as nesuprantu kaip galima net sugalvoti lasinti PIENA i akis? nesuvokiu, baisu baisu baisu



sitaip kritiskai vertint nereiktu, kiekvienam zmogui savi metodai, man nepadejo kitam padejo, cia gi normalu. teisingai raso dilami ir sloguojant ir ausytem skaudant visda lasinu ir lasinsiu matytes pienuka smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skurdas: 26 rugpjūčio 2010 - 05:52
QUOTE(dilami @ 2010 08 25, 23:11)
Nesuprantu kas cia blogo? Kam naudoti visokius vaistus, jeigu pati gamta mus mamas apdovanojo MAMOS PIENUKU? Gal tai ir liaudies medicina, bet ji puikiai veikia ir siandien. Ir ne tik i akytes, bet ir sloguojant i nosyte, ir kai ausytes skauda lasinti galima. Motinos pienu galima gydyti ir suaugusi zmogu (zinau atveji, kai zmona isgyde vyrui ausi su maitinancios kaimynes pienuku).
Pirmiau reikia isitikinti, kad neveikia, o tik paskui kritikuoti.

zinoma nieko blogo ,as su savo pienuku isgydziau suneliui akytes,ir pusbrolio vaikui 17 metu,kuris gulejo akiu klinikoje su akiu uzdegimais,kurie istisai tesesi ,atrodo viskas gerai sveikos akys,po menesio vel baisus uzdegimas,tai gydytoja patare rasti mp ,tai jis toks susinepatogines atvaziavo pas mane ,galvojo kad as nesuprasiu jo lotuliukas.gif ,tai va uzteko 2 dienas palasinti ir 5 metai kaip jis pamirso akiu uzdegima thumbup.gif
Atsakyti
Per kiek laiko turi praeiti akyčių traiškanojimas ir ašarojimas valant tik vandenuku? mums tai jau tesiasi 10 dienų. vakar jau beveik nieko nebuvo, bet šiandien tik įsiverkė mažoji ir vėl pilna akytė gelsvo skysčio ir traiškanų.
Atsakyti